Zawartość dodana przez Piterus_123
-
Koniec ubezpieczenia
> Nie martwić się, wygasa z końcem polisy. Jedyne o co musisz się zamartwić to aby nowe OC było z > dniem wygaśnięcia poprzedniego. Musi być ciągłość. juz mam oplacone mimo ze to dopiero 24.07 ale wole miec wczesniej takie sprawy zalatwione
-
Koniec ubezpieczenia
> Jeżeli kupiłeś auto i korzystałeś z ubezpieczenia poprzedniego właściciela, to ta polisa wygasa > sama i nie trzeba jej wypowiadać. no wlasnie tak jest w tym przypadku, a jesli byly wlasciciel zglaszal sprzedaz w ubezpieczalnie to tez? Chociaz z drugiej strony nic mi nie przyslo zadne wyrownanie lub zmiana danych. Czyli co nie martwic sie zglaszaniem i samo sie wypowie?
-
Koniec ubezpieczenia
Jak to teraz z tymi ubezpieczeniami jest, trzeba wypowiadac z koncem umowy czy samo sie konczy?
-
Myjka ciśnieniowa Nilfisk - wybór modelu
pytaj w cstoramie
-
C3 1.4 hdi brak mocy
zobacz przy przegazowce czy weze do IC robia sie twardsze/lekko puchna
-
Auto dla siedmio osobowej rodziny
owszem wygodny i jedzie sie jak osobowym ale usterkowosc masakryczna, niestety mam takiego w firmie
-
Kosa spalinowa - jaki wał
Trzeba by obejrzeć jak wyglada
-
Kosa spalinowa - jaki wał
> Jak szybko? W zaleznosci ile uzywasz. Bo jeden obrobi 100m drugi 10ha. No w kazdym razie nie polecam tego rozwiazania z linka
-
Kosa spalinowa - jaki wał
> Co w nich się złego dzieje? Tam jest linka stalowa spleciona i talinka sie rozdupca
-
pilarka NAC - lancuch sie naciaga
Nic więcej nie trzeba dodawać
-
MŚ RX na Polsat News
Tez ogladalem mega zabawa wygral prezenter z top gear
-
Jak prawidłowo powinien spawać MIG?
Ma skwierczec jak boczek na patelni
-
Kosa spalinowa - jaki wał
w kilkuletniej pracy w serwisie nie spotkalem sie jeszcze z awaria polaczenia, ja bym bral
-
Anoda magnezowa a korozja...
> No tak dobrze to nie ma - zbiornik jest osadzony w obudowie i "oblany" pianką. Dostęp do jego > wnętrza mam jedynie po zdemontowaniu grzałki... To moze cynkspray?
-
W111
Moje motoryzacyjne marzenie ale w wersji ze wspolczesnym podwoziem. Jakas niemiecka firma tak przerabiala
-
Anoda magnezowa a korozja...
Jesli bez problemu da rade zdemontowac zbiornik do daj moze w proszek albo lepiej w ocynk.
-
polerowanie rys na aluminium szczotkowanym
szczotka mosiezna na wiertarke i szczotkowac zgodnie z "wzorem"
-
[kzak] sprytne dosc uniwersalne
Astra 2 nudna ale solidna
-
Jak najprościej połączyć pod kątem 90 stopni....
jak bys mial cala rure i chcial wygiac to latwizna w domowych warunkach
-
Wygodne, ciche, nierdzewiejące z LPG
> to może Vectra 2.2 no przeciez ma vectre
-
Myjka ciśnieniowa Nilfisk - wybór modelu
130 duzo drozej wychodzi, przy cenie katalogowej 880netto, gosc z dobremyjki ma tak niski zysk ze na waciki nawet nie zarabia ja niepamietam kiedy domowke sprzedalismy, caly czas profesjonalne ida
-
Wygodne, ciche, nierdzewiejące z LPG
> Sam nie miałem. > Miał za to mój kolega z pracy, co prawda było to z 5 lat temu i był to model 900 II generacji i > tyle ile naklął na ceny części i ich dostepność poza serwisem to mnie jako potencjalnego > nabywcę totalnie odrzuciło. no to kolega musial byc totalna sierota bo czesci bylo i jest pelno (duza czesc prosto od opla), sam mialem dwie 900NG jedna w 5d druga w cabrio i nawet z czesciami do cabrio nie bylo problemu
-
Myjka ciśnieniowa Nilfisk - wybór modelu
Musisz odeslac do sprzedawcy. Ja Ci np na gwarancji nie przyjme bo mi nilfisk za to nie zaplaci
-
Wygodne, ciche, nierdzewiejące z LPG
> Albo Renówka Velsatis 2.0T Dobrze sie gazuje, dużo miejsca, tylko wymaga specyficznego gustu Bardzo duzo miejsca bardzo wygodny niestety automaty nie maja dobrej opinii i samochod trapia drobe elektryczne usterki ale mimo wszystko polecam. 2.0t lub 2.0dci na manualu. 3,5v6 tez fajny ale pali jak smok
-
Myjka ciśnieniowa Nilfisk - wybór modelu
no nie wszystkie, 5 lat maja te z casto bo nilfisk ma z nimi taka umowe podpisana i serwis odbywa sie przez castorame, u mnie kupisz tylko z gwarancja na rok, bo taka mam z nimi mowe, zreszta to dosc mocno skomplikowane