Zawartość dodana przez tarna
-
Dziwna wilgoć
Witam i po sąsiedzku zapytuję. Problem wygląda tak: Pacjent:srajtek ojca 2005 1.1 przebieg 40kkm całe życie pod chmurką; Objawy: w autku 2 dni temu na tylnej kanapie zostały 2 kartki papieru takiego lekko śliskiego powiedzmy grubsze ulotki no i dziś te kartki były w takim stanie, że jeszcze trochę to by można je wykręcać o co biega? Sprawdziłem i macałem całą wykładzinę, podsufitkę (ma parę zacieków jakby rdzawe na środku przy mocowaniu w odległości 2-3 cm i przy drzwiach) siedzenia wszystko suche co o tym myślicie? na co jeszcze zwrócić uwagę? PS: u mnie te same kartki leżą już z 2 tygodnie w autku i wyglądają jak nówki. (kartki to bon na myjnię ** wymieniany w kasie **-by nie było lokowania produktu)
-
stuka i problem cd.
> a to muszę zajrzeć pod maskę , dziś znowu check engine i błąd p0138 , błędu nie kasowałem i auto w > serwisie, kasowanie już mnie nudzi > albo faktycznie sonda wysiada albo serwis nie zna się > 900 (sonda)+300 (robocizna), > druga sonda , ktoś ma dobre ceny , na allegro widziałem ngk i denso tylko czy to 1 czy druga No to powiem, że skubneli cię nieziemsko w IC komplet obu Bosha trochę ponad 400 jak 2 tygodnie temu ogladałem. Jeszcze jedno czy Twoja instalacja emuluję lub ma podpięte sondy? Moja Lovato ani nie ma emulacji ani nie ma do kompa LPG podpiętych sond.
-
TIS on line
Nie wiem czy odkryłem amerykę ale......... TIS jest na oficjalnej stronie GM Chevrolet i to polskiej ....... Jedynie tyle, że płatny najtaniej za 1h 8 ojro ehhh. Może ktoś zassie np. teleport pro o ile to jeszcze istnieje całość TIS no dobra wystarczy Lacetti Cruze się nie psują
-
LACETTI pokrętła nawiewu
> Wielkie dzięki za zdjęcia:) > Rozumiem ze zaznaczone czerwoną strzalką jest to ten bolczyk plastikowy? i to jest w pozycji nawiew > z 4 tych okraglych kratek na desce? zgadza się jesteś bardzo spostrzegawczy i domyślny
-
LACETTI pokrętła nawiewu
> dzięki i sprawdź mi czy wieje Ci trocszke na nogi gdy ustawisz na te okragle kratki nawiewu Jest lekkie "przebicie" powietrza przy konsoli.
-
LACETTI pokrętła nawiewu
> zrobione!!! Pancerz wysunal sie z tych metalowych obraczek przez co jakby sie wydluzyl i linka byla > za krotka, musialem pociagnac i wyrwalem troche.. > Tarna mam pytanie, jak ustawisz nawiew na kratki wentylacyjne te 4 okragle na desce to czujesz ze > wieje troche na nogi? Bo u mnie jakby troche wialo i nie wiem czy domyka czy tak po prostu > jest.. Mam prosbe do Ciebie moglbys sie schylic pod kierownica tam jest to kolko sterujac > linką nawiewu zrobilbys mi zdjecie tego kolka w polozeniu "nawiew na same nogi" oraz w > polozeniu "nawiew 4 kratkami" ? Zrobie ale jutro
-
LACETTI pokrętła nawiewu
> tam jest wszystko ok bo ten bialy trzpien wchodzi w to metalowe i na sucho wszystko gra i chodzi.. > gdy zaloze linke to funkcja grzania na szybe sie nie ustawia tylko dojdzie tak do polowy i > pręży.. to ostatnie co mi przychodzi do głowy to czy aby kolega jak miał to zdemontowane nie pręcił pokrętełkiem tak że ząbki poprzeskakiwały ? wiecej pomysłów brak
-
LACETTI pokrętła nawiewu
> tak sciagalem ten czarny trojkat linki tez, ale zebatki nie moga byc inaczej zalozone bo tam jest > specjalny rowik i na sucho smiga normalnie dobrze.. linki zakladam dobrze w te mocowania.. juz > trace cierpliwosc bo to jakies czary po prostu... skoro na sucho chodzi dobrze to czemu zle > chodzi jak zaloze linke? wychodzi ze tak jakby linka sie skrocila... a jest jeszcze jedna sprawa jak składałeś płytkę z pokrętłami dobrze weszło w rowek? może tam się przesuneło lub spadło te aluminiowe prowadzenie co nasadzasz na plastikowy trzpień?
-
LACETTI pokrętła nawiewu
jesli odkręcałeś czarny trójkąt to mogły ci te białe ustawiające zębatki przeskoczyć i tego mogłeś niezauważyć, jeśli ściagałeś linkę z pokrętła to tylko coś z pancerzem (źle założony- gdzieś haczy) osobiście robiłem to wczoraj i bez problemów
-
[L] Radio Blaupunkt + zmieniarka i Line In.
> Kolega używa od lat i jest zadowolony. Sam jeźdzę z transmiterem są plusy tzn. karta sd i mam co chcę, ładować nie trzeba. Minusy czasem jak jedzie sie przez polskę to trzeba zmieniać fale, a do tego słyszę w radiu jak dodaje gaz wcześniejszy transmiter nie miał tej dolegliwości a ten sam tym model producent.
-
[L] Radio Blaupunkt + zmieniarka i Line In.
