-
Belki dachowe na relingi [V70 Classic]
No i jak to zwykle bywa, wszystko poszło w inną stronę ale namówiliście mnie :D. Jednak bagażnik na hak będzie najbardziej optymalnym rozwiązaniem . Pozdr.
-
Belki dachowe na relingi [V70 Classic]
Hak posiadam, uchwyty dopiero zamierzam kupić. W sumie może być i na hak, byleby było to bezpieczne i zmieściło się w budżecie.
-
Belki dachowe na relingi [V70 Classic]
Hej, Możecie polecić jakieś belki na relingi? Wiem, że są uniwersalne belki ale nie mogę znaleźć opinii. Korzysta ktoś z tego? Chciałem maksymalnie przeznaczyć na to 200zł i nie wiem, czy iść w uniwersalne, czy w używki. Przewożone mają być okazjonalnie dwa rowerki na jakiś mały wypad. Pozdrawiam
-
jazda na motorze na prawku kat. B
A jaka jest różnica jeśli chodzi o osiągi - biorąc taką Hondę S wing 125 w porównaniu z jakąś 50'tką?
-
A JR dziś...
Szczęścia
-
V70 - wymiary bagażnika
Jak nikt nie poda, to jutro wieczorem mogę zmierzyć. EDIT: Przybliżone wymiary: A - 145cm B - 112cm C (lewe) - 50-55cm róg jest zaokrąglony, więc zależy gdzie zmierzyć C (prawe) - 25-30cm j.w. D - 44cm E - 101cm na podłodze, około 82cm od górnej krawędzi tylnej kanapy
-
S 40 Klimatyzacja nie działa
Słyszałem o przypadku (ten sam model), w którym właściciel pojechał do ASO, które orzekło, że trzeba wymienić cały układ za ok. 6 tys. zł. Podczas wizyty w innym serwisie okazało się, zwyczajnie była zapchana rurka od skroplin.
-
JRowy 126p
Ja bym obstawiał, że po prostu maluszkowi nie spodobało się nowe oświetlenie i jest .
-
Ankieta /głosowanie na lepe
> To jest krzyżówka łosia ze złośnikiem To może by spróbować skrzyżować złośnika z rodziny Obrysowatych.
-
Ankieta /głosowanie na lepe
Ponieważ tamten wątek zamknąłeś to odpiszę tutaj. Nie wiem jak inni, ale ja bym wolał, żeby nasz łoś nie miał żółtaczki.
-
[MzAK] BTR-70 1:35
> Odgrzeję starego kotleta... > W ten łykend odbyła sie spora impreza modelarska... to wystawiłem kilka modeli... > i tu miłe zaskoczenie debiutanta... Nooo, gratulacje Sądzę, że miałeś szansę na wygraną, ale ta krzywa antena.
-
Nasz mooserator ....
Mar_Co ma urodziny. Szczęścia
-
Volvo - co to?
> juz mnie od dluzszego czasu to [...] > Co to jest????? > I dlaczego ten plastic jest wazny? Radar adaptive cruise control.
-
A moze jakaś lepa kącikowa ?
> Jeszcze napis wkoło łoska i gitara > To może zapytamy twardego ,hustle albo JR czy dałoby sie cosik takiego wykombinować ? Poczekajmy może, czy ktoś inny czegoś nie zaproponuje. No i w ogóle czy byliby chętni.
-
A moze jakaś lepa kącikowa ?
Ze mną jeździ taki zŁOŚnik