Zawartość dodana przez Piterus_123
-
Małe szybkie do 20kpln
chyba bede sie po malutku rozgladal za takim stilonem, ale to co w tej chwili jest na allegro to wola o pomste, 90% to szroty, a do niemiec 800km nie widi mi sie robic, bo w promieniu 300km od berlina nic nie ma
-
Małe szybkie do 20kpln
duzo drozsze i gorzej wyposazone niz abarth, dziwne
-
Małe szybkie do 20kpln
kurcza grzebie w necie i same zle opinie na temat tej skrzyni ze sie sypie, jak to wyglada z ta zmiana na inna?
-
Małe szybkie do 20kpln
spalania sie nie boje mam teraz 2.0t w ciezkiej budzie i daje rade pod dystrybutorem
-
Małe szybkie do 20kpln
> jak jeździ płynnie to nie > w razie co za max, 3 klocki wstawiasz tam manuala jakiego tylko chcesz i jedziesz dalej zawsze mi sie stilon podobal no i genialnie wyposazony jest
-
Małe szybkie do 20kpln
fajne fajne a tego automatu to trzeba sie bac?
-
Małe szybkie do 20kpln
> http://otomoto.pl/honda-civic-swap-k20a2-k20-jdm-type-r-C30334643.html brak klimy skresla ta honde chciaz przyznam ze zacna
-
Małe szybkie do 20kpln
> Sunny fajne, jaki to ma naped co ala subarowskie symetrikal 4wd? czy jakis dolaczany?
-
Małe szybkie do 20kpln
aha zapomnialem powiedziec ze VAG odpada mam uraz psychiczny do tych samochodow aha i musi byc dobrze wyposazone klima elektryka itp
-
Małe szybkie do 20kpln
Co jesze za wyjatkiem, clio, 206 i colta? moc min 170km lub 150km turbo, benzyna oczywiscie
-
Tania piła łańcuchowa.
mialem w serwisie doczyniena z ta pierwsza, ludzie przynosili i blagali zeby naprawic, ale niestety nie ma czesci do tego. a lecialo na potege, lancuch strasznie sie rozciaga, prowadnica sie wyciera w oka mgnieniu. zdazaly sie pady gaznikow i zatarte tloki. niestety jednorazowka
-
Samochod do 15kpln do ciągania przyczepy- jaki?
frontera
-
Co to za autka rdzewieją niedaleko mnie?
samochody non stop wystawione na allegro ale ceny maja kosmiczne to i stoja
-
Zdjęcia fajnych Łosi
ten ma silnik vipera
-
Zdjęcia fajnych Łosi
z vipera hymm dziwne bo ja tam wide orginalny saabowski slnik z duzym turbo
-
(KzAK) 50kpln na zabawkę...
impreza/evo tylko i wylacznie, eszta samochodow bdzie tylko namiastka aut sportowych ewentualnie jakies starsze porsche
-
silnik 1,2 TSI 105 KM
Boze jak slysze o tymdownsizingu to az mnie na wymioty bierze, co za idiota to wymyslil? Ja rozumiem maly silnik do malego auta i mamy male spalanie mam colta 1.3 - 900kg masy i w miesci przy ciezkiej nodze wychodzi mi 7,5 bez spinania sie i to uwazam za ekonomiczne auto. Nie da sie oszukac fizyki duze auto musi duzo spalic. Mam tez saaba 9-5 2.0turbo - 1700kg, ktory ma jedynie 150km i pali w tych samych warunkach okolo 11l a turbo sluzy do tego by wyprostowac i polepszyc przebieg i wysokosc momentu obr., zreszta porownujac dwa bardzo podobne silniki, opel 2.0 bez turbo 150km i 200nm a tu jest ponad 240nm w pelnym zakresie (wykres nm jest jak w dizlu). Do czego zmierzam, ano do tego ze turbo moze jedynie sluzyc za pomoc w osiagnieciu odpowiedniej mocy w samochodzie a nie glownie za jej tworzenie bo to bez sensu, bedzie i ta palil tyle samo a jego elastycznosc i trwalosc beda na drastycznie niskim poziomie.
-
Mała kosiarka spalinowa
najmniejsza znana mi spalinowka 41cm http://allegro.pl/castelgarden-kosiarka-spalinowa-xc43b-gratis-i3443971834.html
-
poszukujemy silnika - prosty klekot
fiat 1.9d chodzi nawet bez aku
-
Mocny test Daewoo Tico z Tirem z Biedroneczki
hibernatus, budzimy sie klik
-
Rejestracja przyczepy "SAM" po 22 czerwca 2013
KLIK
-
Koszt "D"
Witajcie, jaki jest na dzis dzien koszt zrobienia prawka na D i co jeszcze za wyjatkiem kursu i egzaminu wchodzi w sklad kompletu uprawnien by jezdzic autobusem miejskim np.?
-
naprawa przewodu klimatyzacji
jedz tak jak piszesz do ludzi zajmujacych sie hydraulika silowa i dorobia wszystko od reki
-
Fiat 2300S Coupe
wspanialy, pierwsze z czym mi sie skojazyl to e9, chyba nawet podobny rocznikowo? A nie fiata zaczeli robic w latch 61-69 a bmw dopiero w 69 wiec jeszcze wiekszy szacun dla fiata. przydaly by sie jednak mocniejsze silniki bo 140KM to nie za duzo
-
kocia sitka na balkon
> tak się zastanawiam po co - koty moje i znajomych nigdy nie latały , a na balkonach przesiadują > bez ograniczeń aha do czasuznajoma tez tak mowila az ktoregos dnia jej kot wyskoczyl za golembiem z 10 pietra - przezyl n szczescie