Ja tam jeźdzę z transmiterem FM i na SD mam mp3 i nie narzekam, teraz z uwagi iż będę poprawiał zimne luty to ze standardowego radyjka wyprowadzę kabel mini jack do schowka jednak ta metoda ma 1 znaczący minus i 2 leciutkie plusy: + lepsza jakość dzwięku - co prawda audiofilem nie jestem i transmiter mi wystarcza + większa możliwa ilość urządzeń do wpięcia - ale po co mi to i tak będę musiał kupić mp3 by podłączyć ehh - co bym nie podpioł i schował do schowka to to coś będzie potrzebować zasilania mp3 baterie i co będę dziennie lub co 2gi dzień wymieniać?
-
LACETTI pokrętła nawiewu
> pobrobuje i zobacze, napisze co i jak Szybkie pytanko jak to wszystko zdemontuję da się jeździć zanim znów poskładam?
-
Tarcze
> Pany czy ktoś kupował tarcze w Jadarze bo po ostatnich przygodacz z ATE - miały bicie, a kosztowały > 180 za sztukę, nie będę przeplacał. > Co myślicie o tych: > http://www.jadar-auto.pl/produkt_CHEVROLET_EVANDA_TACUMA_TARCZA_HAMULCOWA_PRZOD-96.html > Gość zapewniał mnie 10 razy, że pomimo niskiej ceny są ok... Tarcz akurat w jadarze nie kupowałem ale zawsze co u nich kupiłem było ok.
-
Radio fabryczne Aveo do lacetti.
> No wlasnie do tego radia sie przymierzam, ale musze najpierw to zobaczyc i odsluchac jak to gra. > Czy ktos wie ile daja na to gwarancji? 12 czy 24 m-ce? > Arek Epica LMV W-wa Jeśli dają paragon to masz 24 miesiące odpowiedzialności sprzedawcy(nie mylić z gwarancją) na czym lepiej wychodzisz.
-
Mały update
> Dzisiaj odebralem przesyłke z Chin, z takim czyms. > Fekt po wpieciu w OBD dosyc ciekawy. > Zamkniecie z pilota powoduje domkniecie wszystkich szyb. Trzykrotne klikniecie otworz powoduje > otwarcie wszystkich szyb, trzykrotne nacisniecie zamknij powoduje zamkniecie wszystkich szyb. > Male, bez interwencji w uklad elektryczny, a cieszy swoja funkcja. > Przyszlo bez zadnych dodatkowych opłat z ebay. Do Laćka chyba nie spasuje?? Chyba, że spróbujemy boś ty chyba z okolic Chorzowa?
-
Komputer do Lacetti
> Tutaj jest strona producenta, tylko u mnie wyświetlają się jakieś krzaczki. Używanie tłumaczów nie męczy (ale dla ciebie zrobię wyjątek) LINK
-
Komputer do Lacetti
> prosze bardzo, link do producenta > tu do pozostalych komputerow > a tu nowosc z kolorowym wyswietlaczem Z uwagi, iż na dniach będę zamawiał jakiś z tych komputerków znalazłem jeszcze inny Tak cały czas chciałem zagospodarować drugą kieszeń din a tu da się "wsadzić" (bardziej by pasowało podmienić) nasze zegarki w Laćkach na komputer i o dziwo jest to tańsze (może nie tak Efektywnie wygląda ale zależy o co nam chodzi o dane czy wygląd? LINK_OD_RAZU_Z_TŁUMACZA i klikamy ROBOCARA
-
Komputer do Lacetti
> jezeli bylo by to takie proste to napewno juz ktos by sie pokusil zeby to przetlumaczyc > producent przeciez udostepnia nowsze oprogramowanie ktore mozna samemu sobie wgrac do komputerka > poprzez k-line Ktoś kiedyś pisał, że mogą opracować "zrobić tłumaczenie" ale dla większej dostawy (około 100 sztuk) jednak taka dostawa to już cła itp. No i zaś musiała by to wsiąść jakaś firma i bawić się w sprzedaż na terenie PL a to by zaś był podejrzewam problem z UE.
-
Komputer do Lacetti
> Sek w tym, ze ja ni w zab nie rozumiem ruskiego, wiec bede mial z tego maly pozytek. Aż tak nie możesz tego odbierać to tak jak z nową komórką najpierw naucz się symboli a potem to już z pamięci jedziesz, pamiętam jak w latach 80 na komunie dostawało się zegarki z melodyjkami albo Casio z kalkulatorem też nie znaliśmy języka ale po jakimś tygodniu każdy wiedział co jest gdzie i jak. Dodatkowo parę postów wyżej masz opis RI500 z ekranami, a na YT nawet filmiki po PL co i gdzie. W takim komputerku ustawiasz raz (bawisz się przez tydzień) a potem to kożystasz z paru funkcji które używasz i znasz i to wsio.
-
Komputer do Lacetti
> Banalnie, zasilanie i jeden kabelek do złącza OBD II komp automatycznie skanuje i rozpoznaje > protokół komunikacyjny auta... To jeszcze jedno czy ten komputerek (oczywiście bez obudowy wejdzie w kieszeń 1 din?
-
Komputer do Lacetti
> Ja taki ma nie chwaląc się > http://autokacik.pl/showflat.php?Cat=0&Number=280414511&page=0&fpart=all&vc=........ A jak szło podłączanie?
-
Komputer do Lacetti
> To drugie forum jest cienkie jak barszcz a najlepsi sa tam znawcy LPG Na tym forum jestem od pierwszych dni posiadania autka a tam od czasów Chevi bez obrazy dla tamtego ale te jest lepsze
-
Komputer do Lacetti
Znalazłem coś takiego może ktoś z Was coś więcej o tym wie? komputery Fajna zabawka by była jak np. ten VG1031