> Wstępnie zakładałem, że to przegub i zawczasu zdążyłem kupić nowy. Mechanik dzwonił do mnie i mówi,
> że smaru za wiele tam nie ma, ale pewności nie ma, że to on, a poza tym przegub jak się
> okazało nie pasuje, bo z jednej strony jakby za dużo zębów ma i średnica za duża, a z drugiej
> wchodzi OK
> A w sklepie z częściami do Fiata mówili, że jeden rodzaj do Uno jest (oprócz diesla), chyba, że
> mieli źle opisany towar
Schyl się włóż rękę pomiędzy koło a nadkole od strony kabiny, chwyć za drążek kierowniczy i sprawdź czy nie ma luzów wzdłużnych. Z jedenj i drugiej strony.