Zawartość dodana przez Piterus_123
-
Nowe tłumiki i niechciany basowy pomruk
Pojezdzij chwile, moze sie uloza/wypala trochę
-
Renault Master 2007r. 2.5 DCi podsumowanie ....
i na wtryski potem ch wyciagnac nie mozna i trzeba z cala glowica wymienic
-
Zakup dostawczaka - ekonomia
odradzam trafica z 2.0 nawet, (byl na firmie nissan vel trafic) do 100kkm byl spokoj ale po tym zaczelo padac wszystko wtym dwa razy wtryski i raz pompa przy 180kkm zaczela haczyc skrzynia i poszedl w rozliczeniu za nowe ducato, aha i wcale oszczedny nie byl bo w trasie potrafil spokojnie 10 wypic, z tym ze to byla podwyzszana wersja
-
Co zakupić?
bierz nowe ducato ten 1000dolozysz i spoko styknie np na cos takiego, maja chyba najlepsze opinie na rynku ani specjalnie sie ne psuja ani nie rdzewieja, mam nowszego (z zeszlego roku) i nie nazekam no moze na komfort jazdy ale w poprzedniej generacji bedzie jeszcze gorzej http://allegro.pl/ducato-l1h1-multijet-100km-2007r-klima-i5619235594.html
-
ducato, boxer, jumper, jak to wyciszyć ???
Nie jest, glowa puchnie, mam chyba 2.3 fiata ducato i powyzej 70 zaczyna byc nieprzyjemnie a przy 140 robi sie tragedia, poprzedni nissan vel renault trafic byl o niebo cichszy znacznie bardziej ergonomiczny no i komfortowy, ten fiat to dla mnie taczka zrobiona z puszki po piwe
-
Dziwne zachowanie dizla
stylu jazdy nie zmienie, bo i po co inaczej nim sie nie da jezdzic
-
Dziwne zachowanie dizla
To co zaslepic egr?
-
Jaki tani agregat prądotwórczy
no ale taki 2-2,5kw to juz pod 1kpln kosztuje
-
Dziwne zachowanie dizla
no ale czemu? drazni mnie to strasznie
-
Dziwne zachowanie dizla
Na czarno dymi nie na niebiesko, poza tym nie bierze kapki oleju miedzy wymianami 20kkm ledwo 0,5L
-
Dziwne zachowanie dizla
Otóż moje 2.2DCi dziwnie sie zachowuje, mianowicie. Co dzień jeżdżę sobie w trybie emeryckim (zresztą inaczej tym pontonem się nie da), ale gdy chcę mocniej przyspieszyć (gaz totalnie w podłogę) to powyżej 2,500 obr. zaczyna dymić na czarno, ale tylko raz lub dwa, za 3 i więcej przyspieszeniem już nie dymi wcale. Jakieś sugestie? Wydaje mi się że może EGR się przycina, albo zmienna geometria turbiny (tylko nie jestem pewien czy taką posiada).
-
Jaki tani agregat prądotwórczy
Za 500zl nie kupisz nawet chinola, no jest jeden 2suw ale to sie do niczego nie nada bo to badziew masakryczny
-
Małe, tanie i ze zdrową budą do konwersji
Moze cc/sc?
- Doradźcie mi - szukam auta. Kryteria dosć proste.
-
Jak napełnić węże do gaźnika
to zwykly filtr paliwa siatkowy do traktorkow nie ma tam zadnej pompki, jedyne co to w srodku jest drobna siateczka, ktos bzdury wypisuje
-
Sprawdzona recepta ne B20
Moze ktos polecic sprawdzona recepte na beton b20 do ukrecenia w betoniarce, no i jaki cement kupic, co to sa za oznaczenia np 42,5?
-
1.5 DCi - jak to teraz z nim jest
No właśnie jak to teraz jest z tymi nowymi 1.5 dci, mysle moze nad megane 1.5 z okolic 2010r i zastanawiam sie, bo jedni chwala a drudzy no wlasnie strasza utartym mitem jeszcze z czasów clio II, jak te silniki obecnie produkowane sie zachowuja. Sam do tej pory mam 2.2DCi tez niby z padajacymi panewkami, a ten glupi nie chce pasc i dalej jezdzi bez problemow.
-
silnik V6 i dwa oddzielne wydechy ... dobry pomysł ?
Zrob wydech w x a bedziesz zadowolony
-
Transport pracowników i nie tylko...
Musi miec jakies papiery bo kiedys robilem jak sie w jednej firmie zatrudnialem, jakies psychotesty musialem robic i inne pierdoly niestety nie pamiętam już jake
-
Prawo jazdy - ważność
Zabierze tylko kartonik i pokwituje i świstek da na 7 dni. Wiem bo miałem identyczna sytuacje. Jeździłem jak się okazało 2,5roku z niewaznym
-
pompa ogrodowa Gardena 3000/4 - pad silnika?
Uszczelnienie dolne najprawdopodobniej, podejrzewam ze naprawa raczej nieopłacalna, przynajmniej tak bywa z pompami karchera
-
Auto z dobrym zabezpieczeniem antykorozyjnym
Francuzy nie gniją te nowsze w velsatise ani małej plamki
-
Auto z dobrym zabezpieczeniem antykorozyjnym
Gnije strasznie progi i bagaznik
-
Samochód z przyczepą.
rozchodzi sie o przyczepke lekka do 750kg, z przyczepka lekka mozesz przekroczyc 3.5t jesli przyczepka jest ciezsza niz 750kg bez hamulca to musisz miec b+e nawet jesli przekroczysz 3.5t o 1kg
-
Tani pistolet do lakierowania z alegro
Wczoraj kupilem z casto za 40zl do tego farbe typu hameraid i powiem szczerze ze po wyregulowaniu pistoletu idealnie polozyl farbe