Zawartość dodana przez Piterus_123
-
Kosiara
> Jeszcze jedna kosiarka niby polska. W Selgrosie mają kosiarki Handy Handy-JT53BS675N4w1 > Pomacałem, obudowa bardzo solidna. Ale wszelkie plasticzki nędzne. Dystrybutor polski produkt chinski, kazdy moze sobie wlasna marke zrobic i zamowic kontener kosiarek z chin
-
Mandat straż gminna - sprzedane auto
Dostalem wezwanie do zaplaty, a auto sprzedane prawie rok temu. orientujecie sie gdzie ta wiadomosc wpisac w tym quizie czy poprostu wyslac maila ze skanem umowy i nr sprawy?
-
Kosiara
leniuch jestes (zawsze mozesz kupic u mnie) jakiś tekst a honde kupisz w salonie samochodowym hondy tylko nie spodziewaj sie ze beda mieli duzy wybor na miejscu
- Kosiara
-
Kosiara
wszystkie silniki dobre i tu nie ma znaczenia ktory model BS 675 i 750 beda mialy ta sama moc roznia sie budowa jeden gorno drugi dolnozaworowy. jesli chodzi o podwozie czyli wyrob firmy NAC jakosciowo dno i metr mulu, blacha jak z papieru, padajace napedy, i drobne elementy plastikowe ktore pekaja. dostepnosc czesci ciezka czasem na czesci od producenta musze czekac 2-3tyg. co w sezonie ma duze znaczenie. kup cos markowego partner hsq viking stiga. beda to produkty o niebo lepsze a cenowo niewiele drozsze. ja akurat handluje i serwisuje stige i moge polecic model combi 53, spelnia wszystkie wymagania i dodatkowo ma 3 letnia gwarancje a czesci dostepne sa praktycznie od reki gora 2-3dni jak czegos nie mam na polce jakiś tekst jesli masz jakies pytania to wal smialo, co do ceny tez mozemy w razie co ponegocjowac
-
LPG i zabytek
wszystko zalezy od indywidualnych upodoban konserwatora ktory decyduje o wszystkim
-
KZA -Elektryczny sekator
polecam stige ze wzgledu na 3 lata gwarancji. Bosch i gardena beda podobne w dzialaniu
-
Dlaczego "buda" auta wciąż jest z blachy?
Mialem problemy z opadnietymi drzwiami i ob ieraly o nadwozie i wyrazie bylo widac ze pod lakierem jest tworzywo
-
Dlaczego "buda" auta wciąż jest z blachy?
> Jak całe nadwozie i szkielet z tworzyw > Nie ma tam czasami szkieletu z metalu do którego mocowane są poszycia z tworzyw Tak cale nadwozie, ale juz w takim velsatisie szkielet jest stalowy z panelami z tworzywa
-
Dlaczego "buda" auta wciąż jest z blachy?
> A nie chodzi o plastyczność materiału w razie potencjalnej katastrofy? Rozpraszanie/pochłanianie > energii i takie tam. Ale ja się nie znam... Renault espace III byl w momencie wprowadzania na rynek najbezpieczniejszym autem w swojej klasie mimo ze cale nadwozie szkielet byly wykonane z tworzywa sztucznego jedynie maska jest metalowa
-
Dojazdówka o rozmiar wieksza
> Zależy od różnicy w średnicy, raz dostałem w serwisie jak przyjechałem tak na wymianę kół i > przegląd. Można załatwić napęd /mechanizm różnicowy. Taaaak jadac po zakretach tez no ludzie co za brednie. Mechanizm roznicowy od tego jest by jedno kolo moglo krecic sie szybciej w stosunku do drugiego i nic mu nie będzie jest to element skrzyni biegow wykonany z tych samych materiałów i zuzywajacy sie tak samo jak pozostałe elementy skrzyni
-
Tanie autko do 1200PLN - a taka Hundzia?
Tylko zobacz czy podloge jeszcze ma. Bo te hundzie strasznie gnija w okolicach progow
-
Megane I problem z oświetleniem wnętrza
Modul UCH robi pewnie problemy.
-
kangoo - manetka kierunkowskazow
Standard, pamietasz sam szukalem takiej do tego nieszczesnego primastara tyle ze swiatla mijania nie dzialaly.
-
Dosiewanie, zagęszczenie trawnika
Wypozycz spalinowy wertykulator (nie baw sie w elektryczne czy jakies kolce na butach bo to szkoda czasu i kasy) przejedz nim potem dosyp miszanke traw i od razu nawoz w granulacie podlewaj dość czesto. Na poczatku trawnik bedzie wygladal jak bys go zniszczyl po kilku tygodniach ladnie wstanie.
-
Markowy zamiennik LED zamiast zwykłej H7
Z philipsem to pewnie nic wspolnego nie ma. Tak samo legalne jak hidy
-
Fura do 16 tys. miejskie toczydło
a colt? widziales nawet Ci sie podobal
-
Od czego te felgi?
Mialem bardzo podobne w mercedesie w 115
-
sprzeglo sie slizga
Kto wie ile moze miec przebiegu drgan zadnych nie stwierdzam, chyba faktycznie poczekam z zamowieniem czesci na rozbiorke i ocenie jak bedzie na wierzchu
-
sprzeglo sie slizga
Witajcie. Zaczyna mi sie sprzegielko slizgac i zastanawiam sie czy wymieniac samo czy z dwumasa roznica w cenie to ponad 2kpln. Po czym poznac ze dwumasa sie konczy?
-
matiz daewoo
w wiekszosci w mercu w220 tez nic nie widac dopiero jak podnosisz auto i wchodzi lewarek to widac bo od spodu wszystko bitum zakrywa zreszta cala konstrukcja rdzewieje na potege a zewnatrz nic nie widac i tu jest podobnie
-
matiz daewoo
w podluznicy jak sie grodz zaczyna na bank masz rdze i w podluznicy na ysokosci tylnego kola nie istnieje egzemplaz ktory tam nie koroduje zreszta to chyba normalne ze w kilkunastoletnim aucie jest rdza
- matiz daewoo
-
Opłata recyklingowa
o super dzieki
-
Opłata recyklingowa
Jak to z tym jest dalej trzeba placic, bo jakis czas temu czytalem ze mieli znieść