Zawartość dodana przez Piterus_123
-
Pokrycie dachowe
a cos co poloze be uzycia wykwalifikowanego sprzetu typu palnik i butla bo kupowac specjalnie nie bede a pozyczyc nie mam od kogo
-
Pokrycie dachowe
Co mozna zestosowac ekstremalnie taniego na pokrycie dachowe? Mam stary domek letniskowy, do zbuzenia za dwa lata wiec nie oplaca mi sie jakos bardziej inwestowac, Szukam czegos na tymczasowa naprawe przeciekajacego dachu krytego papa. Myslalem moze nad jakas plandeka i na klej niskorozprezny do papy. powiezchnia jednospadowa z czolem powiezchnia ok 30m2
-
Cos stuka...
> ale na wyłączonym czy włączonym silniku? jak tylko wyłączony - to nie ma się czym przejmować. luz > na przekładni, podczas jazdy nie powinno go byc. > no ale zawieszenie sprawadzić mozna coby wykluczyc inne obszary. na wylaczonym i wlaczonym, (wspomaganie elektryczne) podczas jazdy teo absolutnie nie slychac tylo na postoju, a ja mam "pierdolca" z tym ze w zawieszeniu nic nie ma prawa stuknac, wiec cos takiego podswiadomie mi przeszkadza
-
pomoc w wyborze koloru potrzebna
jak miesiac temu szukalem to nic nie bylo, z tylu lotka biala, bo taka byla auto i tak bedzie cale malowane bo troche poobijane wiec nie chcialem placic ekstra za malowanie lotki
-
Cos stuka...
Witajcie, tak przez przypadek zaowazylem siedzac sobie w aucie. Robiac krotkie szybkie ruchy kierownica tak ze ledwo sie kola skrecaly cos puka, sciagnolem kola i zlapalem drazki kierownicze i koncowki zadnych luzow nie widze a i przy sciagnietych kolach stuka, czy to przekladnia? dziwne bo samochod ma 60kkm co to moze byc?
-
Jak wymienić uszczelniacz mostu?
cienki srubokrt mlotek i przebij stary uszczelniacz, jak juz sie wbijesz to wydlub go i nabij najlepiej czyms plaskim zeby nie uszkodzic i ni wygiac nowego (uszczelniacz jest metalowo gumowy i bedzie sie odksztalcal jesli nieprawidlowo go potraktujesz)
-
pomoc w wyborze koloru potrzebna
> lepiej zacznij od lekkiej gleby bedzie, tylko musze namierzyc jakies sprezyny do niego a nie jest latwo bo to dosc niszowy model do tuningu w polsce, jedyne co udalo mi sie namierzyc to gwint za 4,5kpln a to troche za duzo dla mnie
-
pomoc w wyborze koloru potrzebna
Wlasnie zalozylem do colta 17cali, kolor w tej chwili to podklad i musze zastanowic sie w jakim kolorze bede chcial felgi do niego, jesli mogl by kots zrobic felgi w trzech kolorach: czarny, bialy i srebrny i ewentualnie cos od siebie. pozdrawiam i dziekuje z gory. PS. ewentualnie jesli mozna to poprosil by o obnizenie o jakies 40mm
-
Tania szlifierka kątowa
mam aka za 30zl dlugo sluzy od zabaw w garazu (pociela caly samochod) poprzez remont (ciecie plytek) skonczywszy na cieciu drewna i plyt wiurowych (z tarcza lancuchowa)
-
letnie opony o wysokich oporach toczenia czy zimówki
> pytanie czy ulegną nadmiernemu zużyciu w wyniku wysokiej temp. drogi? tak, kupilem kiedys auto (dawce czesci) na zimowkach wlasnie w srodku upalnego lata, postanowilem je troche docisnac i przy ostrzejszej jezdzie odpadaly klocki bieznika
-
Grubość serwa?
