Skocz do zawartości

tylna belka w p1


prestigio

Rekomendowane odpowiedzi

przeszło już sześć lat minęło jak to robiłem, założyli mi to w ASO Fiata w Ełku, nawet nie proponowali wymiany poduszek tylko te rozwiązania, jestem zadowolony. Popytaj w serwisie, powinni mieć to w posiadaniu. Pamiętam, że te "podkładki" były w orginalnym opakowaniu Fiata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie w niecałą godzinke a wyglądało to tak. Odkręcili małe poduszki a duże zostały tylko poluzowane, następnie wybite te małe. Mają specjalne tulejki do montażu nowych którą zakłada się od góry druga od dołu no i skręca się to śróbą i tak wprasowuje się poduszka. Trwa to naprawde krótko a efekt jest 100 %. Następnie dokręca się te małe poduszki ale nie do końca i odkręca się całkiem te duże. Dalej postępuje się tak samo z ty, że do większych poduszek tulejki do wprasowywania też są większe.

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wiem że są na te mniejsze poduchy i zakłada się je bez demontowania

> belki ponoć to orginalne fiatowskie ale cena jednej u mnie to

> 70zł.

bylem dziasiaj w aso i powiedzieli ze to koszt 68 zk za sztuke. wymiana gratis. jeszcze pytalem o amorki na tyl. proponowali delphi po 107 zl, wymiana 20 zl. co o nich sadzicie? warto? mam jeszcze jedno pytanko. jest tutaj ktos z mojego regionu co umie podlaczyc modul do sterowania centralnym zamkiem?[minister plus]. ja sam nie chce czegos spieprzyc bo sie na tym nie znam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dzieki

893goodvibes.gif

> wg nazewnictwa Fiata TULEJKA ELASTYCZNA

zaglądałem do ePER - występuje to tam wlasnie jako TULEJKA ELASTYCZNA - jak zwykle kretyńska nazwa.

Aha - nie ma określonego modelu,do jakiego jest ta "tulejka" - ale my i tak wiemy,ze do Punto smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> cztery poduchy do belki ok 90 zeta

no,...realnie, ale...

>i mechanik z 50 zeta

... to mi już na prawdziwe nie wygląda.. frown.gif

gdzie ten warsztat z takim cenami ?

Może następnym razem jak pojadę na wypoczynek nad morze - to po drodzę zostawię Kropka na wszystkie naprawy zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.