Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Piterus_123

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Piterus_123

  1. > Pytanie co może być nie tak jeśli po pomiarze czujnikiem będzie wszystko OK? Autko będzie jechało > super? > Co jeszcze można w tym samochodzie sprawdzić? Miałem już taką Vectrę i nie mam pomysłu. 15 letni samochód czujnikiem czy wy ludzie na glowe poupadaliscie przeciez to oczywiste ze 50 razy mogl byc malowany (i o niczym to nie swadczy) chyba ze dziadek lekarz pod kocem trzymal ale to nie pasat w sumie
  2. > Do smarowania przekładni w samochodzie akumulatorowym dziecięcym:) Raczej małe obciążenia, > temperatury jak otoczenie. to i margaryna sie nada a powaznie to zwykly litowy wystarczy cx-80 ma fajna mala tubke
  3. wszystko zalezy od warunkow pracy, duze male obciazenia wysokie lub niskie temp. ile obrotow itd.
  4. > P2 1.9JTD z CR P2 jak P2 ale bravke z 1.9d lub td tez trwale i oszczedne silniki, sam mialem i nawet bio tankowalemi jezdzil i sie psc nie chcial a zaniedbany byl strasznie
  5. chyba jedyne co można z dizla polecic w tej kasie to bedzie 1.5 - 1.7 isuzu w jakims oplu ale taki opel to niestety ruda
  6. Wiesz ze renault to w tej chwili volvo rozniace sie tylko obudowa? pracowalem pare lat temu w serwisie renault trucks i niech najlepszym przykladem na "trwalosc" bedzie to ze puki byla ladna pogoda bylo malo roboty ale zaczynal padac deszcz i bylo mokro to do naprawy ustawiala sie kolejka
  7. Mam takie co do dachu nie nazekam reszta to typowa renowka. Immo mi padlo w zime ale zrobilem i jezdzi bez problemu. Ale bede niedlugo sprzedawal jak sie odrobine cieplej zrobi i bede kupowal velsatisa
  8. > kup sobie Cromę będziesz miał stacyjke obok ręcznego patent z saabow zreszta croma to saab 9-3
  9. > ... albo dojeżdżał i z perspektywy czasu to był głupi zakup ? mialem, zipp quantum, jeden z najwiekszych 50 jakie sa, nie zaluje ze mialem. jezdzilem od marca do wrzesnia (zdarzyl sie snieg z deszczem nawet). dalo rade jezdzilem w normalnych ciuchach. a dojazd do pracy zamiast 45min zajmowal 15. ogolnie polecam
  10. moze to glupie ale moze by podpiac pod inna zarowke np od drogowych
  11. > A da sie taki żelbeton kupić w workach, czy trzeba zamawiać z cementowni? A może to gelbeton? w castoramie jest
  12. No juz o tym wspominalem
  13. > pozycz 9k i jedziemy kupowac > Sliczna jest, jesli stan faktyczny zgadza sie z opisem, to powinno sie szybko sprzedac stoi na allegro chyba ze 2 miesiace jak nie lepiej
  14. > Około 4,2A czyli rezystor około 2,85Ohma i mocy 50W > To już lepiej zostawić żarówkę. taaa... gdzes juz to widzialem chyba nawet na HP bylo zarowki schowane w kartonowej tutce pod maska
  15. odpowiedni rezystor w miejsce zarowki i po problemie
  16. > A widziałeś Abartha bez selespeed? Bo to jest najwiekszy problem tego auta. gt jest na manualu
  17. > A że tak zapytam, te 18 litrów to był jej maks, codzienność, czy eko jazda? srednio w miescie
  18. w E3 z automatem wersja 12v palila 18litrow gazu bolaczek nie stwierdzilem przez cala eksploatacje
  19. > stary, ponioslo Cie troche, Clio niejednokrotnie stawiane jest jako wzor dobrze prowadzacych sie > HH, a Ty wyskakujesz z 95konnym Coltem ktory loil je na torze kartingowym, z calym szacunkiem, > ale kolega chyba jednak nie byl dobrze ogarniety. nie napisalem ze loilem ale czasy mialem podobne zreszta urzywalem tylko 1 i 2 biegu, przejedz sie i zobacz, moim zdaniem clio jest zbyt sztywne i zbyt bezpieczne (wyjezdrzalo przodem) colt lekko zarzucal tylem, ale tak jak wspominalem moze to kwestia opon.
  20. Piterus_123 odpowiedział Piterus_123 na temat - Francowate
    > klik > nad cena sie pomysli o widze ze rozwiazanie jak w traficu ostatnio lozysko mi sie wysypalo i o malo kola nie zgubilem, a tarcza nowa ponizej 5kkm wiec przyjeli na gwaranji
  21. > clio 2 sport, ewentualnie colta moge polecic za wlasciwosci jezdne (sa duzo lepsze od clio) ale > jest wolniejszy niestety jesli chodzi o zakrety i hamowanie to tak (w colcie sa tarcze z tylu) jesli chodzi o samo napedzanie sie o jest gorzej, swoja 95konna wersja na torze kartingowym roilem podobne czasy co kumpel (ogarniety) w cilo sport moze to tez kwestia opon ja mam 17 w stosunku to 15 w clio
  22. clio 2 sport, ewentualnie colta moge polecic za wlasciwosci jezdne (sa duzo lepsze od clio) ale jest wolniejszy niestety
  23. Piterus_123 odpowiedział Piterus_123 na temat - Francowate
    > korby tez cos kolo tego, takze oplaca sie remontowac 1.5 dci teraz to moze 1,5 wstawic tak jak ten co wstawil 1.9 do A8 na HP
  24. Piterus_123 odpowiedział Piterus_123 na temat - Francowate
    > promo jest teraz na 1.5 DCi ponizej 500zl wal ło toż to okazja
  25. Piterus_123 odpowiedział Piterus_123 na temat - Francowate
    > g9t, > w trafficu jest G9U, ale to sa tylko na pierwszy rzut oka podobne motory mam tego g9u zrobil prawie 200kkm i tylko wtryski padly, patrze na ceny panewek walow do 2.2 nie sa to koszty przerazliwe, wiecej kosztowalo by mnie zalozenie gazu do v6 zreszta pewnie tez by sie sypal

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.