Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

tarna

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez tarna

  1. Witam i po sąsiedzku zapytuję. Problem wygląda tak: Pacjent:srajtek ojca 2005 1.1 przebieg 40kkm całe życie pod chmurką; Objawy: w autku 2 dni temu na tylnej kanapie zostały 2 kartki papieru takiego lekko śliskiego powiedzmy grubsze ulotki no i dziś te kartki były w takim stanie, że jeszcze trochę to by można je wykręcać o co biega? Sprawdziłem i macałem całą wykładzinę, podsufitkę (ma parę zacieków jakby rdzawe na środku przy mocowaniu w odległości 2-3 cm i przy drzwiach) siedzenia wszystko suche co o tym myślicie? na co jeszcze zwrócić uwagę? PS: u mnie te same kartki leżą już z 2 tygodnie w autku i wyglądają jak nówki. (kartki to bon na myjnię ** wymieniany w kasie **-by nie było lokowania produktu)
  2. tarna odpowiedział marcin77 na temat - Chevrolet
    > a to muszę zajrzeć pod maskę , dziś znowu check engine i błąd p0138 , błędu nie kasowałem i auto w > serwisie, kasowanie już mnie nudzi > albo faktycznie sonda wysiada albo serwis nie zna się > 900 (sonda)+300 (robocizna), > druga sonda , ktoś ma dobre ceny , na allegro widziałem ngk i denso tylko czy to 1 czy druga No to powiem, że skubneli cię nieziemsko w IC komplet obu Bosha trochę ponad 400 jak 2 tygodnie temu ogladałem. Jeszcze jedno czy Twoja instalacja emuluję lub ma podpięte sondy? Moja Lovato ani nie ma emulacji ani nie ma do kompa LPG podpiętych sond.
  3. tarna odpowiedział Cezariusz11 na temat - Chevrolet
    Nie wiem czy odkryłem amerykę ale......... TIS jest na oficjalnej stronie GM Chevrolet i to polskiej ....... Jedynie tyle, że płatny najtaniej za 1h 8 ojro ehhh. Może ktoś zassie np. teleport pro o ile to jeszcze istnieje całość TIS no dobra wystarczy Lacetti Cruze się nie psują
  4. > Wielkie dzięki za zdjęcia:) > Rozumiem ze zaznaczone czerwoną strzalką jest to ten bolczyk plastikowy? i to jest w pozycji nawiew > z 4 tych okraglych kratek na desce? zgadza się jesteś bardzo spostrzegawczy i domyślny
  5. > dzięki i sprawdź mi czy wieje Ci trocszke na nogi gdy ustawisz na te okragle kratki nawiewu Jest lekkie "przebicie" powietrza przy konsoli.
  6. > zrobione!!! Pancerz wysunal sie z tych metalowych obraczek przez co jakby sie wydluzyl i linka byla > za krotka, musialem pociagnac i wyrwalem troche.. > Tarna mam pytanie, jak ustawisz nawiew na kratki wentylacyjne te 4 okragle na desce to czujesz ze > wieje troche na nogi? Bo u mnie jakby troche wialo i nie wiem czy domyka czy tak po prostu > jest.. Mam prosbe do Ciebie moglbys sie schylic pod kierownica tam jest to kolko sterujac > linką nawiewu zrobilbys mi zdjecie tego kolka w polozeniu "nawiew na same nogi" oraz w > polozeniu "nawiew 4 kratkami" ? Zrobie ale jutro
  7. > tam jest wszystko ok bo ten bialy trzpien wchodzi w to metalowe i na sucho wszystko gra i chodzi.. > gdy zaloze linke to funkcja grzania na szybe sie nie ustawia tylko dojdzie tak do polowy i > pręży.. to ostatnie co mi przychodzi do głowy to czy aby kolega jak miał to zdemontowane nie pręcił pokrętełkiem tak że ząbki poprzeskakiwały ? wiecej pomysłów brak
  8. > tak sciagalem ten czarny trojkat linki tez, ale zebatki nie moga byc inaczej zalozone bo tam jest > specjalny rowik i na sucho smiga normalnie dobrze.. linki zakladam dobrze w te mocowania.. juz > trace cierpliwosc bo to jakies czary po prostu... skoro na sucho chodzi dobrze to czemu zle > chodzi jak zaloze linke? wychodzi ze tak jakby linka sie skrocila... a jest jeszcze jedna sprawa jak składałeś płytkę z pokrętłami dobrze weszło w rowek? może tam się przesuneło lub spadło te aluminiowe prowadzenie co nasadzasz na plastikowy trzpień?
  9. jesli odkręcałeś czarny trójkąt to mogły ci te białe ustawiające zębatki przeskoczyć i tego mogłeś niezauważyć, jeśli ściagałeś linkę z pokrętła to tylko coś z pancerzem (źle założony- gdzieś haczy) osobiście robiłem to wczoraj i bez problemów
  10. > Kolega używa od lat i jest zadowolony. Sam jeźdzę z transmiterem są plusy tzn. karta sd i mam co chcę, ładować nie trzeba. Minusy czasem jak jedzie sie przez polskę to trzeba zmieniać fale, a do tego słyszę w radiu jak dodaje gaz wcześniejszy transmiter nie miał tej dolegliwości a ten sam tym model producent.
