Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Piterus_123

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Piterus_123

  1. Pojezdzij chwile, moze sie uloza/wypala trochę
  2. i na wtryski potem ch wyciagnac nie mozna i trzeba z cala glowica wymienic
  3. odradzam trafica z 2.0 nawet, (byl na firmie nissan vel trafic) do 100kkm byl spokoj ale po tym zaczelo padac wszystko wtym dwa razy wtryski i raz pompa przy 180kkm zaczela haczyc skrzynia i poszedl w rozliczeniu za nowe ducato, aha i wcale oszczedny nie byl bo w trasie potrafil spokojnie 10 wypic, z tym ze to byla podwyzszana wersja
  4. bierz nowe ducato ten 1000dolozysz i spoko styknie np na cos takiego, maja chyba najlepsze opinie na rynku ani specjalnie sie ne psuja ani nie rdzewieja, mam nowszego (z zeszlego roku) i nie nazekam no moze na komfort jazdy ale w poprzedniej generacji bedzie jeszcze gorzej http://allegro.pl/ducato-l1h1-multijet-100km-2007r-klima-i5619235594.html
  5. Nie jest, glowa puchnie, mam chyba 2.3 fiata ducato i powyzej 70 zaczyna byc nieprzyjemnie a przy 140 robi sie tragedia, poprzedni nissan vel renault trafic byl o niebo cichszy znacznie bardziej ergonomiczny no i komfortowy, ten fiat to dla mnie taczka zrobiona z puszki po piwe
  6. stylu jazdy nie zmienie, bo i po co inaczej nim sie nie da jezdzic
  7. To co zaslepic egr?
  8. no ale taki 2-2,5kw to juz pod 1kpln kosztuje
  9. no ale czemu? drazni mnie to strasznie
  10. Na czarno dymi nie na niebiesko, poza tym nie bierze kapki oleju miedzy wymianami 20kkm ledwo 0,5L
  11. Otóż moje 2.2DCi dziwnie sie zachowuje, mianowicie. Co dzień jeżdżę sobie w trybie emeryckim (zresztą inaczej tym pontonem się nie da), ale gdy chcę mocniej przyspieszyć (gaz totalnie w podłogę) to powyżej 2,500 obr. zaczyna dymić na czarno, ale tylko raz lub dwa, za 3 i więcej przyspieszeniem już nie dymi wcale. Jakieś sugestie? Wydaje mi się że może EGR się przycina, albo zmienna geometria turbiny (tylko nie jestem pewien czy taką posiada).
  12. Za 500zl nie kupisz nawet chinola, no jest jeden 2suw ale to sie do niczego nie nada bo to badziew masakryczny
  13. Fiesta po 2005r z 1.3 benzyna. Silnik prosty, smiesznie tanie czesci. A i dosc odporny samochodzik
  14. to zwykly filtr paliwa siatkowy do traktorkow nie ma tam zadnej pompki, jedyne co to w srodku jest drobna siateczka, ktos bzdury wypisuje
  15. Moze ktos polecic sprawdzona recepte na beton b20 do ukrecenia w betoniarce, no i jaki cement kupic, co to sa za oznaczenia np 42,5?
  16. No właśnie jak to teraz jest z tymi nowymi 1.5 dci, mysle moze nad megane 1.5 z okolic 2010r i zastanawiam sie, bo jedni chwala a drudzy no wlasnie strasza utartym mitem jeszcze z czasów clio II, jak te silniki obecnie produkowane sie zachowuja. Sam do tej pory mam 2.2DCi tez niby z padajacymi panewkami, a ten glupi nie chce pasc i dalej jezdzi bez problemow.
  17. Zrob wydech w x a bedziesz zadowolony
  18. Musi miec jakies papiery bo kiedys robilem jak sie w jednej firmie zatrudnialem, jakies psychotesty musialem robic i inne pierdoly niestety nie pamiętam już jake
  19. Zabierze tylko kartonik i pokwituje i świstek da na 7 dni. Wiem bo miałem identyczna sytuacje. Jeździłem jak się okazało 2,5roku z niewaznym
  20. Uszczelnienie dolne najprawdopodobniej, podejrzewam ze naprawa raczej nieopłacalna, przynajmniej tak bywa z pompami karchera
  21. Francuzy nie gniją te nowsze w velsatise ani małej plamki
  22. Gnije strasznie progi i bagaznik
  23. rozchodzi sie o przyczepke lekka do 750kg, z przyczepka lekka mozesz przekroczyc 3.5t jesli przyczepka jest ciezsza niz 750kg bez hamulca to musisz miec b+e nawet jesli przekroczysz 3.5t o 1kg
  24. Wczoraj kupilem z casto za 40zl do tego farbe typu hameraid i powiem szczerze ze po wyregulowaniu pistoletu idealnie polozyl farbe

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.