Zawartość dodana przez Piterus_123
-
125 ccm do miasta...
nie wyglada, on poprostu jest olbrzymi
-
Przyszłościowe rozważania 20-30 tys zł klasa średnia Dłuuugie
jak ma byc cos co zastapi 9-5 to moze hymm... 9-5? Jarek w sumie mowil ze ogarnie, wiec moze by poszukac, no i cena powinna byc niska bo malo popularne auto. Hehe swoja droga chyba udalo mi sie Oskara przekonac to sprzedazy antry i zakupu 9-3ss
-
Przyszłościowe rozważania 20-30 tys zł klasa średnia Dłuuugie
Jak france to hipcia moze? sam wiesz ile tam miejsca bylo, no i 3,5v6 to ten sam silnik co w nissanie 350z
-
125 ccm do miasta...
Dzis odbyly sie testy, maxi to megawygodna kanapa jest mieciutki komfortowy, niestety w porownaniu do ogara ciezki w przeciskaniu sie do tego slaba widocznosc, zrobilem sobie maly slalomik i ogarem bez problemu smigalem a niestety maxim juz bylo ledwo ledwo, ale ucieszona mina zony chyba mowi wszystko. strasznie zadowolona i chce wiecej
-
[SzZAK] Adapter do butli palnika
nie lepiej zainwestowac 5zl w grzebien?
-
Nowy Ducato,Boxer, Jumper
Mam w robocie ducato 2.3 z silnikiem iveco ponoc znacznie lepsze niz 2.2psa i faktycznie z silnikiem zero problemów. Niestety jakość wykonania jest tragiczna jedzie sie tym jak taczka twardo i niewygodnie dodatkowo jest strasznie glosny. Poprzednio mielismy nissana vel renault trafic poza tym ze sypal sie na potege, głównie silnik to komfort jazdy byl naprawde znakomity.
-
125 ccm do miasta...
no to kupilem jeszcze drugiego ale nie softa bo gosciu w kulki sobie lecial, a nowego ogara caffe jakosc duzo lepsza niz w maxi, zobaczymy jak sie beda sprawowac https://www.youtube.com/watch?v=UjaS6twED78 https://www.youtube.com/watch?v=a9yBC8DFNHM
-
125 ccm do miasta...
Podstawowe ciuchy za 500zl z kaskiem idzie kupic wydaje mi sie ze to nie duzo w porownaniu do konsekwencji takiego szlifa
-
125 ccm do miasta...
chodzi o plastiki i inne pierdoly mechanicznie ponoc sa ok tylko jakosc wykonania reszty jest masakryczna hehe jak chcesz to mozemy sie spotkac to poogladasz, moze nawet czoperka bo chyba jutro kupie
-
125 ccm do miasta...
Kupilem maxi 125 (tego bez R) i przymierzam sie kupic jeszcze soft choppera 125 tez od rometa (tamten dla zony a dla mnie czoperek), asortyment jest w motoakcesoriach ale ceny maja kosmiczne, ja kupowalem ciuchy ze skuterkiem w policach (salon rometa) i calkiem znosnie ceny
-
125 ccm do miasta...
Ja wlasnie zakupilem rometa 125 za 5kpln calkowicie nowego, nie mialem okazji za duzo nim jeździć bo jeszcze nie zarejestrowany, ale wygodna pozycja no i przyjemnie się odpycha, kupiłem taki żeby z żoną jeździć na wycieczki. Niestetyjestem zaszokowany jakością wykonania jest po prostu tragiczna, mam nadzieję ze uda się pojeździć tym ze dwa trzy lata zanim sie rozpadnie. Lepiej chyba kupic jakąś markową używkę, no ale glupi dałem się nabrać na to że to nowy sprzęt
- SUV od Tesli z dzwiami a'la Gullwing był?
- SUV od Tesli z dzwiami a'la Gullwing był?
-
Amortyzatory+sprezyny vs. Gwint
Witajcie. Jako ze kupilem sobie mala zabawke tj. Colta czt i zaczynam go modzic, a centomania ma najlepsze doswiadczenia z modami zwracam sie z tematem doboru zawieszenia. Niewiem co wybrac a za duzego wyboru nie mam niestety. Mialem kiedys na cento zestaw fh 70/50 i bylo srednio, pozniej na corsie b mialem gwint z helperami i bylo cudownie. Niestety do colta nie kupie takiego gwintu zostaje przy zasiegu cenowym jedynie b14 lub jakies sprezyny i amory. Co wybrac jak sie sprawuje to b14 a moze jakis fajny zestaw eibachow.
-
Porady naprawcze
Podejrzewam ze da sie jesli w takiej da sie na 100%
-
Porady naprawcze
Da sie tylko producent tego nie przewiduje np w takim smarcie forfour nawet stworzono do tego specjalistyczne narzędzia
-
śruby do kół pytanie
Tez polecam zendera kupowalem tam i sruby i pierścienie centrujace zawsze bylo wszystko wysokiej jakości
-
Używany hak?
stały niestety, jak by byl zdejmowany to nic by widac nie bylo, no ale akurat taki sie trafil na alle i nie bylo co wybrzydzac, zreszta wolalem orginalny niz nowy zamiennik ktory bedzie pasowal lub nie, tu wszystko bylo p&p
-
Z serii jakie auto?
niewiesz nie znasz sie wiekszosc egzemplazy jest zadbana, i raczej jesli wystepuja problemy to drobiazgi z elektryka, a 3,5 v6 jest nie do zmordowania, taki sam siedzi w 350z nissanie
-
Używany hak?
zaprosil bym takiego do mnie najchetniej zima w roztapiajacym sie sniegu, u mnie trzeba wlezc pod samochod zeby zobaczyc cokolwiek
-
Z serii jakie auto?
Velsatis 3,5v6 z gazem i w automacie kupisz za 10kpln i jeszcze zostanie na pakiet, auto bedzie wyposazone we wszystko od klimy poprzez navi i ksenony konczac na grzanych taboretach
-
Używany hak?
Nie bo hak zostal juz wbity i nikt na niego nie patrzy jedynie na masy w DR
-
jak to ogarnąc?
A w europie w tej chwili mamy praktycznie same automaty i pykpyk jednym paluszkiem sie zmienia
-
Używany hak?
używane bardzo czesto sa fabrycznymi i maja fabryczne wiazki wystarczy tylko wpiac we wtyczki bez lutowania bez problemow
-
Jaka kosa spalinowa/pilarka łańcuchowa
sprzety sa calkiem ok sam tym handluje/serwisuje ale co do pily to polecam alpine z "juli" bo to to samo a kosztuje polowe ceny, no i dobrze zastanow sie nad tym szybkim naciaganiem lancucha ogolnie nie polecam tego rozwiazania bo ciezko jest dobrze naciagnac no i potrafi sie rozwalic