Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Michaswawa

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Michaswawa

  1. Panowie i panie czy dwumas z 1.4 T-JET bedzie pasowal do 1.3 Multi-jet 75KM
  2. > Do tego ja bym robil silnik tak by go krecic wyzej....a to juz drugi worek a co takiego trzeba zrobić ??
  3. > Wossner robi dobre, możesz śmiało brać, ale cena to taka normalna W se5pect maja wossnera w dobrej cenie tylko teraz szukam korb
  4. mamy kogos co by wiecej powiedzial o tych tlokach ?? http://www.ebay.com/itm/FIAT-NEW-500-ABA...E-/270959753193
  5. Panowie potrzebuje info o momentach dokrecania srub w silniku dokladnie chodzi mi o caly dół i glowice. wal korbowy panewki glowice
  6. > a nie lepiej takie? > Tanie i nowe: > http://allegro.pl/korektor-sily-hamowania-opel-astra-f-ate-kpl-2szt-i4516737422.html Ja mam takie tylko ze od palio i elegansio hamuje
  7. > podstawowa zasada stojenia.... auto ma być sprawne mechanicznie i "elektrycznie" > jak czujnik nie domagał... trzeba było wymienić... > od Mastersa na kopach wyleciałem jak chciałem żeby stroił na skopanym czujniku temp silnika Nigdy nie milem problemu z tym czujnikiem a teraz raptem niesprawny trzeba kupic tloki zawory i skladac.
  8. > qpy się nie trzyma... > czujnik nie przestawia zapłonu, ECU to robi wg tego co ustawił stroiciel. > jak dokładasz zapłonu (rozumiem że chodzi o przyśpieszenie zapłonu na mapie .....) to czujnik nie > wariuje... czujnik albo czyta albo nie... wariować może ECU... stroiciel wymowke ma ze to wina czujnika, od dwóch dni scinalo zaplon na mocniejszej mapie, no i jak poprawil to widac co mamy
  9. > przy stukowym to kucizna nie pomoże.... Btw michaś musialo ci szelescic jak glupie nic nie > slyszales? powiedzcie mi w jaki sposób te kawalki z pierwszego tloka znalazly sie na 2,3i 4 tloku ?? byl szelest jak dolozyl zaplonu,stroiciel ma wymówkę ze czujnik polozenia walu szfankowal i przestawial zaplon i w momencie kiedy stroiciel dolozyc zaplonu zwariowal czujnik, chce dowiedziec sie czy to jest wina materialu czy strojenia.
  10. > PS Gdzie kupie kute tloki pracuje już nad tym
  11. > u mnie praktycznie zaraz po założeniu t-jet'a, parę jazd próbnych było. Dałem mu w palnik na 3 > biegu i... podobnie jak u ciebie, zgasł i brak kompresji. > Głowica zdjęta a tam półka na tłoku ukruszona... Nie wiedziałem o co kaman, zamówiłem tłok, > pierścienie i założyłem. Pojeździłem dłużej i przed zawodami (w drodzę na zawody) na 6 biegu > replay.... znów zgasł i brak kompresji. Efekt podobny. > Kolega z AK poradził abym zajrzał w wałki i dowalił śrubę większym momentem dodając kleju do > gwintów - po dziś dzień zapitala - ponad rok. > Co się stało, nie wiem, nie znam się, foty zrobiłem przed chwilką tego co znalazłem jeszcze w > garażu. Tłok z ukruszoną półką, świeca sklepana U mnie jest tak samo z pierwszym tlokiem tylko ze resztki tloka sa na 2,3,4 tloku i jak sie tam znalazly ?? mam dwie termo i na dwuch byla podobna temp. niedlugo beda fotki, najbardziej ucierpialydwa zawory jeden wydechowy i jeden ssacy na przeciwko siebie z pierwszego tloka.
  12. > Zgniecione przez ciśnienie w cylindrze? Albo stuk...? Białe też coś są... tak wlasnie podejrzewam.wlasnie wlasnie.
  13. > Za długie były? Coś do cylindrów nie wpadło? Tłoki nie są poobijane? zauwaz ze tylko na 3 tylindrach tak sie stalo swiece ori, nic nie wpadlo, przekladka 2mm wiec nie ma mozliwosci aby tloki uderzyly
