Zawartość dodana przez intermis
-
Znikający płyn
Sprawdź czy nie śmierdzi spalinami ze zbiorniczka wyrównawczego.
-
Szarpanie po spuszczeniu z gazu
Ma ktoś fotę która to jest śruba?
-
kolektor palio 8v
http://autokacik.pl/showflat.php?Cat=&am...e#Post278256617 http://autokacik.pl/showflat.php?Cat=&am...e#Post284000670
-
Szarpanie po spuszczeniu z gazu
Ja u siebie mam świeże sprzęgło, komplet wymieniony ale jest tak samo jak przed zmianą.
-
Szarpanie po spuszczeniu z gazu
I jak tam Astyn u Ciebie? Podmieniłeś TPS? Ja u siebie zmieniłem ale problem nadal występuje.
-
TURBO zrób Se sam
> Weź do Maćka jego kolektor pod turbinę nad skrzynią biegów Tak się właśnie od jakiegoś czasu zastanawiam nad takim kolektorem jakie są plusy i minusy takiego rozwiązania? Plusem na pewno jest to, że nie musimy kombinować z chłodnicą i upychać wszystkiego z przodu gdzie jest dość ciasno, minus to pewnie większy lag. Jak takie rozwiązanie sprawdza się na co dzień?
-
Szarpanie po spuszczeniu z gazu
No daj znać jak będzie po podmianie TPS bo jestem ciekawy, a sam chyba nie zdążę tego zrobić u siebie.
-
Szarpanie po spuszczeniu z gazu
Mam tak samo po zmianie góry na 1.2, ale u mnie to właściwie na każdym biegu się dzieje, chociaż na wyższych mniej odczuwalne. Czasem auto potrafi zrobić ze trzy "kangurki" zanim zacznie normalnie hamować silnikiem. Też stawiam na TPS, planuję u siebie podmienić w weekend na inny i zobaczę co się będzie działo.
-
Wywala płyn chłodniczy
Sprawdź czy nie śmierdzi spalinami ze zbiorniczka wyrównawczego.
-
Czujnik temperatury
Pewnie masz czujnik na kontrolkę a nie na wskaźnik lub podpiąłeś się nie do tego pina co trzeba (jeśli masz czujnik dwupinowy).
-
Które wskaźniki?
Bierz SM Peak tak jak poleca molo_, lub SM Warning.
-
czujniki i rozmiary gwintow; adaptery
A jaki gwint ma czujnik temperatury wody w głowicy 1.2 MPI? Drugie pytanie: Czy czujniki od zegarów Auto Gauge (temperatura i ciśnienie oleju) lepiej wkręcić w podstawkę pod filtr oleju czy w fabryczne korki na adapterach?
-
Dolot ze stożkiem - przepustnica - tak jest dobrze???
Zimniejsze powietrze ma większą gęstość, więc więcej się go mieści
-
Dolot ze stożkiem - przepustnica - tak jest dobrze???
Trzeba się liczyć też z tym, że z tej odmy - konewki będzie na postoju zaciągało smród do nagrzewnicy i jak będziesz miał włączony zewnętrzny obieg powietrza to będzie śmierdziało w aucie.