-
Niesprzedawalne chevrolety
> No... tutaj się nie zgodzę. Jak jadę Jeepem, który przy 120 chce się przewrócić na dach i wyje > jakby zdychał to wszyscy grzecznie zmykają, tak samo BMW - odpowiedni znaczek, ksenony i już > każdy uznaje, że nie ma szans. Na znaczek Chevroleta reakcja jest taka, że każdy wiejski > ścigant chce się popróbować i jest to już dla mnie męczące. Co mi z ponad 160 koni mocy, jak > muszę się całą trasę użerać i czekać, aż gość (albo jego super bolid 1.9 TDI) się zmęczy. > To wszystko skłania mnie do refleksji, że jeżdżę właśnie niesprzedawalnym samochodem, zwłaszcza iż > kwestia bezawaryjności jest tu bardzo dyskusyjna. Ale to napiszę innym razem, bo jest sporo do > pisania. Zgadzam się w stu procentach Evanda też działa jak płachta na byka cała masa właścicieli zdychających padaczek cały czas próbuje udowodnić jakie to mają super bryki
-
[Epica\Tosca] Ciekawostka z montażu Daewo Tosca (ver. KOR)
> Skąd znasz przebieg amorów? Bo kupowałem z tego samego auta zaciski tył kpl wraz z jarzmami i klockami poodobnie jak wydech wszystko jak nowe chyba nigdy nawet zimy nie widziało
-
[Epica\Tosca] Ciekawostka z montażu Daewo Tosca (ver. KOR)
> Szukałem informacji na temat tylnych amortyzatórw do Epiki. Znalazłem cos takiego ( w załączeniu); > zdaje się, że jest to swego rodzaju katalog części z pierwszego montażu - jakiś serwisowy. > Najbardziej podoba mi się zdjęcie z łańcuchem rozrządu, zastanawiałem się jak to na żywo wygląda... > Żeby na wszelki wypadek wiedzieć, jak się do tego zabrać... Wiadomo, że w TIS jest to opisane, > ale nie ma to jak zobaczyć pacjenta na żywo > Zamówiłem w Potaku tylne 2 sztuki( podałem im numery z EPC) - wyszło tak, że przysłali mi > amortyzatory ale o innych numerach. Po, krótkim śledztwie okazało się, że są przeznaczone do > Daewoo Tosca ( w sumie to samo). Bałem się, że górne mocowania amorów będą inne, niż te na > wersje EU. Wiem, że przednie się różnią na 100%. > Zdaje się jednak, że będzie OK. > Jednak pdf jest za "ciężki" - oto LINK do pliku Nie wiem jak przód ale tył pasuje do Evandy kupiłem kpl amortyzator sprężyna mocowanie od Epici z przebiegiem 20tys km i pasuje idealnie
-
Chevrolet Evanda - stuki w zawieszeniu z przodu samochodu
> Dzięki, tylko tak sie zastanawiam czy nie lepiej kupić nową: > http://www.jmlparts.pl/96396700-evanda-przekladnia-kierownicza-p-518.html W Potaku też jest taka oferta i też się zastanawiałem ale stwierdziłem że koszt jest zbyt wysoki w stosunku do wartości auta do tego dochodzi demontaż starej i montaż nowej do tego płyn i zbieżność a to kolejne koszta co może spowodować że koszt może niebezpiecznie zblizyć się od 2 tyś a to już niemałe pieniądze. Ja i tak w to auto utopiłem juz tyle kasy jak w żadne inne więc liczę każdy grosz. A tę firmę poleciło mi kilka nie powiązanych ze sobą osób więc zaryzykowałem i pozostaje mieć nadzieję że pisemna dwuletnia gwarancja nie będzie potrzebna
-
Chevrolet Evanda - stuki w zawieszeniu z przodu samochodu
> kolega napisz wiecej, ile kosztołało, kto robił i jaka metoda... Naprawiane w Łodzi ul Łubinowa 13 i tak też należy szukać w internecie z reguły chyba naprawiają wymontowane przekładnie ale nie wiem jaki koszt. Ja zostawiłem auto na około osiem godzin wymontowali naprawili założyli z powrotem . Naprawa polegała na szlifowaniu listwy coś robili z dociskiem nie wiem co wymiana uszczelniaczy , osłon gumowych wymiana płynu. Koszt to 700 zł plus 50 zł za łączniki z wymianą. Na całość bez faktury dają 24 miesięczną pisemną gwarancję z tego co mówili na Daewoo Chevroleta reklamacji nie mieli. A zajmują się tylko maglownicami. Co może dawać nadzieję że wiedzą co robią
-
Malibu 2.4 - już 3000km
> 1.6 2013r 65k > 2.0 zarejestrowany, bez przebiegu 66k > 1.6T 160KM lekko 200KM po chipie 72k Swoją droga to ciekawe ze takie auto jak mondeo nawet w biednej wersji można kupić za takie niedawno zabłądziłem do salonu Skody czyli ubogich vw i tam dopiero szok octavia 3 bieda total 63 tyś zł !!!!!!!!!!! a inna wersja 93 tyś zł i nawet skóry nie miała silnik benzyna chyba też 160 km W takim przypadku jeżeli malibu na pełnej opcji z dieslem mozna kupić za 84 tyś zł to chyba dobra oferta nawet jeżeli mówi się ze to zubożona insignia ale nie astra
-
Chevrolet Evanda - stuki w zawieszeniu z przodu samochodu
Maglownica zrobiona podobno nieźle już się rozjechała fakt że tak na dziurach tłukło że nie dało się jeździć nawet przy wyższych prędkościach przy okazji okazało się że padł jeden łącznik stabilizatora przód a wymieniany był w styczniu tego roku
-
evanda dziwne pukanie w tylnym zawieszeniu.