  14. Powiedzcie mi od czego tak mogły sie popsuc swiece niechciał mi zapalic hehe
  15. > Komplet pkt czyli serwo i pompa. Ewentualnie serwo p1 i pompa p2. > Miałem i polecam, różnica bardzo duża Z jakiego sinika pompa i serwo ? wchodz to p&p ??
  16. Panowie i panie od czego mozna dopasowac wieksze serwo i pompe hamulcowa aby pasowało p&p do seicento pod 257 ??
  17. Michaswawa odpowiedział franekrob na temat - Centomania
    > fiat sc 1.1 > czy to jest czujnik temperatury? > normalnie jest to na przewodzie płynu chłodzącego? włącznik wentylatora to jest napewno
  18. > Masz tam max momentu, gdzie u mnie jest już koniec wszystkiego - ciekawie musi to jeździć Nie narzekam,trzeba ogarnac wieksze doladowanie i bedzie git
  19. Nazwa użytkownika: Michaswawa Sterowanie EMU Odprezenie 2 mm + dwie stalowe uszczelki Samochód: Fiat SC Jednostka: 1.4 t-jet Skrzynia:500 abarth Turbo TD05 Wtryski GT2
  20. > Pisałem o skrzyni. Kucie tjeta sensu nie ma, bo i tak do końca potencjału w cento się ciężko > zbliżyć (miejsce, ciężko jest wcisnąć duże turbo, choć niektórzy to robią ) a i skrzynia w > serii nie wytrzyma. Jak zmienisz skrzynię, to już inna zabawa, ale też koszta tej operacji są > wysokie. > Więc w konkluzji - generalka 1.2 czy innego fire połączona z odprężeniem i uturbieniem = wsadzenie > tjeta i zbudowanie osprzętu. Oczywiście mogą wystąpić różnice w zależności od zastosowanych > klocków, moce też będą inne (w tjecie większe) ale co kto lubi. Jeśli chcesz latać na 1/4 to > tjet będzie rozsądniejszym wyborem, natomiast 8vt/16vt i tak zapewni Ci sporą nadwyżkę mocy do > zabawy Co wy sie tak czepiacie tych skrzyn? Nie rpzumiem. Wiekszosc turbawek 8Vjak i t-jetow smiga na seri skrzyni i jakos nie widac tego problemu ..
  21. > Jak się mówi że zrobienie tjeta 10-15 kpln, to prawdy jest w tym dużo Oj nie przesadzaj, jak tam twoj t-jet?
  22. > rozumiem,chyba trzeba zostać przy 1.1 bo to duuzo nizsze koszta > a tak btw to koszt swapu t jeta oscyluje w okolicy??? > i jeszcze pytanie,odprezac 1.1 by dmuchnąć tego bara? > zastanawia mnie czy gt2056s będzie dla mnie odpowiednie... Te 2056s bedzie dobre Jak bedziesz potrzebowal to dmuchniesz wiecej zawsze mozesz pomyzlec o K03
  23. > Ktoś bawił się we wzmacnianie sprzęgła?? > Powoli mi umiera i przy wymianie można by coś pomyśleć. > Przejrzałem parę tematów i podobno całkiem sprawdza się dołożenie starej sprężyny(słoneczka)do > nowego docisku. Zacisk we fiacie jest nie do wzmocnienia tak mi powiedzieli u Radzikowskaiego. Ale po co wzmacniac jak seria sprzeglo 1.4 16V wytrzyma spokojnie ponad 200KM. > Ktoś już testował i coś by podpowiedział??
  24. > W jaki sposób można na maksa usztywnić tył? > Aktualnie zawias: przód kit fk -7, tył mts -4 cięty o dwa zwoje + gumy usztywniające na amorze kyb > excel-g + alu 8j przy serii budzie (zaklepane ranty) i seryjnym odboju Problem polega na tym > że przy prędkości powyżej 60 km/h na dziurach czasem dobija do budy i strasznie mnie to > irytuje Oczywiście kanapa z tyłu i pasażerowie > Nie chcę wypychać nadkoli może jest jakaś alternatywa? Inne amory... W takim przypadku zastosuj odboje od pandy , jest to pelna lana guma a nie tak jak w seicento ze pianka. koszt góra 10złszt
  25. Michaswawa odpowiedział Tommi na temat - Centomania
    > Zadziałać zadziała, ale czy się zmieści? tylko ciecie pasa to sie zmiesci

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.