Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

intermis

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez intermis

  1. Mam zegary SM Warning ale czujniki są takie same. Działa bez problemu na czujniku Fiata bo oba czujniki działają na tej samej zasadzie (termistor NTC). No i jest ten plus, że nie trzeba rzeźbić i czujnik jest w oryginalnym miejscu w głowicy.
  2. Też tak mam na czujniku Fiata i tym z zestawu. Widocznie rezystancja wychodzi poza zakres i zegar stwierdza, że brak czujnika.
  3. W zestawie nie ma redukcji.
  4. Możesz też dać czujnik z CCS lub Punto, on jest jednopinowy, więc wtedy rezygnujesz z kontrolki przegrzania. Ja tak mam podłączony bo jak kupiłem głowicę to dostałem w spadku z nią.
  5. intermis odpowiedział DEV na temat - Centomania
    Stąd: http://forum.autokacik.pl/showflat.php?C...e#Post283563928
  6. intermis odpowiedział DEV na temat - Centomania
  7. intermis odpowiedział TheLookMatt na temat - Centomania
    U mnie na zimnym 6 barów, na rozgrzanym na jałowych obrotach w okolicach <0,5 bara, załącza się warning w zegarze AG. Czujnik mam w podstawce pod filtrem oleju. Fabryczna kontrolka ciśnienia nigdy mi się nie zaświeciła.
  8. Wrzucam to co miałem w zakładkach z czasów montażu głowicy 1.2 u mnie. Na pewno jeszcze więcej informacji na ten temat znajdziesz na forum, trzeba poszukać. http://autokacik.pl/showflat.php?Cat=&am...e#Post283563928 http://autokacik.pl/showflat.php?Cat=&am...e#Post278256617 http://autokacik.pl/showflat.php?Cat=0&Number=280769850&page=0&fpart=1&vc=1
  9. Prawdopodobnie zajdzie też potrzeba delikatnego przedłużenia któregoś węża/węży.
  10. Przy 100 km/h na piątym biegu masz 5000 rpm?! To albo masz mega krótką skrzynię własnej konstrukcji albo obrotomierz Cię robi mocno w bambuko (stawiam na to drugie), no ewentualnie sprzęgło się tak bardzo ślizga
  11. I jeszcze peak ma dwa kolory podświetlenia tarczy (biały+zielony, biały+niebieski lub biały+amber w zależności jaki kupisz) + cała tarcza świeci na czerwono przy warningu i wydaje dźwięk (który można wyłączyć). Zegary z serii warning mają tylko podświetlenie tarczy białe (w dwóch natężeniach) a przy warningu zapala się dioda "warning" bez dźwięku.
  12. I jak tam, pomogła wymiana krokowca? Bo u mnie po wymianie jest to samo.
  13. Witam, Jeździ ktoś na takich oponach? Chciałbym poznać opinie jak się sprawują w cento ewentualnie jakby ktoś miał porównanie do Nankang XR 611. Planuję je naciągnąć na Mattigi 7j.
  14. Panowie a jaka wartość TPS'a powinna być na jałowych dla 1.2 8v?
  15. Pozbawić ECU zasilania, a następnie je przywrócić.
  16. To zamawiam krokowca.
  17. > Mam dokladnie te same objawy, w przyszlym tygodniu ma przyjsc nowy krokowiec to dam Ci znac czy > pomoglo W takim razie czekamy na info czy pomogło
  18. Ja bardziej stawiam na niedomykanie przepustnicy / krokowca ale nie chcę robić na czuja. Trochę dziwne, że na tym forum takie cuda robią z autami, a do rozwiązania zwykłych problemów nie ma ludzi.
  19. Mam tak samo tylko u mnie szarpie właściwie na każdym biegu. Rano jak jest zimny mam podobnie z obrotami, puszczam gaz, wciskam sprzęgło żeby zmienić bieg a obroty wiszą powiedzmy 2 sekundy na 1,5k rpm i dopiero spadają. Czasami zanim spadną potrafią wzrosnąć na chwilę. Wkurzające to jest, bardzo nieprzyjemnie się puszcza sprzęgło po zmianie biegu bo obroty za wysokie. Jak się trochę rozgrzeje to obroty schodzą jak powinny ale szarpie zawsze niezależnie czy zimny czy ciepły.
  20. Sprawdź drożność odmy. Może być zapchana majonezem i dodatkowo zamarzać. Najlepiej rozebrać i wyczyścić.
  21. Też tak miałem trzy dni temu tylko mi wywaliło korek od oleju i go zgubiłem. Też podejrzewam zamarzniętą odmę, wcześniej jak jechałem to zaciekawiło mnie ciśnienie oleju przekraczające 7 bar, a zawsze na zimnym było max 6 niezależnie od obrotów.
  22. intermis odpowiedział ZbychuM na temat - Centomania
    Zbychu pewnie wymieniał sam bat, który jest na gwincie, a podstawę (plastik) miał zamontowany.
  23. A skąd masz odczyt temperatury wody? Może tam są jakieś przekłamania.
  24. Tak, górny się nie powinien nagrzewać od razu. Co do uszczelki to w zestawie z termostatem powinna być uszczelka.
  25. Majkel_Szorti masz rację. Jeździłem przez kilka dni bez tych plastików i po kilku przejazdach w deszczową pogodę zawias był cały ochlapany i w piachu.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.