-
VIOLATOR74 zmienił swoje zdjęcie profilowe
-
Dębica Navigator 3
Nie jest tak złe,ja miałem te Micheliny 5,5 roku,podobne przebiegi. Te poł roku jeszcze spokojnie by wytrzymały, latem nawet dłużej ( na nastepna zime chcialem kupic zimówki) Bieżnika jeszcze było ale zaczęły już delikatnie kruszec. Auto sprzedałem miesiac temu .
-
Dębica Navigator 3
Przestan pisac brednie i mieszac.Jak mogles testowac nawigator 3 jak ona dopiero wchodzila na rynek w tym czasie co pisałes .Nie ma to jak pisac o czyms i nie wiedziec.Nawigator 3 ma calkiem inna konstrukcje, podobna do Michelin Crosclimate .
-
Zasięg na baku
U mnie pełen bak to pokazuje od 900 -1100 km,zbiornik 52 litry.
-
harnas81 obserwuje zawartość VIOLATOR74
-
VIOLATOR74 obserwuje zawartość harnas81
-
Szumy na wolnych po puszczeniu sprzęgła
Kolego jestes w bledzie oporowe sprzęgła hałasuje gdy masz wcisniete sprzęgło,łożysko skrzyni gdy masz wcisniete sprzeglo nie halasuje bo skrzynia jest rozlaczona,w tym przypadku jak kolega pisze to na 100% walnięte jest łożysko w skrzyni.Tez myslalem ze to sprzeglo na poczatku ale mechanicy mnie naprostowali,a ze sprzeglo tez bylo do wymiany to po wymianie kpl gdy nadal lozysko halasowalo to juz nie moglo byc innej opcji jak ta o ktorej mowili mechanicy czyli lozysko skrzyni biegow i 5 lat z tym jezdzilem Krisker wiec olej sprawe i jezdzij dalej :D
-
Używany ale prawie jak nowy.
na dojazdowce tez mozna jechac do 80km na godzine,tez dojedziesz :D
-
Nowy samochód, 500 km i mała szkoda parkingowa
Ja za Merive 2008r wyceniona pezez ubezpieczyciela na 19300 w mBank place 70zl mies za OC,NW i AC, zero zniżek wiec duzo go kasuja
-
Szumy na wolnych po puszczeniu sprzęgła
To samo mialem w lanosie,kupilem sprzeglo wymienilem kpl bo bylo slabe ale dodatkowo byl szum na 1-2-3 biegu,czy wyzszy tym mniej ,po wcisnieciu sprzegla nastepuje rozłaczenie skrzyni biegow,wtedy byla cisza. Opinia mechanikow lozysko w skrzyni,jezdzilem z tym 5 lat i auto nadal jezdzi u nowego wlasciciela,wiec jak Ci delikatny szum nie przeszkadza to to zostaw.
-
Tonący brzytwy sie chwyta - DAEWOO nexia
Za te pieniądze to lac i jeździć aż się rozpadnie,nic nie robić .
-
No to zaczynamy!
Sieg Heil jak to Rzymianie się witali
-
Opony Michelin CrossClimate
http://www.oponeo.pl/model-opony/michelin-crossclimate Co sądzicie o tej oponie,czy ewentualnie ktoś z was ma te opony zamontowane w aucie. Zastanawiam sie nad ich zakupem a z tego co pokazują w testach może być to dobra opona.
-
Tanie auto do 5000 zł dla wymagających i ceniących komfort
> - Peugeot 406, > - Renault Laguna I, > - Citroen Xsara, > - Citroen C5, > - a może coś nietypowego jak Subaru Forester (od dłuższego czasu marzy mi się 4x4 ). > Co można jeszcze dopisać do listy? > Co Wy byście kupili na rok eksploatacji? > Jest w ogóle szansa kupić coś powyższymi założeniami, pojeździć, sprzedać i nie stracić za wiele? Do 5tys to tylko Peugeot 406,kumpel ma takiego w kombi przed liftem,zwyklego diesla,zero problemow,kanapowóz wygodniejszy od wielu nowych aut tej klasy
-
Tania myjka cisnieniowa
Szukam jakiejs taniej myjki cisnieniowej,czy w cenie 200zł jest cos co sie nada do mycia auta
-
wyprzedzanie się tirów na autostradach
> czemu zaznaczasz tak usilnie "kierowca ciężarówki"? kierowca osobowki moze? > widzisz i tu jest druga strona medalu. Bo w innych krajach wystarczy włączyć kierunkowskaz i > ludzie w osobówkach hamują żeby Cie wpuscić. U nas niestety kierowcy osobówek są w stanie > przyśpieszyć i z km walić długimi bo jedzie książe na koniu... Wiesz kij ma dwa konce chamowaci kierowcy tirow swim zachowaniem niestety powoduja to ze tak a nie inaczej widoczni a ze im sie wiecznie spieszy nie zwazaja na innych to i kierowcy osobowek nie maja za co ich kochac i wpuszczac.
