Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

5zymi

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez 5zymi

  1. Jak jedziesz z boxem czy bagażnikiem rowerowym to słychać różnice vs samochód bez szkła na dachu
  2. Najlepsza jakość jest przez AUX, ale zależy kto gdzie ma gniazdo, bo nie zawsze jest wygodnie podłączyć. Wbudowany głośniczek jest tylko do jakiś dźwięków, nie odtwarza muzyki. Plus jest taki, że sam CarPlay uruchamia muzę i nawigację czy janosika z automatu, więc jest to bardzo wygodne
  3. Na Aliexpress najpopularniejsze i najwygodniejsze modele to takie 10,26 cala, chociaż tutaj wysyłka z PL jest za 164 zł, więc za 100 to jak się jakaś promocja trafi https://pl.aliexpress.com/item/1005007748971646.html?spm=a2g0o.detail.pcDetailTopMoreOtherSeller.5.9feczbUqzbUqt9&gps-id=pcDetailTopMoreOtherSeller&scm=1007.40196.442820.0&scm_id=1007.40196.442820.0&scm-url=1007.40196.442820.0&pvid=dcae2e58-7fd0-492a-baa1-a92fb4fae486&_t=gps-id:pcDetailTopMoreOtherSeller,scm-url:1007.40196.442820.0,pvid:dcae2e58-7fd0-492a-baa1-a92fb4fae486,tpp_buckets:668%232846%238111%231996&pdp_ext_f={"order"%3A"176"%2C"eval"%3A"1"%2C"sceneId"%3A"30050"}&pdp_npi=4%40dis!PLN!195.82!167.37!!!44.88!38.36!%402140e67317534791647553551ef8dc!12000046034108677!rec!PL!709223823!XZ&utparam-url=scene%3ApcDetailTopMoreOtherSeller|query_from%3A
  4. Teraz dobra opcja to sam ekran do Car Playa jeżeli tylko na desce jest go gdzie i jak dokleić. Koszt 100 zł + połączenie przez AUX lub FM. Nie trzeba starego radia rozkręcać a mirroring działa płynnie
  5. 5zymi odpowiedział ppmarian na temat - Motokącik
    Moc jest ograniczana od nowych roczników modelowych ze względu na unijny zakaz dotrysku bezpośredniego. Także do Camry pewnie jeszcze trafi ta “optymalizacja”. W Corolli spadło ze 197 na 176 chyba. W nowej wersji Kuga po lifcie też ma 10 koni mniej a czasu urwało na przyspieszeniu ponad sekundę
  6. 5zymi odpowiedział ppmarian na temat - Motokącik
    Często korzystam. W obecnym samochodzie z haczyków i systemu mocowania cały czas
  7. 5zymi odpowiedział ppmarian na temat - Motokącik
    Niestety widzę że w bagażniku nic nie poprawili. Plastik, brak haczyków, jedna marna lampka i beznadziejna roleta…
  8. Trzeba szukać w kategorii haki http:// https://www.strefakierowcy.pl/filter/category,3737,haki-holownicze
  9. Westfalia ma dodatkowe sprężyny które wzmacniają zawieszenie - są mniejsze i wkłada się je pomiędzy fabryczne. Działają tylko pod obciążeniem
  10. Neptun z OBi jak najbardziej Ok. Ja musiałem czekać na papiery bo potrzebowałem 650kg
  11. Jak już chcesz coś wrzucać to spróbuj coś w rodzaju sztucznej trawy czy plastikowej wycieraczki z igiełkami. Ale chyba nie warto…
  12. 5zymi odpowiedział Pado na temat - Motokącik
