Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

intermis

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez intermis

  1. intermis odpowiedział szymon721 na temat - Centomania
    Sprawdź czy nie śmierdzi spalinami ze zbiorniczka wyrównawczego.
  2. Ma ktoś fotę która to jest śruba?
  3. intermis odpowiedział gurtaz na temat - Centomania
    http://autokacik.pl/showflat.php?Cat=&am...e#Post278256617 http://autokacik.pl/showflat.php?Cat=&am...e#Post284000670
  4. Ja u siebie mam świeże sprzęgło, komplet wymieniony ale jest tak samo jak przed zmianą.
  5. I jak tam Astyn u Ciebie? Podmieniłeś TPS? Ja u siebie zmieniłem ale problem nadal występuje.
  6. intermis odpowiedział Tommi na temat - Centomania
    > Weź do Maćka jego kolektor pod turbinę nad skrzynią biegów Tak się właśnie od jakiegoś czasu zastanawiam nad takim kolektorem jakie są plusy i minusy takiego rozwiązania? Plusem na pewno jest to, że nie musimy kombinować z chłodnicą i upychać wszystkiego z przodu gdzie jest dość ciasno, minus to pewnie większy lag. Jak takie rozwiązanie sprawdza się na co dzień?
  7. No daj znać jak będzie po podmianie TPS bo jestem ciekawy, a sam chyba nie zdążę tego zrobić u siebie.
  8. Mam tak samo po zmianie góry na 1.2, ale u mnie to właściwie na każdym biegu się dzieje, chociaż na wyższych mniej odczuwalne. Czasem auto potrafi zrobić ze trzy "kangurki" zanim zacznie normalnie hamować silnikiem. Też stawiam na TPS, planuję u siebie podmienić w weekend na inny i zobaczę co się będzie działo.
  9. Sprawdź czy nie śmierdzi spalinami ze zbiorniczka wyrównawczego.
  10. intermis odpowiedział Tribal na temat - Centomania
    Pewnie masz czujnik na kontrolkę a nie na wskaźnik lub podpiąłeś się nie do tego pina co trzeba (jeśli masz czujnik dwupinowy).
  11. Bierz SM Peak tak jak poleca molo_, lub SM Warning.
  12. A jaki gwint ma czujnik temperatury wody w głowicy 1.2 MPI? Drugie pytanie: Czy czujniki od zegarów Auto Gauge (temperatura i ciśnienie oleju) lepiej wkręcić w podstawkę pod filtr oleju czy w fabryczne korki na adapterach?
  13. Zimniejsze powietrze ma większą gęstość, więc więcej się go mieści
  14. Trzeba się liczyć też z tym, że z tej odmy - konewki będzie na postoju zaciągało smród do nagrzewnicy i jak będziesz miał włączony zewnętrzny obieg powietrza to będzie śmierdziało w aucie.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.