Zawartość dodana przez Piterus_123
-
Małe dla kobiety do 6 tyś.
> oglądałeś jakąś mk6 na żywo? przeciez mam taka i to po lifce, czytamy uwazniej
-
Małe dla kobiety do 6 tyś.
> fiesta mocno rdzewieje brednie, nie ma nawet najmniejszego sladu korozji, rdzewialy to moze mk5
-
Małe dla kobiety do 6 tyś.
pod koniec roku dla kobiety kupilem feste 2005 rok po FL z klima i elektryka za 6700 wiec moze cos takiego, aha wersja 3d wiec moze i przez to cena troszke nizsza, ogolnie polecam do szukania w takiej kasie OLX najwiecej ofert prywatnych
-
myjnia bezdotykowa - zima
> No to przecież napisałem że potrzebuje ofertę na myjkę (na 1 i na 2 stanowiska) a resztę to wiem > że trzeba sobie samemu postawić ale według jakiś wytycznych firmy montującej urządzenie w poniedzialek moge Ci podeslac
-
myjnia bezdotykowa - zima
nie mam takiej jedynie mozesz sobie doposarzyc o odpowiedni wysiegnik, zreszta ja stawiam i serwisuje jedynie jednostki myjace (same te budki z pompami z calymi systemami) a nie cale stanowiska dokladnie TAKIE
-
myjnia bezdotykowa - zima
nie czytales uwaznie tego co napisalem, jak odkladasz lance na miejsce to przez nia leci woda do zbiornika wyrownawczego w ktorym jest grzalka, woda jest podgrzewana o kilka stopni powyzej zera (masz odpowiedni termostat do ustawienia) a podczas pracy uruchamia sie kociol przeplywowy (elektryczny lub spalinowy) i pogrzewa wode rowniez o pare stopni (lub jak sie ustawi, ale max do 60*C)
-
myjnia bezdotykowa - zima
> No do zmiękczania wody też służy, ale mnie tak samo pan poinformował że właśnie sobie polewam auto > solanką i robię to na własne ryzyko (zanim zobaczyłem jak wygląda pomieszczenie z chemią) to pan byl idiota i nie mial pojecia o czym mowi
-
myjnia bezdotykowa - zima
to system zmiekczania wody i zapewniac Cie ze ta woda nie jest slona inaczej by pompy rdzewialy i inne elementy systemow, zreszta samochody tez zreszta w tej chwili stosuje sie specjalne srodki w plynie zreszta to nie jest zwykla sol kuchenna
-
pilarka łańcuchowa - ktoś poleci/muszę kupić
jesli ma byc tania i niezawodna to kup elektryczna
-
myjnia bezdotykowa - zima
> Silnie zasolona woda - zamarza przy niższej temperaturze + to że ciągle płynie sprawia że myjnie > działają nawet przy -10. sam jestes zasolony, kocham ekspertow nie majacych pojecia o temacie. tak sie sklada ze stawialem i serwisuje kilka takich myjni. Dziwnym trafem w zadnej nigdzie nie bylo soli jedynie grzalka i wewnetrzy obieg cieplej wody podczas postoju a przy pracy uruchamia sie kociol przeplywowy i podgrzewa przeplywajaca wode
-
Czym skleić kamienny wazon
poxipol
-
tniemy aluminium
gorzej jak tniesz bardzo cieniutenkie profile
-
tniemy aluminium
jak gruby material tniesz?
-
tniemy aluminium
tez na poczatku robilismy ukosnica metabo szybkoobrotowa z tarczami niby do alu ale zostawaly zadziory po cieciu i trzeba bylo kazdy element obrabiac, nie bylo na to ludzi czasu, wiec zmienilismy technike
-
tniemy aluminium
pila ukosowa z odpowiednia tarcza najlepiej jak by byla niskoobrotowa, i duzo smarowac z mojego doswiadczenia najlepiej smarowalo/chlodzilo cx-80
-
Te 8,5 ojro w Niemczech :)
> a ja z innej beczki...jak się mają niemieckie stawki do polskich za 1 km? tez sie nad tym zastanawialem ze im sie oplaca placic te 8ojkow a naszym Januszom juz nie
-
Wielkość samochodu a ilość miejsca dla kierowcy
bzdura totalna, mam velsatisa i fieste, jak w siadam do fiesty to siedze na szybie przedniej a fotele maja tak krótkie i waskie siedziska ze masakra. jestem dosc niski 175cm ale mimo to potrafie zauważyć różnicę
-
3,5 V6 od Renault - Vel Satis
jeden z bardziej udanych silnikow raczej niezawody jednak trapia go wszechobecne wycieki oleju, skrzynia niestety tak trwala juz nie jest po 200kkm potrafi szarpac i swirowac sterowanie. Jesli szukasz duzego i wygodnego auta to jak najbardziej, sprawdz tylko czy tylne zawieszenie nie stuka
-
Jak się dostać do filtra paliwa w pilarce.
> ja potrzebuję wymienić przewód który idzie od tego filterka właśnie do - nie wiem gdzie bo znika w > plastiku, przechodzi przez plastik i idzie do gaznika > da się to rozebrać ? zdejmij filtr powietrza i od strony gaznika szukaj > jak nie przewód samochodowy to - co, jaki? no co jaki, normalny przewod paliwowy do pilarek
-
Jak się dostać do filtra paliwa w pilarce.
> Witam, > Podejrzewam że wężyk od filtra paliwa w pilarce gdzieś przepuszcza i jak jest ful, to piła ładnie > ciągnie, ale jak już zużyje trochu "beny" to nie wchodzi na obroty i gaśnie. > Pewnie i tak niedługo dokona żywota bo to cygański STHIL, ale kilka m3 drewna pociął, fajnie by > było jakby jeszcze ciął. > Clou sprawy - jak rozebrać bak, żeby się tam dostać i jaki to wężyk, czy przewód paliwowy > samochodowy się nada? > Dzieki za rady, zbiorniki sa nierozbieralne jedynie co to mozesz penseta wyciagnac filterek, a jak juz wyciagniesz to zobaczysz ze przewod paliwowy samochodowy do niczego sie nie nada te wezyki sa ciensze niz wezyki do spryskiwaczy w samochodzie
-
Saab 9-5 - 2006...2007 - jakie to auto?
mam teraz vel satisa i przy nim 9-5 to malutki zwinny samochodzik, wiec nie wiem oczym piszesz
-
Dorabanie przewodów klimatyzacji
poszukaj w miescie u siebie na pewno dorabiaja przewody najprawdopodobniej beda to zaklady robiace weze hydrauliczne
-
Auto z najlepszym audio bez dopłat
nie zapomnij ze byly jeszcze dokladane wzmacniacze w konsole srodkowa
-
Rover 400 mkII - opinie, informacje
w takiej kasie szukaj tylko na olx tam masz darmowe ogloszenia do 5kpln wiec ludzie wystawiaja tam tansze wozy
-
Rover 400 mkII - opinie, informacje
> Pewnie dlatego ,że 3d cena niższa. to wozek na zakupy i dojazdy do pracy dla wiec po co wiecej