Skocz do zawartości

Amerykanskie klasyki


Rekomendowane odpowiedzi

> Dzis bylem na pokazie klasykow i Hot Rodow...Bylo grubo ponad 200

> aut. Oto kilka z fotek ktore strzelilem:

serduszka.gif masakra, generalnie to kocham amerykańską motoryzację i każde zdjęcie, każda maszyna jest dla mnie cudem ok.gif

jak byś miał chwilę i chęć to bardzo chętnie przyjmę więcej zdjęć na maila: [email protected] ok.gif jak nie to zadowolę się tym co podałeś na forum zlosnik.gif

p.s. przyjmę każdą ilość skromny.gifok.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie jeszcze miałem zapytać o filmik z twojego podpisu czy ty to czy nie bo nie zauważyłem reszty opisu pt: "ja i mój Jeep w akcji" poza tym na filmiku zauważyłem, że na Jeepie jest PL.

BTW respect za umiejętności i swoją drogą w tych usach to piękne górki i widoczki są ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> właśnie jeszcze miałem zapytać o filmik z twojego podpisu czy ty to

> czy nie bo nie zauważyłem reszty opisu pt: "ja i mój Jeep w

> akcji" poza tym na filmiku zauważyłem, że na Jeepie jest PL.

> BTW respect za umiejętności i swoją drogą w tych usach to piękne

> górki i widoczki są ...

Tak to ja za kierownica mojego zloma. Film byl nakrecony w zeszlym roku w Moab....w pazdzierniku znow tam jade wiec nakrece cos nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dokładnie swoją drogą niesamowite jest zawieszenie w takim autku.

> wjedzie ono prawie wszędzie zabawa chyba też musi być

> przednia...

PL wiodomo ok.gifok.gif

No zabawa jest zarabista...tylko czasem jest ciezko jak sie cos popsuje....tydzien temu wracalem ze szlaku tylko z napedem na przednie kola....nie wytrzymalu satelity w tylnym moscie....teraz czekam na czesci i w tym tygodniu wszystko wymieniam na lepsze i mocniejsze...wreszcie bede mial pelne blokady mostow brawo.gif Teraz juz naprawde bedzie malo miejsc w ktore bedzie trudno wjechac 270635636-JUMP2.gif

A na swoje usprawiedliwienie podam ze awaria nastapila na slynnym szlaku Rubicon.

A to filmik z awarii....zauwazcie ze nie odpuscilem po pierwszym upsss 001.gifzakrecony.gif270635636-JUMP2.gif

A tu moj stary watek o tym jak zmienial sie moj JEEP ...oczywiscie od czasu tego watku nastapilo sporo zmian cfaniaczek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmik i relacja zdjęciowa superok.gif i najlepsze teksty: "uuuuppsss" i "nie ma ch*ja" rotfl.gif a naprawdę autko prezentuje się wypaśnie i sporo odbiega od oryginału zlosnik.gif a możliwości tego zawieszenia są niesamowite ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzis bylem na pokazie klasykow i Hot Rodow...Bylo grubo ponad 200

> aut. Oto kilka z fotek ktore strzelilem:

Jak dla mnie to to niebieskie SS na dole i wiecej bym nie chcial, choc Cadillac`ki z lat 50. tez sa piekne... wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.