-
wyprzedzanie się tirów na autostradach
> to zapraszam przejechać 1000 kilometrów i na tym odcinku co chwile tiry blokują pas i trwa to > zwykle jedno wyprzedzanie co najmniej od 1 kilometra do 5 a jak zaczną wyprzedzać dwa tiry na > raz to czas się wydłuża na odcinku 1000 kilometrów wylicz sobie ile jesteś stratny, Fakt bo ci de..bile potrafia nawet kilka km jechac kolo siebie i jeden z tira drugiego tira nie pusci a osobowki z tylu czekaja.
-
Opel 1.7CDTI na co zwracac uwage przy tym silniku
> Inny system wtryskowy, inny EGR, inne turbo i parę innych elementów z racji powyższych. Wtryski > naprawianie, 90% przypadków bezpieczna skrzynia F23. Ja mam silnik 125 KM a skrzynia m32 VIN: W0L0XCE7574289138 Kod modelu: 0ZC75 Kod opakowania: JP61 Adnotacje REG: GG ZY 307 Data produkcji: 04042007 Typ silnika: Z17DTR Nr seryjny silnika: 01616338 Kod GM*Drive: XXWE W0L:General Motors 0:Pojazd Nie Specjalny X:Corsa C:Meriva E75:Monocab (E75) 7:2007 4:Zaragoza 289138:SERIAL NUMBER 18I = WYKOŃCZENIE WNĘTRZA - CIEMNY WĘGIEL DRZEWNY 18X = KOLOR WYKOŃCZENIA SIEDZENIA - CIEMNY WĘGIEL DRZEWNY 18Y = WYKŁADZINA WYKOŃCZENIA DRZWI,W RÓŻNYCH KOLORACH 2HU = FARBA ZEWNĘTRZNA,PATRZ TABELA FARB W PRZEDMOWIE DO KATALOGU MODELU A32 = SZYBY STEROWANE ELEKTRYCZNIE,PRZÓD AG4 = SIEDZENIE PRZEDNIE,LEWE,REGULATOR WYSOKOŚCI,RĘCZNY AJ7 = DLA KIEROWCY,PASAŻERA I BOCZNEJ PODUSZKI POWIETRZNEJ AQ6 = SIEDZENIE PRZEDNIE,OPARCIE REGULOWANE AU0 = ZAMEK DRZWI,ZE ZDALNYM STEROWANIEM AWF = Z KIESZENIĄ DO PRZECHOWYWANIA B40 = POKRYCIE PRZEDZIAŁU ŁADUNKOWEGO, SZTYWNE B86 = KOLOR LISTWY BOKU NADWOZIA BF8 = SCHOWEK, PRZEDNIE SIEDZENIE, PRAWE BNG = WEWNĘTRZNA LISTWA DRZWI, WĘGIEL DRZEWNY LABIRYNT BNN = SCHOWEK, CARGO AREA BRG = IDENTYFIKACYJNY PUNKT ZWROTNY 2007 1/2 M.Y BYF = LISTWA WEWN. TABLICY ROZDZIELCZEJ, LABIRYNT WĘGIEL DRZEWNY C60 = KLIMATYZACJA C76 = OŚWIETL. WNĘTRZA, PŁAT TYLNY BOCZNY, OSTRZEGAWCZE I PODWÓJNE DO CZYTANIA C95 = ŚWIATŁO,SUFITOWE,ZESP.,Z PODWÓJNĄ LAMPKĄ DO