Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Piterus_123

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Piterus_123

  1. jak bede u rodzicow to pewnie bede zylke na drut wymienial wiec zrobie
  2. > A jak finansowo to wyszło? cos kolo 3-4stowek ale bedzie to wieczne, jedynie co to blad popelnilem ze przeplotlem to zylka wedkarska (wyciera sie) mam juz drut miekki nierdzewny kupiony (do produkcji woblerow), balkon z zewnatrz smiesznie wyglada jak by mial zalozone lekko przyciemniane szyby , a i latem jest przez to troche chlodniej bo slonce nie wali tak bardzo, no same plusy
  3. jakis czas temu u rodzicow (2 koty tylko domowe)zakladalem siatke na balkon z nierdzewki ale o takich oczkach jak siatka na owady i wyszlo dwa w jednym raz ze kociaki nie uciekaja dwa nie ma komaow, siatka kupiona w castoramie
  4. moj jesli chodzi o dach byl idealny, podloga rowniez bez rdzy (z wloch) jedynie drobne ubytki lakiernicze, zreszta na zdjeciach widac ze zadbany. jesli chodzi o ten model to polecal bym bardziej model 9-3 (od mojego rozni sie detalami np inne zderzaki itp) ale ma hydrauliczne sterowany dach (moj byl elektrycznie - czasem cos lubilo sie zaciac) ktory jest bezawaryjny
  5. saab 900ng/9-3 Mialem polecam - KLIK
  6. > Dzięki. Teraz pojawia się pytanie, czy "krawędź lampy" to brzeg szkła, czy ramki, bo jest tam około > centymetra różnicy. nikt na skp nie bedzie z miarka latal i mierzyl, wystarczy ze bedzie mniejwiecej na takiej wysokosci
  7. > Sprawiasz wrażenie dziecka we mgle... help oraz drugie help > No ale jak byś miał dostęp do internetu, to pewnie nie zawracał byś gitarry, co nie? o dzieki serdeczne
  8. Witajcie, skonczylo mi sie prawko, tzn data "spozycia". Dostalem takie terminowe na 10 lat ze wzgledu na wzrok. Co dalej mam z tym zrobic? isc do jakiegokolwiek okulisty czy gdzie? co dalej? UM i wydzial komunikacji? dlugo sie czeka na pawko? ile kosztuje? jednym slowem help!
  9. wlasnie za 6kpln kupilem saaba 9-5 w kombi, z pozadnym wypasem, duze wygodne autko, moj 5 saab i musze powiedziec ze te starsze sa naprawde malo awaryjne, jak juz to sypia sie pierdoly typu wezyki od chlodzenia, prowadnica szyby mi sie zepsuła i raz mialem powazna awarie elektroniki ktora unieruchomila samochod za naprawe dalem 400zl, zawieszenie bardzo trwale.
  10. po 900ng V6, 9-3 2.0t, 90 2.0, 900ng 2.0t cabrio. przyszedl czas na 9-5, ja chcialem sedana ale moja zdecydowala ze podoba jej sie srebrne kombi. Wersja SE, z grzalka, i 2.0t LPT w manualu.
  11. kup podobny i rozbierz oba z dwoch zloz jeden, robilem tak niejednokrotnie, dziala ale wymaga cierpliwosci
  12. ja mam cos takiego w colcie przed tylnymi kolami. Od nowosci, trwale i nie zadziera sie. czy chroni czy nie ciezko ocenic.
  13. jako byly serwisant kosiarek zalecam co nastepuje: olej silnikowy SAE30 wymiana po pierwszych 5godzinach pracy, nastepnie co 30 lub raz w sezonie. tak przewiduje wiekszosc producentow. koniec kropka, a jak chcesz to lej sobie nawet kujawski bo taki ma zona/kochanka w kuchni w koncu to Twoj sprzet.
  14. > ale taka automatyczna jak odkurzacze teraz sa ? sa
  15. tylko lanos najlepiej 1.6 sx z gazem i klima
  16. > Raczej sedan no ale kazdy 2 drzwiowy sedan to coupe, znasz jakies inne nazewnictwo?
  17. wszystkie syreny to 2 drzwiowe coupe
  18. czy mogl by kotos pomalowac felgi lusterka (tylko el. lakierowane, nie cale) i spoiler na pomaranczowo? bede mega wdzieczny
  19. ciekawe czemu jedzi bez jednej sruby w kole?
  20. u mnie w firmie tylko taka pila tniemy, z tym ze tylko alu ale tnie rewelacyjnie
  21. Piterus_123 odpowiedział adamm_mk1 na temat - Motokącik
    tylko seicento, proste tanie i nawet da sie jezdzic w miare wygodnie, w rok czasu jako ph zrobilem 120kkm wiec sie da auto nie mialo zadnej nieplanowanej awarii, raz padlo sprzeglo, ale dawalo o sobie znac wczesniej.
  22. jestem wlasnie na etapie usowania chemicznego lakieru z felg, kupilem w castoramie srodek do usowania lakierow akrylowych, posmarowalem odczekalem 10 min, posmarowalem jeszcze raz i po pol godziny pzejechalem szczotka na wiertarce, i wyszlo bardzo ladnie, zmatowie jeszcze powiezchnie papierkiem i bede mogl malowac.
  23. zerwane lub uszodzone przewody idace do czujnikow i ich zwarcia do masy powoduja najprawdopodobniej takie cos
  24. warto zalozyc cos takiego? bedzie duzo drozej ale solidniej czy za cienka? [image]http://allegro.pl/blacha-trapezowa-alucynk-dach-wiata-szczecin-i3220868068.html[/image]

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.