w bravie/maeii w silnikach 1.9 TD (niewiem czy w jtd) jest dodatkowa osobna pompka podcisnienia mechaniczna
-
Przedłużacz 400V przejście z 4 na 5 i łącznik krzywkowy
dokladnie tak ma byc, przeciez masz wszystko dokladnie opisane na wtyczkach
-
Glowica do kosy spalinowej NAC
> kupilem taka, jak ta srodkowa. drugiego linku, ale ma jakies 11-11.5cm srednicy, za 49zl. Dam znac > jak sie sprawuje. Ciekawostka, ze w serwisie powiedzieli, ze do tej kosy maks 2.4mm zylka, a > ja kosilem 3mm. mozesz sobie kosic nawet i 20mm chodzi o wytrzymalosc sprzegla i przekladni, im wieksza zylka tym trudniej sie zuzywa i tym bardziej meczy ww. elementy
-
Mitsu Colt 2006/2007 co o nim wiemy ?
> a jak z wymianą żarówek? Słyszałem ze w rym modelu jest ciężko je wymienić samemu... bo trzeba wymieniac przez nadkole a nie jak wiekszosc ludzi przez maske, przez 6lat raz musialem wymienic, w tej chwili mam jeszcze dzienne zalozone wiec mysle ze wymiana nie czeka mnie zbyt szybko
-
Mitsu Colt 2006/2007 co o nim wiemy ?
Po pierwsze taki na fotce to CZT czyli turbo, po drugie mam takie auto 6 lat i jest prawie bezawaryjne raz musialem czyscic przepustnice bo jakis blad wchodzil a tak bezawaryjne przestronne i nierdzewiejace autko. Od siebie moge polecic
-
Czy kupilibyście biały samochód?
ja mam w domu (ojciec 55lat) biala corse w wersji black&white taka jak ta na fotce i sam zastanawiam sie nad pomalowaniem colta wlasnie tak (i tamk musze malowac calego)
-
1001 zastosowań ponadczasowego małego fiata...
> Zastanawia mnie czy taka kostka od razu jest pakowana do pieca czy jeszcze jest "rozpakowywana" > Bo jednak sporo "niemetalu" jest w niej... idzie w cos takiego a pozniej przez magnesy
-
Alternatywa do przyciemniania szyb !
> CO ON MA POD SUFITEM ???? kratke zabezpieczajaca przed bagazem, byly takie w opcji
-
Listwy boczne
> Jest klej do listw właśnie...znajomy kupił bo literki w Vectrze doklejał, bo na kropelkę odpadały, > coś ok 12zł płacił, niestety nazwy Ci nie podam... > Ja dziś kupiłem klej do szyb samochodowych (23zł) bo uszczelki muszę popodklejać, bo kołki > ustalające popękały i brzydko ro wygląda. moze moglbys sie od znajomego dowiedziec co to za klej
-
Listwy boczne
> Popatrz na taśmy z 3M. Myśle że coś dopasujesz no wlasnie mam piankowa 3M ale wydaje misie ze bedzie odstawac i bedzie sie brud i woda zbierac
-
Listwy boczne
chcialbym po malowaniu drzwi przykleic fabryczne listwy boczne ktore lakiernik kazal sciagnac do malowania, czym to najlepiej zrobic, mam tasme dwustronna piankowa ale wydaje mi sie ze bezie to z grube.
-
Nielakierowane elementy plastikowe karoserii - naprawa.
calosc maluja, tez kiedys tak sie bawilem, efekt calkiemniezly. wystarczy zakupic puszeczke tego
-
szrot z cięzarowymi
gorzow i okolice, duzy wysyp szrotow z czesciami do ciezarowek
-
pęknięcie przewodu hamulcowego
jedna sekcja bedzie hamowac normalnie druga nie czyli kola na krzyz, pekl mi kieys przewod i ledwo dalo sie wyczuc przy normalnym delikatnym hamowaniu ze cos jest nie tak dopiero pozniej zaczol wpadac w podloge pedal
-
kosiarka spalinowa
> Fajkę na świecy wymień. nie fajke a cewke zaplonowa ktora jest razem z fajka, bo wymiana samej fajki nic nie da bo to tylko kawalek drutu