> W Sparku, tez mam ten sam problem, nawet DRL nie można z tego powodu założyć.
Koledzy, odświeżę temat, bo właśnie ta kwestia mnie interesuje: ojciec chciał w Sparku dzienne założyć (jakieś ledy, bo już mu żarówka siadła), zadzwonił do 3 aso - w dwóch się nie da, w trzecim zawołali 600 zł za lampy i montaż.
Na chłopski rozum to wydaje mi się, że powinno się to dać zakodować bez problemu, żeby się światła nie zapalały, nie wspomnę o tylnych
Może ktoś coś doradzi, gdzie i o co pytać?
Pozdrawiam