Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Piterus_123

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Piterus_123

  1. a co w tym trudnego? chwila roboty i po krzyku koszty prawie zerowe
  2. Mam w robocie kratki porobione z dykty. Tak na sztorc wstawione i na krzyz ponacinane dzieki temu robi sie calkiem sporo malych przegrodek
  3. > No to może czujnik zgłupiał. W firmie mamy też Ducato i nie spotkałem się z czymś takim. tez mam nowe ducato ale z motorem 2.3 i tez nic takiego sie nie dzieje
  4. > Są 3, czy 4 kable do silnika? 8
  5. > Te 1/4 to strasznie małe. > A te 3/8 to jeszcze mniejsze? bez jaj w 3 klasie podstawowki jest matematyka z ulamkami swoja droga tez mam ten klucz w wersji na 3/8 mam do niego przejscowke na 1/2 i bez proglemu chodzi, w kazdym razie polecam
  6. zastanow sie co 2mc temu podlaczyles pod zasilanie lub co zmieniles
  7. Witam, mam drobne problemy z fiescina, silnik 1.3 70KM, mianowicie pojawily sie bledy P0653 - sterowanie szyna paliwowa, P0030 - somda lambda i P0123 - polozenie przepustnicy. auto czasem szarpie przy przyspieszaniu ponizej 3krmp, ale nie zawsze, powyzej tych obrotow silnik pracuje normalnie. Na wolnych rowniez nie ma problemu, silniczek pracuje rowniutko i nie gasnie. ktos pomoze?
  8. przy takim przebiegu to tylko taxi
  9. > Kto jest producentem silników? Jest teraz połączony w gwiazdę czy trójkąt? karcher, nie mam pojecia bo nie ma tam puszki a przewody wychodza bezposrednio do stycznika
  10. > Nie. Jesli juz cos da sie zmienić to w samej puszce na silniku, tam gdzie konfigurujesz gwiazda / > trójkąt. > IMO jest gdzies info na 100%. Zernij do środka tej puszki. nie ma tam zadnej puszki sa tylko przewody wychodzace z silnika wiem bo rozbieralem te silniki nie raz.
  11. > Dokladnie tak jak jest to napisane na tabliczce znamionowej. nie ma czegos takiego i sam jestem ciekaw jak to niby jest podlaczone bo z silnika ida tylko przewody do stycznika, czyli tam cos musi byc inaczej podlaczone?
  12. to jak to podlaczyc zeby dzialalo na 3x230?
  13. Dostałem jakąś informacje od mojego klienta ze niby silnik 3 fazowy jest inaczej podlaczony bo to sprzet z norwegii, ktos kojazy o co chodzi? klient nie byl mi w stanie powiedziec nic wiecej.
  14. Kup miedziane w całości np na allegro i wymien wszystkie. Nie jest to przesadnie drogie. Wymienialem kpl. w bravie
  15. Piterus_123 odpowiedział Piterus_123 na temat - Motokącik
    > Tylko V-max będzie inne. No i przyspieszanie powyżej setki... v-max na podobnym poziome, mozliwe ze przyspieszenie powyzej 100 jest inne musze zobaczyc w danych testowych
  16. Piterus_123 odpowiedział Piterus_123 na temat - Motokącik
    > Ja mialem dobrą tendencję 55- > I chce cos do funu mysle o MX5 jakie to ma znaczenie ja sie przesiadlem z 95KM na 150KM i oba maja te same osiagi, tyle ze jeden wazyl 950kg a drugi 1700
  17. byc moze, nie pamietam juz za duzo sie tego przewija przez moje rece
  18. Piterus_123 odpowiedział Piterus_123 na temat - Motokącik
    > To Ty zes za ta laweta taki kawal jechal zeby tylko fotki zrobic, czy tak po prostu wyszlo? > Pierwsze zdjecia sa blisko Piastow a koncowka kolo pedetu mialem po drodze, bo na starzynskiego jechalem
  19. Piterus_123 odpowiedział Piterus_123 na temat - Motokącik
    > jak to alfa juz na lawecie jedzie
  20. od karchera podchodza z tego co pamietam. ostatnio mialem taka na warsztacie, ten sam badziew co k2
  21. Do tej pory ten samochodzik nie robil na mnie takiego wrazenia bo widzialem tylko na fotkach, ale na zywca robi niesamowite wrazenie, male wspaniale dzielo sztuki
  22. w poniedzialek Ci powiem jak bede w robocie bo nie pamietam hasla do karchera ale jesli ma silnik chlodzony woda i jest z serii 6 to raczej bedzie mial mosiezna, zreszta i tak predzej zawor sterujacy i uszczelnienia Ci sie sypna niz peknie pompa (w kompozytowych peka na potege, ale teraz poprawili to i zastosowali grubszy material). zreszta jak ponizej 1kpln to bral bym bez zastanowienia, za tyle to k4compact wyrwiesz
  23. > Ba.Użyłeś odpowiedniego kleju do dentek. > To było przyczyną sukcesu. taa 10-krotnie wzmocnilo to kord opony
  24. no dobra ale do soczewki wsadzasz cokolwiek i nie bedzie swiecic po oczach przy odpowiednio wyregulowanym reflektorze
  25. ale h7 nie montuje sie do lamp z odblysnikiem, wiec moim zdaniem kierunek swiecenia bedzie taki sam i nie ma prawa swiecic w sowy

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.