Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Piterus_123

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Piterus_123

  1. to dalej grzeje
  2. grzejnik grzeje mi caly czas chcialem zakrecic i okazuje sie to cale pokretlo jest luzne, sciagnalem je a on dalej grzeje na samym zaworze sa jakies cyferki i litera n jak to ustawic zeby nie grzalo?
  3. Firma prema sciagna kazde lozysko jakie istnieje niestety nie sa tani
  4. Mam w domu legranda zreszta jak robilismy panele medyczne to tez pakowalismy legranda na zmiane z simon
  5. > A czym spróbować? Młotkiem
  6. ja pierdziele ale cena za 13letni zlom po niemcu, ludzie to wstydu nie maja
  7. Nie to nie welur tylko zamsz
  8. dla mnie 5gt to powrot do tego co bylo czyli saab 9-3 I-gen. maja bardzo podobna linie
  9. > Taak ,w Saabie po 2005 montowali Fiatowskiego 1,9 Nie wiem czy o to rozwiązanie Ci chodziło? > BTW Jeśli ktoś ma zacięcie technicznie i lubi grzebać to polecam tą v6.Roboty mu napewno nie > zabraknie.BTW Kiedyś na forum widziałem ,jak ludzie sobie radzą z tematem tego silnika-rady w > stylu nie jechać agresywnie,nie pałować etc.No to ja się pytam po co mi v6 jak mam go > oszczędzać stosowano w saabach inne uszczelki pod glowice, opoznialo to opadanie tulei ale nigdy nie rozwiazano tego tematu, jak bede mial chwile to poszukam na forum saaba kiedys czytalem dosc obszerna opinie jednego z inzynierow saaba
  10. > Jedyną taką konkurencją dla Vel Satisa jest chyba Signum: > Ale jak widać limuzyny 5d się nie przyjęły. ale signum jest duzo mniejsze i znacznie ciasniejsze w srodku, zreszta to przeciez zwykla vectra c, a konkurentem vectry byla laguna, vel satis jest klase wyzej
  11. Dopływ mam normalnie wykuty w ścianie a odpływu mam pochowane za sprzętami a tam gdzie widać zrobione małe cokoliki
  12. niech sprawdzi najpierw panewki zanim zacznie brac sie za ten motor
  13. > Nie 256 tylko 180,50. A jak ci policja dowód zabierze to będziesz popylał do urzędu w miejscu > zarejestrowania pojazdu. Ogólnie nie kalkuluje się. poczytaj troche przepisow i dowiedz sie ze nie moze zabrac, jest obowiazek zeby przerejestrowac ale nie ma konsekwencji poza tym 256 bo i tablice trzeba zmienic i dowod
  14. > Okropne wnetrze bida az piszczy w porownaniu np z tym > http://otomoto.pl/renault-vel-satis-105000km-pelna-opcja-wyposazenia-C29973685.html ten ma tylko skóry dolozone i inne audio wiec niewiem czym wiecej sie zachwycac poza tym to wersja po lifcie
  15. > dlaczego mieszkajac w Szczecinie masz samochod na blachach PO? bo nie uważam za potrzebę wspomożenia państwa 256 złotymi
  16. > Gratuluję zakupu, fajne auto! > Ja szukam dla siebie właśnie Avantima, ale nie na siłę. niestety ceny juz zaczynaja rosnac przynajmniej za zachodnia grnica
  17. och to wierzchołek góry lodowej, jak jeszcze doliczę służbowe to książkę mógłbym napisać
  18. niewiem czy nie latwiej by bylo napisac czym nie jezdzilem milo rowniez wspominam espace 3 3.0v6 jedyny minus olbrzymie spalanie w miescie spokojnie 15-18l
  19. > No niestety nietypowe auto+brak zamienników w PL najczęściej oznacza druciarstwo wyższego stopnia. wiekszosc czesci masz dostepne z innych modeli Renault wiec to tylko lenistwo i nieumiejętność poszukania > A i tak do końca nie można mieć pewności czy ,,bomba'' znów nie wybuchnie oj tak i znow te same koszty > BTW Lepiej tego nie czytaj jakiś tekst czytalem, wiekszosc takich artykulikow to brednie niemajace nic wspolnego z rzeczywistoscia
  20. > Pewnie w przedziale 9-15tys.Żeby było jeszcze bardziej nonszalancko trzeba było v6 diesla kupić dajem 10 ale troche sie najezdzilem bo wiekszosc to ulepy i strasznie zaniedbane i tanio wiazane drutem dzieki za tego 3.0v6 remont kosztuje 5-8kpln
  21. > Masz rodzinę czy kawaler? Bo w tym drugim przypadku rozumiem,nietypowe hobby etc jeszcze dziecow brak
  22. > A za ile kupiłeś auto ??? Żeby był jakiś punkt odniesienia a ile byś dał, tylko bez zagladania na allegro
  23. > Może napisz więcej o kosztach eksploatacji przez te 10kkm, co wymieniałeś ile kosztowało...? naprawa tylnego zawieszenia, 200zl za poliuretanowe tuleje 100za lacznik robota 200zl= 500 zl jakiś czas temu padł pasek od wspomagania rozwalając pompe. napinacz, pasek, pompa + robota = 1500 no i na starcie wiadomo filtry oleje itp.500 a tak to naprawde bezawaryjny woz
  24. > Nie wiem co powodowało Tobą, że kupiłeś to auto, ale mam nadzieję że już Ci przeszło nie przeszło no i jako drugie auto planuje Avantime, zresztą jak miał bym drugi raz je kupić znów bym to zrobil

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.