Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Piterus_123

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Piterus_123

  1. nie wyglada, on poprostu jest olbrzymi
  2. jak ma byc cos co zastapi 9-5 to moze hymm... 9-5? Jarek w sumie mowil ze ogarnie, wiec moze by poszukac, no i cena powinna byc niska bo malo popularne auto. Hehe swoja droga chyba udalo mi sie Oskara przekonac to sprzedazy antry i zakupu 9-3ss
  3. Jak france to hipcia moze? sam wiesz ile tam miejsca bylo, no i 3,5v6 to ten sam silnik co w nissanie 350z
  4. Dzis odbyly sie testy, maxi to megawygodna kanapa jest mieciutki komfortowy, niestety w porownaniu do ogara ciezki w przeciskaniu sie do tego slaba widocznosc, zrobilem sobie maly slalomik i ogarem bez problemu smigalem a niestety maxim juz bylo ledwo ledwo, ale ucieszona mina zony chyba mowi wszystko. strasznie zadowolona i chce wiecej
  5. nie lepiej zainwestowac 5zl w grzebien?
  6. Mam w robocie ducato 2.3 z silnikiem iveco ponoc znacznie lepsze niz 2.2psa i faktycznie z silnikiem zero problemów. Niestety jakość wykonania jest tragiczna jedzie sie tym jak taczka twardo i niewygodnie dodatkowo jest strasznie glosny. Poprzednio mielismy nissana vel renault trafic poza tym ze sypal sie na potege, głównie silnik to komfort jazdy byl naprawde znakomity.
  7. no to kupilem jeszcze drugiego ale nie softa bo gosciu w kulki sobie lecial, a nowego ogara caffe jakosc duzo lepsza niz w maxi, zobaczymy jak sie beda sprawowac https://www.youtube.com/watch?v=UjaS6twED78 https://www.youtube.com/watch?v=a9yBC8DFNHM
  8. Podstawowe ciuchy za 500zl z kaskiem idzie kupic wydaje mi sie ze to nie duzo w porownaniu do konsekwencji takiego szlifa
  9. chodzi o plastiki i inne pierdoly mechanicznie ponoc sa ok tylko jakosc wykonania reszty jest masakryczna hehe jak chcesz to mozemy sie spotkac to poogladasz, moze nawet czoperka bo chyba jutro kupie
  10. Kupilem maxi 125 (tego bez R) i przymierzam sie kupic jeszcze soft choppera 125 tez od rometa (tamten dla zony a dla mnie czoperek), asortyment jest w motoakcesoriach ale ceny maja kosmiczne, ja kupowalem ciuchy ze skuterkiem w policach (salon rometa) i calkiem znosnie ceny
  11. Ja wlasnie zakupilem rometa 125 za 5kpln calkowicie nowego, nie mialem okazji za duzo nim jeździć bo jeszcze nie zarejestrowany, ale wygodna pozycja no i przyjemnie się odpycha, kupiłem taki żeby z żoną jeździć na wycieczki. Niestetyjestem zaszokowany jakością wykonania jest po prostu tragiczna, mam nadzieję ze uda się pojeździć tym ze dwa trzy lata zanim sie rozpadnie. Lepiej chyba kupic jakąś markową używkę, no ale glupi dałem się nabrać na to że to nowy sprzęt
  12. ale jade w trasie i co w polowie drogi mam sie zatrzymac na 2-3 godz zeby baterie naladowac, no to chyba przesada, jak dla mnie sens to bedzie miec tylko przy wymianie baterii
  13. Tez bym jezdzil ale pod warunkiem ze byly by stacje szybkiej wymiany baterii, zdarzylo mi sie pare razy zrobic trase np szczecin warszawa i juz tesla w jeden dzien bym nie obskoczyl
  14. Witajcie. Jako ze kupilem sobie mala zabawke tj. Colta czt i zaczynam go modzic, a centomania ma najlepsze doswiadczenia z modami zwracam sie z tematem doboru zawieszenia. Niewiem co wybrac a za duzego wyboru nie mam niestety. Mialem kiedys na cento zestaw fh 70/50 i bylo srednio, pozniej na corsie b mialem gwint z helperami i bylo cudownie. Niestety do colta nie kupie takiego gwintu zostaje przy zasiegu cenowym jedynie b14 lub jakies sprezyny i amory. Co wybrac jak sie sprawuje to b14 a moze jakis fajny zestaw eibachow.
  15. Piterus_123 odpowiedział dobromir na temat - Motokącik
    Podejrzewam ze da sie jesli w takiej da sie na 100%
  16. Piterus_123 odpowiedział dobromir na temat - Motokącik
    Da sie tylko producent tego nie przewiduje np w takim smarcie forfour nawet stworzono do tego specjalistyczne narzędzia
  17. Tez polecam zendera kupowalem tam i sruby i pierścienie centrujace zawsze bylo wszystko wysokiej jakości
  18. Piterus_123 odpowiedział marek t na temat - Motokącik
    stały niestety, jak by byl zdejmowany to nic by widac nie bylo, no ale akurat taki sie trafil na alle i nie bylo co wybrzydzac, zreszta wolalem orginalny niz nowy zamiennik ktory bedzie pasowal lub nie, tu wszystko bylo p&p
  19. niewiesz nie znasz sie wiekszosc egzemplazy jest zadbana, i raczej jesli wystepuja problemy to drobiazgi z elektryka, a 3,5 v6 jest nie do zmordowania, taki sam siedzi w 350z nissanie
  20. Piterus_123 odpowiedział marek t na temat - Motokącik
    zaprosil bym takiego do mnie najchetniej zima w roztapiajacym sie sniegu, u mnie trzeba wlezc pod samochod zeby zobaczyc cokolwiek
  21. Velsatis 3,5v6 z gazem i w automacie kupisz za 10kpln i jeszcze zostanie na pakiet, auto bedzie wyposazone we wszystko od klimy poprzez navi i ksenony konczac na grzanych taboretach
  22. Piterus_123 odpowiedział marek t na temat - Motokącik
    Nie bo hak zostal juz wbity i nikt na niego nie patrzy jedynie na masy w DR
  23. Piterus_123 odpowiedział ppmarian na temat - Motokącik
    A w europie w tej chwili mamy praktycznie same automaty i pykpyk jednym paluszkiem sie zmienia
  24. Piterus_123 odpowiedział marek t na temat - Motokącik
    używane bardzo czesto sa fabrycznymi i maja fabryczne wiazki wystarczy tylko wpiac we wtyczki bez lutowania bez problemow
  25. sprzety sa calkiem ok sam tym handluje/serwisuje ale co do pily to polecam alpine z "juli" bo to to samo a kosztuje polowe ceny, no i dobrze zastanow sie nad tym szybkim naciaganiem lancucha ogolnie nie polecam tego rozwiazania bo ciezko jest dobrze naciagnac no i potrafi sie rozwalic

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.