Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Piterus_123

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Piterus_123

  1. Piterus_123 odpowiedział rwIcIk na temat - Zrób to sam
    > Jeszcze jedna kosiarka niby polska. W Selgrosie mają kosiarki Handy Handy-JT53BS675N4w1 > Pomacałem, obudowa bardzo solidna. Ale wszelkie plasticzki nędzne. Dystrybutor polski produkt chinski, kazdy moze sobie wlasna marke zrobic i zamowic kontener kosiarek z chin
  2. Dostalem wezwanie do zaplaty, a auto sprzedane prawie rok temu. orientujecie sie gdzie ta wiadomosc wpisac w tym quizie czy poprostu wyslac maila ze skanem umowy i nr sprawy?
  3. Piterus_123 odpowiedział rwIcIk na temat - Zrób to sam
    leniuch jestes (zawsze mozesz kupic u mnie) jakiś tekst a honde kupisz w salonie samochodowym hondy tylko nie spodziewaj sie ze beda mieli duzy wybor na miejscu
  4. Piterus_123 odpowiedział rwIcIk na temat - Zrób to sam
    to samo
  5. Piterus_123 odpowiedział rwIcIk na temat - Zrób to sam
    wszystkie silniki dobre i tu nie ma znaczenia ktory model BS 675 i 750 beda mialy ta sama moc roznia sie budowa jeden gorno drugi dolnozaworowy. jesli chodzi o podwozie czyli wyrob firmy NAC jakosciowo dno i metr mulu, blacha jak z papieru, padajace napedy, i drobne elementy plastikowe ktore pekaja. dostepnosc czesci ciezka czasem na czesci od producenta musze czekac 2-3tyg. co w sezonie ma duze znaczenie. kup cos markowego partner hsq viking stiga. beda to produkty o niebo lepsze a cenowo niewiele drozsze. ja akurat handluje i serwisuje stige i moge polecic model combi 53, spelnia wszystkie wymagania i dodatkowo ma 3 letnia gwarancje a czesci dostepne sa praktycznie od reki gora 2-3dni jak czegos nie mam na polce jakiś tekst jesli masz jakies pytania to wal smialo, co do ceny tez mozemy w razie co ponegocjowac
  6. Piterus_123 odpowiedział Benjamin na temat - Motokącik
    wszystko zalezy od indywidualnych upodoban konserwatora ktory decyduje o wszystkim
  7. polecam stige ze wzgledu na 3 lata gwarancji. Bosch i gardena beda podobne w dzialaniu
  8. Mialem problemy z opadnietymi drzwiami i ob ieraly o nadwozie i wyrazie bylo widac ze pod lakierem jest tworzywo
  9. > Jak całe nadwozie i szkielet z tworzyw > Nie ma tam czasami szkieletu z metalu do którego mocowane są poszycia z tworzyw Tak cale nadwozie, ale juz w takim velsatisie szkielet jest stalowy z panelami z tworzywa
  10. > A nie chodzi o plastyczność materiału w razie potencjalnej katastrofy? Rozpraszanie/pochłanianie > energii i takie tam. Ale ja się nie znam... Renault espace III byl w momencie wprowadzania na rynek najbezpieczniejszym autem w swojej klasie mimo ze cale nadwozie szkielet byly wykonane z tworzywa sztucznego jedynie maska jest metalowa
  11. > Zależy od różnicy w średnicy, raz dostałem w serwisie jak przyjechałem tak na wymianę kół i > przegląd. Można załatwić napęd /mechanizm różnicowy. Taaaak jadac po zakretach tez no ludzie co za brednie. Mechanizm roznicowy od tego jest by jedno kolo moglo krecic sie szybciej w stosunku do drugiego i nic mu nie będzie jest to element skrzyni biegow wykonany z tych samych materiałów i zuzywajacy sie tak samo jak pozostałe elementy skrzyni
  12. Tylko zobacz czy podloge jeszcze ma. Bo te hundzie strasznie gnija w okolicach progow
  13. Modul UCH robi pewnie problemy.
  14. Standard, pamietasz sam szukalem takiej do tego nieszczesnego primastara tyle ze swiatla mijania nie dzialaly.
  15. Wypozycz spalinowy wertykulator (nie baw sie w elektryczne czy jakies kolce na butach bo to szkoda czasu i kasy) przejedz nim potem dosyp miszanke traw i od razu nawoz w granulacie podlewaj dość czesto. Na poczatku trawnik bedzie wygladal jak bys go zniszczyl po kilku tygodniach ladnie wstanie.
  16. Z philipsem to pewnie nic wspolnego nie ma. Tak samo legalne jak hidy
  17. a colt? widziales nawet Ci sie podobal
  18. Piterus_123 odpowiedział mp79 na temat - Motokącik
    Mialem bardzo podobne w mercedesie w 115
  19. Kto wie ile moze miec przebiegu drgan zadnych nie stwierdzam, chyba faktycznie poczekam z zamowieniem czesci na rozbiorke i ocenie jak bedzie na wierzchu
  20. Witajcie. Zaczyna mi sie sprzegielko slizgac i zastanawiam sie czy wymieniac samo czy z dwumasa roznica w cenie to ponad 2kpln. Po czym poznac ze dwumasa sie konczy?
  21. w wiekszosci w mercu w220 tez nic nie widac dopiero jak podnosisz auto i wchodzi lewarek to widac bo od spodu wszystko bitum zakrywa zreszta cala konstrukcja rdzewieje na potege a zewnatrz nic nie widac i tu jest podobnie
  22. w podluznicy jak sie grodz zaczyna na bank masz rdze i w podluznicy na ysokosci tylnego kola nie istnieje egzemplaz ktory tam nie koroduje zreszta to chyba normalne ze w kilkunastoletnim aucie jest rdza
  23. nie
  24. o super dzieki
  25. Jak to z tym jest dalej trzeba placic, bo jakis czas temu czytalem ze mieli znieść

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.