> Arczi ma 100% racje > Sam tak mialem i dwie tuleje do wzmiany > koszt w potaku 100 zł za sztuke plus przesylka U mnie też zdechły strona kierowcy tak że wszystko się zatrzymało a śruby trzeba było ciąć. Mam pytanie czy te śruby faktycznie są pasowane ? Bo wychodzi rozmiar bodajże 10,1 ja na razie założyłeem zwykłe 10 utwardzone. A aktualna cena w potaku tuleji to 110 za przednią 100 za tylną
-
Evanda-podłokietnik
> Niestety narazie pozostaje jak jest sprezynki u mnie cale ale plastik jeden ten wiekszy znow pekl > na klejeniu Przepraszam mój błąd u mnie też pękły plastiki
-
Evanda-podłokietnik
> No i udało się coś wymodzić w temacie? U mnie pękły sprężynki i podłokietnik sam się otwiera > (badziew jakiś ogólnie) w leganzie z dwukrotnie większym przebiegiem nie było takiego problemu Udało się naprawić domowym sposobem
-
Radio Evanda - zamiennik
> Zakupiłem blaupunkta ASM-3 BAND(wygląda jak to z fotki z postu wyżej) ponoć takie były dawane do > Daewoo.Czekam na nie i nie wiem czy będzie sterowane z kierownicy bez interfejsu? No i jak działa to radio ze sterowaniem z kierownicy?
-
Evanda zegary wariują
> no to chyba najprościej poszukać nowego licznika, bo nic innego chyba nie może być Zegary wymienione przy okazji na wersję EL i chyba będzie spokój
-
Podoba mi się EVANDA....
> Witam, > gdzie można więcej poczytać, co to za auto, co z nim nie tak , jak to sie naprawia (majsterkowicz > jestem) i tak wogóle co i jak, > niespiesznie sie rozgladam za wozidelkiem, 2 daewoo juz w domu, a nie chce paska kupowac > ktos chetny do wskazania. bo google jakies powsciagliwe jest w tym temacie, same foldery reklamowe, > a ja cos wiecej szukam. > ktos podpowie, arczibladi? ktos więcej ? > pozd Więcej poczytać to chyba będzie trudno. Ale powiem ze swojego doświadzczenia auto mega wygodne choć niezbyt ciche fajna skóra i pełne wyposażenie łącznie z czujnikiem deszczu który działa bardza bardzo dobrze podgrzewana elektrycznie przednia szyba dokładnie pole wycieraczek super sprawa na zime i cała masa innych fajnych bajerów. Pogorszła się za to jakość niektórych elementów stosunku do leganzy która wczesniej zrobiłem około 70 tys km rdza na tylnych nadkolach przy zamku tylnej klapy a auto koniec listopada 2005 nie bite i przebieg nie duży maglownica która się wybija i koszmarnie drogie tylne zawieszenie które też lubi się popsuć moja lega w dniu sprzedarzy miała 15 lat 205000 km przebiegu i maglownica wraz z końcówkami oryginał rdzy zero . Ale ogólnie i tak nieżałuje zamiany polecam egzemplarz w dobrym stanie i omijanie pseudo mechaników
-
Tłumik końcowy do Evandy
> Witam > Od ponad tygodnia jestem posiadaczem Chevy Evandy. Niestety Tłumik końcowy mam w fatalnym stanie, a > nie moge nigdzie znaleść jakis używek albo zamienników. Czy znacie moze jakieś strony z takimi > częsciami lub wiecie od jakiego auta bez większym przeróbek da rady dopasowac tłumik. > Pozdrawiam Tłumik końcowy od leganzy na pewno nie pasuje , ja ewentualnie mógłbym odstapić od swojej mam w bardzo dobrym stanie tłumik końcowy
- lacetti
waldi1805
użytkownik
-
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
nigdy