Zawartość dodana przez 5zymi
-
Dach panoramiczny - opinie
Jak jedziesz z boxem czy bagażnikiem rowerowym to słychać różnice vs samochód bez szkła na dachu
-
Tanie, chińskie radio 2DIN z Android Auto lub Android
Najlepsza jakość jest przez AUX, ale zależy kto gdzie ma gniazdo, bo nie zawsze jest wygodnie podłączyć. Wbudowany głośniczek jest tylko do jakiś dźwięków, nie odtwarza muzyki. Plus jest taki, że sam CarPlay uruchamia muzę i nawigację czy janosika z automatu, więc jest to bardzo wygodne
-
Tanie, chińskie radio 2DIN z Android Auto lub Android
Na Aliexpress najpopularniejsze i najwygodniejsze modele to takie 10,26 cala, chociaż tutaj wysyłka z PL jest za 164 zł, więc za 100 to jak się jakaś promocja trafi https://pl.aliexpress.com/item/1005007748971646.html?spm=a2g0o.detail.pcDetailTopMoreOtherSeller.5.9feczbUqzbUqt9&gps-id=pcDetailTopMoreOtherSeller&scm=1007.40196.442820.0&scm_id=1007.40196.442820.0&scm-url=1007.40196.442820.0&pvid=dcae2e58-7fd0-492a-baa1-a92fb4fae486&_t=gps-id:pcDetailTopMoreOtherSeller,scm-url:1007.40196.442820.0,pvid:dcae2e58-7fd0-492a-baa1-a92fb4fae486,tpp_buckets:668%232846%238111%231996&pdp_ext_f={"order"%3A"176"%2C"eval"%3A"1"%2C"sceneId"%3A"30050"}&pdp_npi=4%40dis!PLN!195.82!167.37!!!44.88!38.36!%402140e67317534791647553551ef8dc!12000046034108677!rec!PL!709223823!XZ&utparam-url=scene%3ApcDetailTopMoreOtherSeller|query_from%3A
-
Tanie, chińskie radio 2DIN z Android Auto lub Android
Teraz dobra opcja to sam ekran do Car Playa jeżeli tylko na desce jest go gdzie i jak dokleić. Koszt 100 zł + połączenie przez AUX lub FM. Nie trzeba starego radia rozkręcać a mirroring działa płynnie
-
Nowa Rav4
Moc jest ograniczana od nowych roczników modelowych ze względu na unijny zakaz dotrysku bezpośredniego. Także do Camry pewnie jeszcze trafi ta “optymalizacja”. W Corolli spadło ze 197 na 176 chyba. W nowej wersji Kuga po lifcie też ma 10 koni mniej a czasu urwało na przyspieszeniu ponad sekundę
- Nowa Rav4
- Nowa Rav4
-
Utwardzenie zawieszenia tylnego
Trzeba szukać w kategorii haki http:// https://www.strefakierowcy.pl/filter/category,3737,haki-holownicze
-
Utwardzenie zawieszenia tylnego
Westfalia ma dodatkowe sprężyny które wzmacniają zawieszenie - są mniejsze i wkłada się je pomiędzy fabryczne. Działają tylko pod obciążeniem
-
Przyczepka samochodowa do 750kg
Neptun z OBi jak najbardziej Ok. Ja musiałem czekać na papiery bo potrzebowałem 650kg
-
Box dachowy- czym wykleić środek??
