Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

ccfan

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Lotos Biznes. Deklaruje się mniej więcej ilość litrów/miesiąc i na tej podstawie otrzymuje się skromny rabat. Potem normalnie płacisz przy kasie i dostajesz za cały miesiąc zbiorczą fakturę. Jedyny minus jest taki, że faktura, np. za wrzesień zostanie wystawiona w październiku, więc nie możesz wrzucić jej w koszty za miesiąc, który tankowałeś.
  2. Ten DP jest do (‿ˠ‿)
  3. Przecież ASS nie zaprojektowano, aby użytkownik auta cokolwiek zaoszczędził tylko, aby spełnić normy spalin.
  4. Co ty za szroty tutaj wrzucasz? Obydwa bite...
  5. Trzeba było zajrzeć do bagażnika. To jest jakiś żart, żeby bagażnik był pojemnościowo taki sam jak w Punto V. od IV. w tej kwestii dzieli przepaść. Po za tym to odchudzanie, którym tak się Opel chwali to typowy marketingowy bełkot, bo dopiero teraz Astra waży tyle ile konkurencja. Nowa Astra niczym się nie wyróżnia, ani ładna, ani lekka, ani przestronna. Taki nijaki dupowóz im wyszedł.
  6. O tym samym pomyślałem dodatkowo argumentując tym, że chce prawdopodobnie wyłudzić łapówkę
  7. Ujedzie i to baaardzo dużo. Za to ciebie poganiają i będą poganiać, bo ty na autostradach wyprzedzasz z tempomatem na 130
  8. Pewnie to ten sam nawiedzony projektant, który odpowiada za tą kupę...
  9. Dobre - pieszy przepuszcza kierowcę, aby mógł kontynuować jazdę drogą No to zanim wszyscy się oswoją z nowymi przepisami to statystyki najechania komuś w tył przed przejściem podskoczą pewnie kilkuset krotnie. Nie mówiąc już, że obecnie jak pijaczek wyskoczy przed maskę to on jest sprawcą. Od 2017r. winny takich zdarzeń zawsze będzie kierowca bez znaczenia czy ktoś wbiegł na pasy czy jakiś samobójca wyskoczył przed maskę
  10. ccfan odpowiedział wujek na temat - Motokącik
    "Back In Time"
  11. Jakieś tam pewnie są, jeśli chodzi o zużycie żarówek Za to jazda bez zbędnego mrugania jest na pewno wygodniejsza.
  12. W Chorwacji czy na Węgrzech 90% kierowców nie używa kierunkowskazów przy zmianie pasa czy przy wyprzedzaniu. Robią to tylko, gdy blisko z tyłu znajduje się inny kierowca, aby go uprzedzić o manewrze. I to ma naprawdę sens, dlatego będę taki system stosował u nas
  13. I tak pewnie pozostanie, bo EcoBoosty wyjątkowo dobrze udały się Fordowi
  14. Teraz szmelcwagen będzie wgrywał nowe oprogramowanie, które zamuli silniki, aby spełniały normy również w czasie jazdy. Wtedy zaczną się pozwy od właścicieli aut za pogorszenie osiągów ich 'traktorów'

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.