Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Piterwdz

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Piterwdz

  1. Witam po sąsiedzku, u znajomego w Bravo nie działają pozycje przód i tył z prawej strony, wygląda jak typowy przepalony bezpiecznik. Czy posiada ktoś może wiedzę gdzie takowy się znajduje? Bo przejrzałem instrukcje i są bezpieczniki od wszystkiego po za postojówkami/pozycjami. Czyby Fiat nie zastosował bezpiecznika od tych świateł?!
  2. Piterwdz odpowiedział Bolo_3M na temat - Centomania
    lekko licząc połowa Centomanii pewnie ma rozpórki od GSG
  3. Piterwdz odpowiedział awruK na temat - Alfa & Lancia
    Podobno wszystkie AR 159 miały DPF
  4. Piterwdz odpowiedział Rylu na temat - Alfa & Lancia
    > Do punto wzięli 180 zł a do alfy w przyszłym tygodniu jak elektronik wróci ok 600zł podobno Za cały kluczyk czy za sam grot ?
  5. Piterwdz odpowiedział Ela na temat - Alfa & Lancia
    > Dobry rocznik > Miłego połykania kilometrów > A to nie alfa? Z wyglądu przypomina 159. wydaje mi się, że pewne rzeczy są oczywiste na forum motoryzacyjnym
  6. Piterwdz odpowiedział Ela na temat - Alfa & Lancia
    > Coś więcej o samochodzie Rok: 2006, silnikowo 1.9 JTDM 136KM, wyposażeniowo: Progression
  7. Piterwdz odpowiedział Rylu na temat - Alfa & Lancia
    z tego co ostatnio wyczytałem na którymś forum to jest jakiś magik który koduje to ale to i tak nawet z używanym kluczykiem wychodzi w okolicach 700
  8. Piterwdz odpowiedział Ela na temat - Alfa & Lancia
    Witam wszystkich od niedawna poruszam się taką Bellą:
  9. Nie VT ale może coś pomoże :
  10. > 2 dolne też masz przykręcone ha ! właśnie czekałem aż się specjalista od tego silnika wypowie w takim razie sorry Verchi za wprowadzanie w błąd
  11. > To w sumie docinanie dołu było by bez sensu jak byś go nie przykręcił w sumie tak, ale kolektor docięty gotowiec kupiłem po Grybskim
  12. > to przykrec jeszcze dwie skrajne dolne znaczy powiem tak ręki sobie uciąć nie dam że ich nie ma. przykręconych, ale wydaje mi się że kupowałem tylko 5 nakrętek. Verchi - sprawdzę to w wolnej chwili dokładnie
  13. > A dołem też łapałeś szpilki, czy tylko 5 górnych? górne tylko
  14. > I faktycznie dwie uszczelki robią robote? Szczerze to nie wiem jaka jest sytuacja przy jednej uszczelce, mnie Ruti od razu podpowiedział żeby dać dwie, tak też zrobiłem i żadnych przedmuchów nie mam
  15. Wystarczą Ci te fotki czy coś jeszcze pstryknąć? Daj dwie uszczelki pod niego bo podobno będą problemy ze szczelnością
  16. mam taki powycinany u siebie zamontowany jak chcesz mogę zrobić jutro jakąś fotkę ( o ile mi pamięć pozwoli ) Edit nawet coś na dysku znalazłem :
  17. Powitać Macie jakieś swoje sprawdzone przepisy na napoje alkoholowe ? Szukam czegoś co może stać mniej niż miesiąc i jest niezbyt trudne w przygotowaniu Czekam na fajne pomysły
  18. Warto też dokupić takie gumy które osłaniają tę poduszkę, koszt śmieszny a problem rdzewienia znika. (zdjęcie robione mopem, ale chodziło żebyś miał pogląd )
  19. a z ciekawości: próbowałeś z inną felga 13stką? ja jestem na etapie odnawiania zacisków, niby są pod tarcze 240mm, ale z oględzin i tego co poczytałem w necie wcale takiej pewności nie mam, bo chociażby mają tłoczek 54mm; ale mierzyłem je bez tarcz i klocków i wchodziły pod seryjne alu z SCSa
  20. > Ja mam rozrusznik 0,8 (do tego LPG) i kręci normalnie, wiec albo Twoj sie zużył albo gdzies kable > pogubily styki może pogubił styki, chociaż dziwne żeby coś takiego stało się zaraz po przekładce silnika, bo zużyć się nie zużył; po wyjęciu zrobiłem mu przegląd i na pewno długo jeszcze pośmiga, zresztą wtedy miałbym z nim też problemy przy poprzednim silniku. Nawet przy odpalaniu na zimnym miałem wrażenie jakby po prostu był za słaby
  21. Może to kwestia rozrusznika? u mnie po SWAPie na 1.4 miałem problem tego typu, że jak auto się nagrzało to po zgaszeniu nie chciało odpalić, postało chwilę ostygło i odpalał, zmieniłem rozrusznik z 0,8 kW na 1,0 kW i problemu nie ma
  22. > Powiedzcie z jakiego Palio to dokładnie będzie, czy w każdym były takie same ? Jak się nie mylę to tylko w 1.2 Palio Siena były zaciski pod tarcze 240
  23. > zaciski z palio wchodzą bez flanszy, dystansów? P&P tylko weź to kup ja szukam i szukam i nie idzie dostać
  24. Zależy do czego używasz auta, jeśli do sportu to na pewno warto zainwestować więcej monety w zawias, jeśli natomiast do jazdy na co dzień to moim zdaniem MTS wcale nie jest taki zły i nie rozumiem czemu tak większość na niego narzeka, jeżdżę prawię dwa lata lato/zima na takim gwincie i nic złego kompletnie się nie dzieje, jedyne na co mogę narzekać to springi z tyłu bo skrzypią i są ciut za miękkie

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.