Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Majkel1988

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Majkel1988

  1. > Pany jaka się nazywa taka żarówka kierunku? Chciałbym sobie taka sprawić ale nie wiem jak jej > szukać Ja mialem cale srebrne, tak ze w kierunku wygladala jak normalna biała bańka. Są jeszcze takie co wyglądają jak by byly spalone, sa czarne a swieca na pomaranczowo
  2. > jeździłeś wcześniej czy pierwszy kurs i od razu wyspy? Pierwszy wyjazd i od razu głębokie wody
  3. > Mega Ja śmigam Megą i nie narzekam Tam Niemcy to jak na początek nie jest zły temat, ja na pierwszy wyjazd od razu Anglię dostałem Jutro będę wracał do domu i może będę miał gdzieś zrzutke na śląsku. Wpadaj, zobaczysz, usiądziesz i bedziesz wiedział czy to jest dla Ciebie. Ja mam tollka ręcznego i już się przyzwyczaiłem do kupowania poszczególnych tras. Masz jakies pytanie, pisz, dzwoń postaram się pomóc
  4. > Pozdrowienia z Budapestu > jazda w zalodze - jak jest prawidlowo?: > 1. 4.5h jazdy, 2. 4,5h jazdy, 1 4,5h jazdy, 2. 4,5h jazdy > czy > 1. 4.5h jazdy, 2. 4,5h jazdy, 45min przerwy, 1 4,5h jazdy, 2. 4,5h jazdy Ja teraz 4 tygodnie w podwójnej śmigałem w pierwszej wersji podanej przez Ciebie
  5. Witam. > Czy mamy kogoś we Francji (okolice portu Dunkierka) lub Anglii po drugiej stronie przeprawy > promowej? > Zaginął kierowca cieżarówki - mój ojciec - ostatni kontakt wczoraj koło 17 z portu w dunkierce, > dzisiaj brak kontaktu, jeden numer wyłączony, drugi nie odbiera. > Auto to białe renault magnum z szaro- stalową naczepą z początkiem numeru WG***** > Może ma ktoś możliwość kzyknąć na CB o poszukiwaniach w tych rejonach. > Bardzo proszę o jakikolwiek kontakt pod nr. 533 253 063 moge oddzwonić Moj kolega stoi na weekend w rejonie Antwerpii. Zadzwonię do niego rano zeby zakrzyczal na radiu. Może ktoś coś widział akurat. Mam nadzieje, że sprawa wyjaśni sie w miarę sxybko i pozytywnie. Pozdrawiam
  6. Majkel1988 odpowiedział tygry na temat - Waga ciężka
    > jezdi kto na wegry ?? wybieramy sie w piatek w nocy po 4 smieciarki, i zastanawiam sie na co > uwazac. Ponoc na slowackich autostradach jezdzi sie max 80km/h i sie nie wyprzedza. Oplaty nie > sa na naszej glowie jedynie chodzi mi o zakazy i ograniczenia na autostradach. > dzieki i pozdro To jeszcze zalezy gdzie na te Węgry jedziesz.... Budapeszt też ma fajne ograniczenia. Na autostradzie M0 masz 70 km/h ograniczenie i zakaz wyprzedzania. Śmigam tam ostatnio dość często więcjak coś to wal śmiało, postaram się pomóc
  7. Majkel1988 odpowiedział Pirat7993 na temat - Centomania
    > proponuje wyklepac > sam odswieżałem blaszki bo były nieczytelne i wyszły zacnie > postaram się poszukać zdjęć i wkleje wieczorem > Pamiętaj czarne blachy - jedyne słuszne No dobra, a co zrobicie jak skończą się miejsca w dowodzie na przeglądy? Wtedy chyba Was już zmuszą do wymiany blach...
  8. > Z tego co się orientuje to jak już przerobisz na vana to jedziesz na stację diagnostyczną,która > wyda Ci zaświadczenie.Z tym zaświadczeniem idziesz do urzędu komunikacji,żeby Ci zmienił wpis > w dowodzie rejestracyjnym. > PS.To będzie chyba pierwszy van turbo bo turbawkę masz jak się nie mylę ? Wydaje mi się, że to chodzi również o liczbę miejsc
  9. Majkel1988 odpowiedział LiteThat na temat - Centomania
    > a gdzie dokładnie? Nowy Elektronik na Komorowickiej. One wygladaja jakby byly otoczone jakims metalem, zeby izolowac temperaturę od H4
  10. Majkel1988 odpowiedział LiteThat na temat - Centomania
    > a znasz nazwe tych ledów? Nie bardzi ale kupowalem w Bielsku to mialbys w miare blisko...
  11. Majkel1988 odpowiedział LiteThat na temat - Centomania
    > Witam chciałbym abyście doradzili mi jakie postojówki (W5W) dobrać do Philips blue vision H4. > Zakupiłem tanie z 1 ledem w środku ładnie to świeci ale bardzo słabo ma ktoś lub wie jakie > warto kupić ? mogą być niebieskie lub białe. Ważne dla mnie aby mocno świeciły i były tanie. > Dzięki za pomoc. Ja miałem bardzo długi czas, bp prawie dwa lata włożone jedne i te same ledy. Co prawda zapłaciłem, chyba ze 20 zł za sztukę, ale nic się z nimi nie działo.