Jak już chcesz coś wrzucać to spróbuj coś w rodzaju sztucznej trawy czy plastikowej wycieraczki z igiełkami. Ale chyba nie warto…
-
hak i alaram
W fabrycznym alarmie z oryginalnym modułem haka tak to działa i taki jest zamysł. Po odłączeniu wtyczki z gniazda alarm rozpoznaje że przyczepkę ktoś odpina. Czujniki tylne również się dezaktywują. Taki system [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zabezpieczenie nart w boxie dachowym
Kiedyś na dłuższą trasę spiąłem gumką, na krótsze trasy wrzucam luzem z resztą sprzętu, tylko układam bardziej z przodu. Kiedyś słyszałem o patencie ze sztuczną trawą na dnie boxa, ale to bardziej pod katem zakrętów i sam nie korzystałem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A1 na odcinku Częstochowa - Piotrków Trybunalski
Yanosik ostrzega natomiast Google Maps milczy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A1 na odcinku Częstochowa - Piotrków Trybunalski
http:// https://www.auto-swiat.pl/porady/odcinkowe-pomiary-predkosci-na-a1-to-pulapki-na-kierowcow-mapa-odcinkowych-pomiarow/lfk1n73 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A1 na odcinku Częstochowa - Piotrków Trybunalski
Pomiar odcinkowy jest na dwóch odcinkach: 6 km i 41 km wiec jest to duże wyzwanie dla cierpliwości kierowcy. Trochę dziur jest a na dwóch pasach wąsko tak jak było. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
kia sportage 2012 2.0 16v
Ojciec ma wersję 4x4 z automatem - nie jedzie niestety, szczególnie na autostradzie jest problem. Przy wyprzedzaniu jedynie kickdown działa fajnie. Aerodynamika klocka i szerokie koła, no a konie tylko na papierze
-
Zakup nowej przyczepki
Zwróć uwagę, że standardowo w markecie każda przyczepka ma 750 kg dmc, a Ty w samochodzie możesz mieć miej, więc wtedy się daje zaliczkę i ściągają do marketu przyczepkę z papierami i tabliczką dmc np. 600 kg - wedle życzenia, tyle że trwa to z tydzień.
-
ALHAMBRA 4x4 czy DSG?
Gdyby dsg się nie psuło i nie byłoby tak drogie w naprawach pogwarancyjnych to można by się zastanowić, ale ja stawiam na 4x4. Dsg tylko z przedłużoną gwarancją i jak planujesz szybko sprzedać samochód. O 4x4 krążą opinie, że jak ktoś raz ma to już zawsze wybiera w kolejnych samochodach, więc o czymś to świadczy
-
Trzecia tablica rejestracyjna.
Za 30 zł w 2 minuty można wytłoczyć tablicę z dowolnym numerem - są firmy na alle, które to robią. Czcionka jest odrobinę węższa a w miejscu hologramów jest mały rower - rozwiązanie trwalsze niż karton i obklejanie folią, a ze względu na nadrukowany rower i inną czcionkę na pewno nikt się nie czepi, że to podrabianie czy fałszowanie. Kontroli jeszcze nie miałem, ale można powiedzieć, że to tablica informacyjna a nie rejestracyjna. Najważniejszy jest zdrowy rozsądek i dobra widoczność
-
Holowanie przyczepki - dywagacje
Powyżej 3,5 t wskakuje się w viaTolla
-
"Kratka" na osobowy - jakie koszty?
Ja kratkę zdemontowałem na chwilę, żeby dolną część obciąć i tak robiłem przegląd - dla diagnosty najważniejsze są pasy i zagłówek. PS: nie słyszałem, żeby kogoś mandatem ukarali za jazdę ponad 90 km/h z kratką
-
[KZAK] Citigo czy coś innego? Do miasta - segment A lub B
Spark jest ciekawy, ale silnik 0,8 nie jedzie. Ma 5 drzwi w standardzie
-
Octavia 2.0tdi vs Insignia 2.0cdti
> Tak, poniekąd masz racje. Ja pisze bardziej ze strony osoby, która we flocie do teraz miała tylko > skody i naprawdę nie było z nimi dużych problemów. Teraz byłaby możliwość upgrade o klasę auta > nie płacąc wiecej i mnie to cieszy, ale takie małe pierdolki dają mi do myślenia Na forum superba często są dyskusje co do alternatywnych modeli - konkluzja związana z oplem była taka, że na forum insigni gadają o tym co się zepsuło i jak daną usterkę zareklamować, żeby ją naprawili, a na forum superba 90% tematów to off-topy
-
Urządzenie diagnostyczne dla początkującego
> Napisałeś najpierw, że ma kupić auto! No dobra, to niech kupi smartfona, interfejs obd2 bluetooth i zainstaluje apkę do odczytywania i kasowania błędów, będzie taniej i bardziej uniwersalnie PS: 2 strony dyskusji a autor jakoś milczy