Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mareksc106

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mareksc106

  1. ja miałem, ale nie polecam wyjeżdżały co jakiś czas, a miałem w seju i punto, lepiej jakieś sztywniejsze sprżyny
  2. a wyfrezować się nie da ??
  3. aż jutro muszę sprawdzić bo akurat leży mi słupek z 1.2 i ssący z mpi
  4. nie będzie wiem że aluminiowy z 1.2 (75) pasował bez problemu do głowicy z 1.1 mpi bo tak mam w T
  5. wtryski i przepustnice na pewno nie są takie same , kolektor ssący będzie pasował
  6. w moim temacie jest zdjęcie opony nankang 165/55r13 na feldze 5 cali i wygląda to dobrze 1.2 T
  7. wiem, i zostaje spawać nowy tylko
  8. tak na szybko 1.4 16v 1.2 16v powinno pomóc
  9. też szukam kolektora do 1.4 16v niestety jak sobie wpiszesz w google kolektor 1.4 16v to zaraz zobaczysz różnice, na pewno pasują te z katalizatorem
  10. Czytałem trochę, ale czy ma ktoś sposób w PII jak włożyć pistolet by nie odbijał podczas tankowani , jak mam pusty bak to zaleje pełny ale niestety jak mam 1/2 albo 3/4 to już jest ciężko, ma ktoś sprawdzony sposób
  11. Niestey w zimie siętak robi nie wiem jak w lato bo nie miałem go jeszcze zamontowanego wtedy , być może w lato więcej oleju niż tego majonezo jest ale cieżko chyba będzie z tego olej wyciągnąć
  12. ja mam tego oil tanka, i przez chwile myślałem go podłączyć z powrotem do obiegu jednak zrezygnowałem, gdyż więcej syfu było niż oleju
  13. przyznam się bez bicia nie czytałem, ale zmęczony byłem już wczoraj
  14. wiadomo że robiąc kanapkę możemy walić większe doładowanie bo się zmniejsza stopień sprężania,
  15. to czy zmniejszając stopień sprężania zmieni się kompresja ?
  16. dobra już rozumie teraz przeczytałem pytanie drugi raz bo akurat
  17. z kalkulatora cv taquta podane ma dla silnika 1.2 8v (75) ja policzyłem dla swoje go 1.1 8v jak na turbo w sam raz
  18. a więc czy zmniejszając stopień sprężania, zmieni się też kompresję? a i tak z ciekawości czy jeśli mam kompresje 18 barów do tego doładowanie 1bar ( to tak jakby dwa bary?) i czy mam rozumieć że wytrzymuje to 20 barów ?? stopień sprężania mi wyszedł coś koło 13.5 :1
  19. mareksc106 odpowiedział mareksc106 na temat - Centomania
    chcialem się po prostu dowiedzieć bo czytając zgłupiałem już całkiem
  20. mareksc106 odpowiedział mareksc106 na temat - Centomania
    tak czytam i czytam, ma ktoś jakieś doświadczenie i mógłby się wypowiedzieć. Ostatnio nawet na rf wyczytałem że.."Swiece z miedziana elektroda to wlasnie zwykle swiece, np z serii BKRx. Swiece platynowe i irydowe maja elektrody bardzo malych rozmiarow co powoduje ze moga sie nadal zarzyc po cyklu spalania i przez to moga doprowadzac do spalania stukowego. Zwykle swiece (miedziane) daja tez lepsza iskre. Wada swiec BKR jest to ze slabo znosza doladowanie, w Subaru podobno trzeba je wymieniac do 15-20kkm. Slyszalem ze Champion'y sa troche bardziej wytrzymale. "
  21. Witam, zastanmawiam się nad świecami stosował ktoś denso ik22 do głowicy 1.2 mpi 75 ? podejdzie to ...chyba znalazłem i pasują ino ik20 , ale możę polecacie jakieś lepsze świece??
  22. od punto I , palio
  23. na pewno coś będzie , ale tak jak pisałeś te 48mm w serii mnie zadowala
  24. dzięki bardzo 48mm to już coś, może się uda do 52 mm zebrać
  25. toś mnie ze smucił

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.