Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

5zymi

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez 5zymi

  1. > i to wszystko oryginalne mozna kupic za 300-400zl? Napisałem przecież, że kabel "klon"
  2. Kup auto z grupy VAG, kup kabel klon VAG 002, ściągnij program VCDS. Jest masa informacji w necie co można wyczarować z takim zestawem
  3. 5zymi odpowiedział _Majkel_ na temat - Motokącik
    > Zastanawiam sie nad wyborem auta jak w tytule. Za oplem przemawia dostepność części, serwisu, > możliwości diagnostyki we własnym zakresie, poza tym auto znam. > Za Nissanem znowu (chyba) lepsza jakość wykonania i mniejsza skłonność do awarii. Nie mam pojęcia > jak jest z diagnostyką komp. we własnym zakresie... > Wielu znajomych którzy przesiedli sie z innych marek na Nissany bardzo sobie chwalą. > Moje rozważania dotyczą aut z roczników 2007-2008 z silnikiem benzynowym. > Podzielicie sie doświadczeniami? Ojciec ma Note'a którego właśnie próbuje sprzedać Giełda AK Jeżeli chodzi o awaryjność, to nic poważnego się nie działo i był bardzo zadowolony, jedynie jakieś naprawy bieżące części normalnie się zużywających (hamulce, zawieszenie), a najeździł ponad 170 tyś. Jedynie co to ostatnio coś z silniczkiem od wycieraczek kombinował. Co do jakości to już po 100 tyś widać było wytartą kierownicę i gałkę zmiany biegów a teraz też zjechany podłokietnik, ale w sumie to są bzdety, które można sobie wymienić Meriva bardzo ciężka jak na swój wymiar (jak wszystkie ople) i przez to mułowata i więcej pali...
  4. > Note'owi się ostatnio przyglądałem z zewnątrz rzeczywiście spełniałby oczekiwania co do ilości > mijesca z tyłu, ale ciut długawy... podobnie sedici/sx4 > przy okazji będe odwiedział dalej Note na pewno ma najwięcej miejsca z tyłu, a to że długi to złudzenie, ale przez rozstaw osi ma słabszy skręt
  5. > wiem ze > BCM ma mozliwosc przygaszenia swiatel przednich o 50% jako funkacja DRL i wylaczenia tylnych w > ciagu dnia. a w aso są skłonni na życzenie klienta zakodować takie ustawienia? jak nie to może jakiś niezależny warsztat będzie miał odpowiedni kabel diagnostyczny i sprawa załatwiona... tylko ta 3-letnia gwarancja PS: sparkiem jeździ moja mama, ale witam
  6. > W Sparku, tez mam ten sam problem, nawet DRL nie można z tego powodu założyć. Koledzy, odświeżę temat, bo właśnie ta kwestia mnie interesuje: ojciec chciał w Sparku dzienne założyć (jakieś ledy, bo już mu żarówka siadła), zadzwonił do 3 aso - w dwóch się nie da, w trzecim zawołali 600 zł za lampy i montaż. Na chłopski rozum to wydaje mi się, że powinno się to dać zakodować bez problemu, żeby się światła nie zapalały, nie wspomnę o tylnych Może ktoś coś doradzi, gdzie i o co pytać? Pozdrawiam
  7. Witam serdecznie wszystkich kącikowiczów! Osobiście jestem użytkownikiem Padlinki Multijet, ale rodzice ostatnio zakupili nowego NISSANA NOTE, więc pozwolę sobie czasami zaglądać z sąsiedniego pando-kącika. Pzdr all

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.