  11. Ja tam jeźdzę z transmiterem FM i na SD mam mp3 i nie narzekam, teraz z uwagi iż będę poprawiał zimne luty to ze standardowego radyjka wyprowadzę kabel mini jack do schowka jednak ta metoda ma 1 znaczący minus i 2 leciutkie plusy: + lepsza jakość dzwięku - co prawda audiofilem nie jestem i transmiter mi wystarcza + większa możliwa ilość urządzeń do wpięcia - ale po co mi to i tak będę musiał kupić mp3 by podłączyć ehh - co bym nie podpioł i schował do schowka to to coś będzie potrzebować zasilania mp3 baterie i co będę dziennie lub co 2gi dzień wymieniać?
  12. > pobrobuje i zobacze, napisze co i jak Szybkie pytanko jak to wszystko zdemontuję da się jeździć zanim znów poskładam?
  13. tarna odpowiedział artur-wiater na temat - Chevrolet
    > Pany czy ktoś kupował tarcze w Jadarze bo po ostatnich przygodacz z ATE - miały bicie, a kosztowały > 180 za sztukę, nie będę przeplacał. > Co myślicie o tych: > http://www.jadar-auto.pl/produkt_CHEVROLET_EVANDA_TACUMA_TARCZA_HAMULCOWA_PRZOD-96.html > Gość zapewniał mnie 10 razy, że pomimo niskiej ceny są ok... Tarcz akurat w jadarze nie kupowałem ale zawsze co u nich kupiłem było ok.
  14. > No wlasnie do tego radia sie przymierzam, ale musze najpierw to zobaczyc i odsluchac jak to gra. > Czy ktos wie ile daja na to gwarancji? 12 czy 24 m-ce? > Arek Epica LMV W-wa Jeśli dają paragon to masz 24 miesiące odpowiedzialności sprzedawcy(nie mylić z gwarancją) na czym lepiej wychodzisz.
  15. tarna odpowiedział chocba na temat - Chevrolet
    > Dzisiaj odebralem przesyłke z Chin, z takim czyms. > Fekt po wpieciu w OBD dosyc ciekawy. > Zamkniecie z pilota powoduje domkniecie wszystkich szyb. Trzykrotne klikniecie otworz powoduje > otwarcie wszystkich szyb, trzykrotne nacisniecie zamknij powoduje zamkniecie wszystkich szyb. > Male, bez interwencji w uklad elektryczny, a cieszy swoja funkcja. > Przyszlo bez zadnych dodatkowych opłat z ebay. Do Laćka chyba nie spasuje?? Chyba, że spróbujemy boś ty chyba z okolic Chorzowa?
  16. tarna odpowiedział tarna na temat - Chevrolet
    > Tutaj jest strona producenta, tylko u mnie wyświetlają się jakieś krzaczki. Używanie tłumaczów nie męczy (ale dla ciebie zrobię wyjątek) LINK
  17. tarna odpowiedział tarna na temat - Chevrolet
    > prosze bardzo, link do producenta > tu do pozostalych komputerow > a tu nowosc z kolorowym wyswietlaczem Z uwagi, iż na dniach będę zamawiał jakiś z tych komputerków znalazłem jeszcze inny Tak cały czas chciałem zagospodarować drugą kieszeń din a tu da się "wsadzić" (bardziej by pasowało podmienić) nasze zegarki w Laćkach na komputer i o dziwo jest to tańsze (może nie tak Efektywnie wygląda ale zależy o co nam chodzi o dane czy wygląd? LINK_OD_RAZU_Z_TŁUMACZA i klikamy ROBOCARA
  18. tarna odpowiedział tarna na temat - Chevrolet
    > jezeli bylo by to takie proste to napewno juz ktos by sie pokusil zeby to przetlumaczyc > producent przeciez udostepnia nowsze oprogramowanie ktore mozna samemu sobie wgrac do komputerka > poprzez k-line Ktoś kiedyś pisał, że mogą opracować "zrobić tłumaczenie" ale dla większej dostawy (około 100 sztuk) jednak taka dostawa to już cła itp. No i zaś musiała by to wsiąść jakaś firma i bawić się w sprzedaż na terenie PL a to by zaś był podejrzewam problem z UE.
  19. tarna odpowiedział tarna na temat - Chevrolet
    > Sek w tym, ze ja ni w zab nie rozumiem ruskiego, wiec bede mial z tego maly pozytek. Aż tak nie możesz tego odbierać to tak jak z nową komórką najpierw naucz się symboli a potem to już z pamięci jedziesz, pamiętam jak w latach 80 na komunie dostawało się zegarki z melodyjkami albo Casio z kalkulatorem też nie znaliśmy języka ale po jakimś tygodniu każdy wiedział co jest gdzie i jak. Dodatkowo parę postów wyżej masz opis RI500 z ekranami, a na YT nawet filmiki po PL co i gdzie. W takim komputerku ustawiasz raz (bawisz się przez tydzień) a potem to kożystasz z paru funkcji które używasz i znasz i to wsio.
  20. tarna odpowiedział tarna na temat - Chevrolet
    > Banalnie, zasilanie i jeden kabelek do złącza OBD II komp automatycznie skanuje i rozpoznaje > protokół komunikacyjny auta... To jeszcze jedno czy ten komputerek (oczywiście bez obudowy wejdzie w kieszeń 1 din?
  21. tarna odpowiedział tarna na temat - Chevrolet
    > Ja taki ma nie chwaląc się > http://autokacik.pl/showflat.php?Cat=0&Number=280414511&page=0&fpart=all&vc=........ A jak szło podłączanie?
  22. tarna odpowiedział tarna na temat - Chevrolet
    > To drugie forum jest cienkie jak barszcz a najlepsi sa tam znawcy LPG Na tym forum jestem od pierwszych dni posiadania autka a tam od czasów Chevi bez obrazy dla tamtego ale te jest lepsze
  23. Znalazłem coś takiego może ktoś z Was coś więcej o tym wie? komputery Fajna zabawka by była jak np. ten VG1031

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.