    W fabrycznym alarmie z oryginalnym modułem haka tak to działa i taki jest zamysł. Po odłączeniu wtyczki z gniazda alarm rozpoznaje że przyczepkę ktoś odpina. Czujniki tylne również się dezaktywują. Taki system [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Kiedyś na dłuższą trasę spiąłem gumką, na krótsze trasy wrzucam luzem z resztą sprzętu, tylko układam bardziej z przodu. Kiedyś słyszałem o patencie ze sztuczną trawą na dnie boxa, ale to bardziej pod katem zakrętów i sam nie korzystałem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Yanosik ostrzega natomiast Google Maps milczy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. http:// https://www.auto-swiat.pl/porady/odcinkowe-pomiary-predkosci-na-a1-to-pulapki-na-kierowcow-mapa-odcinkowych-pomiarow/lfk1n73 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Pomiar odcinkowy jest na dwóch odcinkach: 6 km i 41 km wiec jest to duże wyzwanie dla cierpliwości kierowcy. Trochę dziur jest a na dwóch pasach wąsko tak jak było. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Ojciec ma wersję 4x4 z automatem - nie jedzie niestety, szczególnie na autostradzie jest problem. Przy wyprzedzaniu jedynie kickdown działa fajnie. Aerodynamika klocka i szerokie koła, no a konie tylko na papierze
  18. 5zymi odpowiedział Mr_Hyde na temat - Motokącik
    Zwróć uwagę, że standardowo w markecie każda przyczepka ma 750 kg dmc, a Ty w samochodzie możesz mieć miej, więc wtedy się daje zaliczkę i ściągają do marketu przyczepkę z papierami i tabliczką dmc np. 600 kg - wedle życzenia, tyle że trwa to z tydzień.
  19. 5zymi odpowiedział mihcio na temat - Motokącik
    Gdyby dsg się nie psuło i nie byłoby tak drogie w naprawach pogwarancyjnych to można by się zastanowić, ale ja stawiam na 4x4. Dsg tylko z przedłużoną gwarancją i jak planujesz szybko sprzedać samochód. O 4x4 krążą opinie, że jak ktoś raz ma to już zawsze wybiera w kolejnych samochodach, więc o czymś to świadczy
  20. Za 30 zł w 2 minuty można wytłoczyć tablicę z dowolnym numerem - są firmy na alle, które to robią. Czcionka jest odrobinę węższa a w miejscu hologramów jest mały rower - rozwiązanie trwalsze niż karton i obklejanie folią, a ze względu na nadrukowany rower i inną czcionkę na pewno nikt się nie czepi, że to podrabianie czy fałszowanie. Kontroli jeszcze nie miałem, ale można powiedzieć, że to tablica informacyjna a nie rejestracyjna. Najważniejszy jest zdrowy rozsądek i dobra widoczność
  21. Powyżej 3,5 t wskakuje się w viaTolla
  22. Ja kratkę zdemontowałem na chwilę, żeby dolną część obciąć i tak robiłem przegląd - dla diagnosty najważniejsze są pasy i zagłówek. PS: nie słyszałem, żeby kogoś mandatem ukarali za jazdę ponad 90 km/h z kratką
  23. Spark jest ciekawy, ale silnik 0,8 nie jedzie. Ma 5 drzwi w standardzie
  24. > Tak, poniekąd masz racje. Ja pisze bardziej ze strony osoby, która we flocie do teraz miała tylko > skody i naprawdę nie było z nimi dużych problemów. Teraz byłaby możliwość upgrade o klasę auta > nie płacąc wiecej i mnie to cieszy, ale takie małe pierdolki dają mi do myślenia Na forum superba często są dyskusje co do alternatywnych modeli - konkluzja związana z oplem była taka, że na forum insigni gadają o tym co się zepsuło i jak daną usterkę zareklamować, żeby ją naprawili, a na forum superba 90% tematów to off-topy
  25. > Napisałeś najpierw, że ma kupić auto! No dobra, to niech kupi smartfona, interfejs obd2 bluetooth i zainstaluje apkę do odczytywania i kasowania błędów, będzie taniej i bardziej uniwersalnie PS: 2 strony dyskusji a autor jakoś milczy

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.