Zawartość dodana przez Piterus_123
-
Porządek w szufladach
a co w tym trudnego? chwila roboty i po krzyku koszty prawie zerowe
-
Porządek w szufladach
Mam w robocie kratki porobione z dykty. Tak na sztorc wstawione i na krzyz ponacinane dzieki temu robi sie calkiem sporo malych przegrodek
-
Fiat Ducato poziom oleju
> No to może czujnik zgłupiał. W firmie mamy też Ducato i nie spotkałem się z czymś takim. tez mam nowe ducato ale z motorem 2.3 i tez nic takiego sie nie dzieje
-
Siec 3 fazowa w norwegii
> Są 3, czy 4 kable do silnika? 8
-
Klucz dynamometryczny. Kilka pytań.
> Te 1/4 to strasznie małe. > A te 3/8 to jeszcze mniejsze? bez jaj w 3 klasie podstawowki jest matematyka z ulamkami swoja droga tez mam ten klucz w wersji na 3/8 mam do niego przejscowke na 1/2 i bez proglemu chodzi, w kazdym razie polecam
-
Elektrycy! Pomocy!!!
zastanow sie co 2mc temu podlaczyles pod zasilanie lub co zmieniles
-
Fiesta MK6fl drobne problemy z silnikiem
Witam, mam drobne problemy z fiescina, silnik 1.3 70KM, mianowicie pojawily sie bledy P0653 - sterowanie szyna paliwowa, P0030 - somda lambda i P0123 - polozenie przepustnicy. auto czasem szarpie przy przyspieszaniu ponizej 3krmp, ale nie zawsze, powyzej tych obrotow silnik pracuje normalnie. Na wolnych rowniez nie ma problemu, silniczek pracuje rowniutko i nie gasnie. ktos pomoze?
-
Jak najmniejsze auto miejskie - Smart Fortwo?
przy takim przebiegu to tylko taxi
-
Siec 3 fazowa w norwegii
> Kto jest producentem silników? Jest teraz połączony w gwiazdę czy trójkąt? karcher, nie mam pojecia bo nie ma tam puszki a przewody wychodza bezposrednio do stycznika
-
Siec 3 fazowa w norwegii
> Nie. Jesli juz cos da sie zmienić to w samej puszce na silniku, tam gdzie konfigurujesz gwiazda / > trójkąt. > IMO jest gdzies info na 100%. Zernij do środka tej puszki. nie ma tam zadnej puszki sa tylko przewody wychodzace z silnika wiem bo rozbieralem te silniki nie raz.
-
Siec 3 fazowa w norwegii
> Dokladnie tak jak jest to napisane na tabliczce znamionowej. nie ma czegos takiego i sam jestem ciekaw jak to niby jest podlaczone bo z silnika ida tylko przewody do stycznika, czyli tam cos musi byc inaczej podlaczone?
-
Siec 3 fazowa w norwegii
to jak to podlaczyc zeby dzialalo na 3x230?
-
Siec 3 fazowa w norwegii
Dostałem jakąś informacje od mojego klienta ze niby silnik 3 fazowy jest inaczej podlaczony bo to sprzet z norwegii, ktos kojazy o co chodzi? klient nie byl mi w stanie powiedziec nic wiecej.
-
Przewody hamulcowe - naprawa
Kup miedziane w całości np na allegro i wymien wszystkie. Nie jest to przesadnie drogie. Wymienialem kpl. w bravie
-
No no... 4C
> Tylko V-max będzie inne. No i przyspieszanie powyżej setki... v-max na podobnym poziome, mozliwe ze przyspieszenie powyzej 100 jest inne musze zobaczyc w danych testowych
-
No no... 4C
> Ja mialem dobrą tendencję 55- > I chce cos do funu mysle o MX5 jakie to ma znaczenie ja sie przesiadlem z 95KM na 150KM i oba maja te same osiagi, tyle ze jeden wazyl 950kg a drugi 1700
-
Zakup myjki wysokociśnieniowej
byc moze, nie pamietam juz za duzo sie tego przewija przez moje rece
-
No no... 4C
> To Ty zes za ta laweta taki kawal jechal zeby tylko fotki zrobic, czy tak po prostu wyszlo? > Pierwsze zdjecia sa blisko Piastow a koncowka kolo pedetu mialem po drodze, bo na starzynskiego jechalem
-
No no... 4C
> jak to alfa juz na lawecie jedzie
-
Zakup myjki wysokociśnieniowej
od karchera podchodza z tego co pamietam. ostatnio mialem taka na warsztacie, ten sam badziew co k2
-
No no... 4C
Do tej pory ten samochodzik nie robil na mnie takiego wrazenia bo widzialem tylko na fotkach, ale na zywca robi niesamowite wrazenie, male wspaniale dzielo sztuki
-
Zakup myjki wysokociśnieniowej
w poniedzialek Ci powiem jak bede w robocie bo nie pamietam hasla do karchera ale jesli ma silnik chlodzony woda i jest z serii 6 to raczej bedzie mial mosiezna, zreszta i tak predzej zawor sterujacy i uszczelnienia Ci sie sypna niz peknie pompa (w kompozytowych peka na potege, ale teraz poprawili to i zastosowali grubszy material). zreszta jak ponizej 1kpln to bral bym bez zastanowienia, za tyle to k4compact wyrwiesz
-
Opona przejmowac sie czy nie?
> Ba.Użyłeś odpowiedniego kleju do dentek. > To było przyczyną sukcesu. taa 10-krotnie wzmocnilo to kord opony
-
Czy są tacy co to montują?
no dobra ale do soczewki wsadzasz cokolwiek i nie bedzie swiecic po oczach przy odpowiednio wyregulowanym reflektorze
-
Czy są tacy co to montują?
ale h7 nie montuje sie do lamp z odblysnikiem, wiec moim zdaniem kierunek swiecenia bedzie taki sam i nie ma prawa swiecic w sowy