Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Piterus_123

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Piterus_123

  1. kupilem megane ii z salonu, niestety okazalo sie po dwoch dniach ze ma padnieta upg, wrocilem powiedzialem ze albo robia za swoja kase albo zwrot gotowki, no i oddali kase za samochod
  2. nie warto to szmelc, do wymiany cala obudowa od strony goracej, nie wiadomo jeszccze jakie ma luzy wiec odpusc sobie
  3. > ja zanm takiego co jak mu się skonczył olej w sobote wieczorem to wlał jadalny i dokończył cięcie - > nic złego się nie stało A co ma sie stac to tylko do smarowania prawadnicy. Mi sie dzis paliwo skonczylo a nie jestem w stanie pojechac na stacje a drzewo trzeba pociac, na nieszczescie elektryczna zostawilem w firmie grrr...
  4. > E39 lub E38 na bmw to moja ma uczulenie. ale moze audi d2 bo d3 chyba juz nie w tej cenie? ktos sie orietuje jakie byly wersje merca W211 z V8?
  5. > Lexus. bardzo chetnie GS ale tam tylko R6 bylo czy moze sie mylę?
  6. Terenowe zdecydowanie odpadaja
  7. Tak sobie siedzimy z i myslimy a moze by cos fajnego z V8 zamiast fiesty? Jakie znacie fajne wózki do 20kpl. z V8 przychodzi mi na razie do glowy CL/S 500 (W140) moze nawet E430 (W210), jakies propozycje?
  8. powodzenia w nagwintowaniu spawu
  9. > padło na GRIZZLY mają serwis w PL to ta sama firma
  10. Jak juz ma byc tani chinol to bierz pile lider przynajmniej maja serwis w pl
  11. Piterus_123 odpowiedział koNik na temat - Motokącik
    Idnywidualna homologacja na dane źródło światła
  12. > A w jaki sposób przeprowadza się wymianę prędkościomierza z mil na km? po co zmieniac wszystkie angliki maja podwojna skale
  13. > A nie ma tych castoramowych używanych? no wlasnie nie ma, kupil bym i uzywke zeby sie z WK nie bujac ale lipton chyba ze nie potrafie szukac > Jeżeli nie, to kup nowkę, poużywaj, a potem odsprzedaż z niedużą stratą. tak chyba zrobie ale raczej nie bede dlugo sprzedawal, parkowac mam gdzie > Przeładowanie o 100-2ookg spokojnie zniesie. no to spoko, bo boje sie zeby osi nie zniszczyc
  14. w masterach zwlaszcza (ale i w trafikach tez), byl blad konstrukcyjny w zaleznosci od modelu silnika 2,5 bo woda z podszybia lala sie w gniazda wtryskow i nie mozna bylo ich zdemontowac
  15. > Paleta kolorów słabiutka. z tikurilli pamietam byl caly ral do wyboru z 2skladnikowych
  16. > czy na coś konkretnie zwrócic uwage przy tym silniku?? czy wtryski da sie wykrecic
  17. > Alternatywnie kupić używkę, "poużytkować" i odsprzedać. uzywana komunistyczna rozpadajaca sie z instalacja elektryczna do ponownego polozenia kosztuje prawie 2xtyle co taka nowa, wiec zupelnie skreslam cos takiego
  18. > No to chyba łatwo policzyć? Długość razy szerokość razy wysokość vi masz wynik. > Mi wchodzi niemal 1m3 co dla piachu stanowi masę od 1400 do 1700 w zależności od wilgotności. > P.S. ciągłem to Uno 1.0 nie o to mi chodzi czy wielkosciowo wejdze bo wejdzie ale czy da rade w przyczepce lekkiej o ladownosci 640kg mozna bezpieczne pzeladowac o 100kg bo mniej wiecej tyle wazy 0.5m3 piachu
  19. > Gdy ja rozglądałem się za przyczepką, to za przyzwoitą trzeba było zapłacić tak ze 2500 zł. > U mnie doba kosztuje 30 zł. > Ale jeśli przewidujesz dłuższe użytkowanie, to może się opłacać. u mnie 60zl
  20. > Z obliczeń wychodzi, że taka objętość wejdzie. > No i za pierwszym razem pewnie nie uszkodzi się. no potrzeba mi dosc sporo kursow nie tylko na raz > A nie masz wypożyczalni w pobliżu? mam ale musial bym co najmniej za kazdym razem na dwa dni wypozyczac a wypozyczajac 12 razy mam juz przyczepke gratis > Całą budowę obskoczyłem wypożyczając przyczepki różnej wielkości w zależności od potrzeb
  21. wejdzie na taka przyczepke realnie 0.5m3 piachu czy uszkodzi sie?
  22. Jak wyglada rejestracja nowej przyczepki jakie dokumenty trzeba miec i ile to kosztuje, swoja droga co myslicie o przyczepkach z casto albo o czyms takim? jakiś tekst
  23. A silniki bs? Oba sa robione w chinach, tyle ze ja rozbieram czasem te silniki i wide jak w srodku wygladaja. Bs byly dobre 10lat temu teraz zdarza sie ze pochodza 2godz i sie tloki urywaja albo korba bokiem wychodzi, w stigowskich silnikach cos takiego nie ma miejsca
  24. Nie masz pojecia co mowisz Porownujac silnik stigowski do jakiegos noname chchinskiego. Lata swietlne w wykonaniu te silniki dzieli
  25. > I nikt więcej trawy nie kosi? > A co do stigi - wolał bym chyba z silnikiem Briggs & Stratton. Moim zdaniem jesli chodzi o kulture pracy to silnik stigowski bedzie lepszy, wzorowany jest na hondzie. Jak beeziesz zdecydowany to mozemy cos ponegocjowac z cena

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.