CZYTANIA C97 CT3 = DLA NIEMIEC D11 = POPIELNICZKI,PRZEDNIA I TYLNA D18 = ZESTAW WSKAŹNIKÓW,CZARNY,PIERŚCIENIE CHROMOWANE D75 = KLAMKA,ZESP.,ZEWNĘTRZNA D91 DA7 = PODŁOKIETNIK PRZEDNIEGO SIEDZENIA,LEWEGO DDI = LUSTERKO,ZESP. DGA = LUSTERKO,ZESP. DT4 = POPIELNICZKA I ZAPALNICZKA (PAKIET DLA PALĄCYCH) DU2 = SCHOWEK TYLNEGO SIEDZENIA,PODRĘCZNY ECA = KLUCZYK FX3 = PROGRAM STATECZNOŚCI ELEKTRONICZNEJ FXB = PRZEŁOŻENIE PRZEKŁADNI GŁÓWNEJ 3.65 G62 = MOCOWANIE NA 5 ŚRUB GDI = TKANINA WYKOŃCZENIOWA,PONCZ/ELBA JBG = DŹWIGNIA HAMULCA POSTOJOWEGO,CHROM O WYSOKIM POŁYSKU JL9 = ABS K13 = UŻYWANY Z FILTREM CZĄSTEK STAŁYCH UKŁADU WYDECHOWEGO K34 = STEROWANIE TEMPOMATU K60 = ALTERNATOR,100A KA1 = DLA OGRZEWANYCH SIEDZEŃ PRZEDNICH KC8 = GNIAZDO,WYJŚCIE MOCY DODATKOWEJ KIS = NASADKA,GAŁKA DŹWIGNI ZM. BIEGÓW,Z PIERŚCIENIEM CHROMOWANYM LHD = KIEROWNICA PO LEWEJ LUB = SILNIK WYSOKOPRĘŻNY Z17DT[LUB]/A17DT[LUB] MM3 = UŻYWANY(-A,-E) Z RĘCZNĄ SKRZYNIĄ BIEGÓW MZ4 = M32 (WR) RĘCZNA SKRZYNIA BIEGÓW N33 = DLA ODCHYLANEJ KOLUMNY KIEROWNICY N45 = KOŁO KIEROWNICY,TRZY SZPRYCHY NC0 = WYPOSAŻENIE,UNIA EUROPEJSKA NT4 = EMISJA SPALIN,EEC 05 OFZ OHA = LOKALNY GM W EUROPE OHA PG1 = KOŁO,JEZDNE,STALOWE,6JX15 QLF = OPONY,185/60 R 15-88H QQ5 = DLA KOŁA ZAPASOWEGO O PEŁNYCH WYMIARACH T74 T96 = PRZEDNIE ŚWIATŁO PRZECIWMGIELNE T9M = WYKOŃCZENIE ELBA TEC TM7 = AKUMULATOR,60AH TRP = RAMA RADIA U3A U55 U68 = KOMPUTER INFORMACYJNY UAG = INFORMACJE GRAFICZNE - MONOCHROMATYCZNY UCH = RADIO AM/FM STEREO,SZUKANIE,CD,ETR,WYCISZANIE,MP3 UD3 = WSKAŹNIK CZUJNIKA PARKOWANIA Z TYŁU,VAR 2 UJ3 UW6 = GŁOŚNIK,6 VG9 = WOSK ZABEZPIECZAJĄCY VHC = HAK CARGO,OPARCIE TYLNEGO SIEDZENIA VK8 = UCHWYT,OKULARY W1Y = DLA PRZYPADKU STEROWANIA RADIA NA KIEROWNICY W2N = LITERNICTWO,BOCZNE,USUNĄĆ W3F = POKRYCIE,PŁASKIE,KOŁO,WARIANT 7 W4Y WBE = WYPOSAŻENIE JEDNOSTKI ODBIORNIKA,RADIO XA3 = OPEL XG3 = DLA NIEMIEC XL8 = DLA CZĘSTOTLIWOŚCI 433 MHZ XM5 = WYPOSAŻENIE,POZIOM 1 Z0F = DLA NIEMIEC Z1F = PRĘDKOŚCIOMIERZ KM/H