  12. Mi na Słowacji przy kontroli wystarczyla umowa o pracę. Pracowałem dopiero 13 dni w transporcie i kontrola chciała jeszcze 15 tarczek. Pokazałem umowe i wystarczylo... Pozdro
  13. Majkel1988 odpowiedział tomata na temat - Waga ciężka
    > mówisz o tych plandekach co stoją przy 79? Nie pakuj się w Dude... Ja o mało nie straciłem roboty, a firma w której pracuje nie poszła do piachu przez tą firmę...
  14. > euro palety prawidłowo się układa 11x3 Ale wtedy jest mniej stabilnie w zakrętach
  15. > witam > Moze mi ktoś napisac jakie ma wymiary taka naczepa w środku?? > Bo chciałem sobie rozrysować załadunek różnej ilości palet, zebym nie musiał wszystkich ściągać no > na koniec nei zmieści mi sie jedna czy dwie. > Pomoze ktoś? Jeśli Europalety to układasz 15x2 i 1x3 palety.
  16. > Jeżeli chodzi o włochy to kupujesz tam starter i za 9 eur miesiecznie otrzymujesz po wybraniu opcji > na swoim koncie połączenia do polski za 10 centów i internet masz bez limitu. > Sieć to Wind. > http://www.wind.it/it/privati/ O taki coś by mnie interesowało. Powiedz mi tylko tylko gdzie to mogę dorwać na Włochach...
  17. > nie ma skutecznej metody zabezpieczenia. spotkałem się z brutalnym przebiciem zbiornika ( sitko we > wlewie było , opaska na smoku była). Są tylko metody "polepszające" Twój sen
  18. > Spuscił ktos Wam paliwo ze zbiornika? > Jak sie włamali? OD strony pompy? siem zastanawiam jak by tu sie zabezpieczyc Mi spuścili 300l pod Paryżem Nawet wiem, kto i kiedy ale nie skojarzyłem faktów zaraz po zdarzeniu, że ciężarówka obok, która zbyt szybko wyjechała mogła coś wymyślić.... Monitoring oczywiście nie obejmował tego rejonu parkingu... Ale jak zobacze kremowego Dafa na Czeskich numerach to wezme co moje
  19. > ilosc biegow wentylatora jest rózna sporting miał 4 biegi a Ska 3 przerabialem to u siebie mie > wiem jakie jeszcze wersje miały 3 a jakie 4 Ja mam 4 biegi SC 1.1 MPI 2002 roczek, a na przykład 900 rok starsza tylko 3 miała...
  20. > Podobno na giełdzie w Słomczynie można nabyć patent na sito zamontowane we wlewie paliwa. Czy ktoś > słyszał o czymś takim? Jak mają okraść to i tak okradną... Tak jak wyżej napisali, tankowanie to koszmar, a jak jeździsz megą to kolejny element łatwy do zachaczenia na jakiś przełamaniach tereny, a i uszczelnienie tego sita do baku graniczy z cudem. Mi udało się dopiero za trzecim razem z pomocą silikonu Ja mam założone i pozwala mi to na spokojniejsze spanie, bo przeciez nie ma stu procentowych zabezpieczeń. Pozdro
  21. > no i na pewno nie pojada po A6 V6 bo domyslam sie, ze o to pytał kolega na motokaciku... > pasek b5 z tym silnikiem i w manualu ma w dowodzie ok 1500kg to A6 bedzie mialo ponad 1600 co > przekracza papierkową ladownosc wszystkiego na pojedynczym kole... Ale taka firma na pewno nie jeździ "jednoośką", tylko czymś konkretniejszym i za jednym kursem przywozi kilka aut.
  22. > Przerabiałem ten temat . > Niestety do kazdego Państwa inna karta / w innym przypadku koszty rosną dramatycznie . To może pamiętasz nazwy operoatów na poszczególne kraje, u których wychodzi to najlepiej cenowo
  23. Tak sobie siedze w domku i myślę jak wrócę do pracy, że będzie mi brakowało internetu w trasie Macie jakieś sprawdzone sposoby na internet, oczywiście pomijając jakieś WI-FI na stacjach... Chodzi mi o jakiś internet mobilny, który najlepiej żeby działał w kilku państwach Europy a najlepiej całej bez jakiś dodatkowych opłat Pozdrawiam
  24. Majkel1988 odpowiedział Majkel1988 na temat - Waga ciężka
    > z kilku firm , które jeżdżą po beneluxie wiem,że winietę kupują na cały weekend, nawet jeśli auto > stoi na parkingu i "kręci pauzę". podobno ma być ciągłość winiety. Dzięki za konkretną i rzeczową informacje wiesz jak to na parkingach... co jeden to mądrzejszy a prawde powie jak się pomyli
  25. Załóżmy, że będę robił weekenda w Beneluxie od soboty do poniedziałku... I tu mam problem, hmmm niejasność, jak wykupić winietę na ten czas? Pojadę w sobote i poniedziałek to to jest logiczne, ale co zrobić z niedzielą? Też potrzebna jest winieta czy nie? Pytanie czysto teoretyczne bo aktualnie siedzę w domu

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.