Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Wyciek ze skrzyni?

Featured Replies

Napisano

Witam - od jakiegoś czasu po dłuższej jeździe (nagrzany silnik) jak wysiadałem z auta to czułem taki brzydki zapach (jak by coś zdechło). Nie mogłem zlokalzować co to. Przy okazji wymiany bolca od wybieraka (super sprawa:)) zobaczyłem że coś mi się koło skrzyni zbiera -zrobiłem zdjęcia - wygląda mi to na olej (stan oleju silnikowego w normie) - czy to ze skrzyni?

W załączniku zdjęcia. Może to uszczelka pod wybierakiem?

279868527-DSC00079.JPG

279868527-DSC00080.JPG

279868527-DSC00081.JPG

post-71452-14352488589035_thumb.jpg

Napisano

a płyn od wspomagania sprawdzałeś ? może to ze wspomagania ?

Napisano

widze, ze kolege dopadlo to co mnie naprawillem to poprzez wymiane zimeringa przy wybieraku - nie polecam samemu tego naprawiac (zalacznik) foto zapozyczone w WOA. dotyczy zimeringu w kolku niestety nie widoczny na zdjeciu ale o to chodzi smile.gif

milej zabawy pozdro

post-90047-14352488589705_thumb.jpg

Napisano

Tu trochę więcej pokazujące zdjęcie wink.gif Kolorowe zakreślenie są nieistotne, bo slużyły do innych celów smile.gif

279869169-Wybierak.jpg

Pozdroofka

post-36940-14352488591093_thumb.jpg

Napisano

Mi też się wydaje, że to uszczelka pod wybierakiem, a nie simmering hmm.gif Tak czy inaczej sprawdź poziom oleju w skrzyni bo sporo leci.

Napisano

> widze, ze kolege dopadlo to co mnie naprawillem to poprzez wymiane

> zimeringa przy wybieraku - nie polecam samemu tego naprawiac

> (zalacznik) foto zapozyczone w WOA. dotyczy zimeringu w kolku

> niestety nie widoczny na zdjeciu ale o to chodzi

> milej zabawy pozdro

Witam

Mi poszła gładko naprawa smile.giftutaj

Napisano

> Witam - od jakiegoś czasu po dłuższej jeździe (nagrzany silnik) jak

> wysiadałem z auta to czułem taki brzydki zapach (jak by coś

> zdechło). Nie mogłem zlokalzować co to. Przy okazji wymiany

> bolca od wybieraka (super sprawa:)) zobaczyłem że coś mi się

> koło skrzyni zbiera -zrobiłem zdjęcia - wygląda mi to na olej

> (stan oleju silnikowego w normie) - czy to ze skrzyni?

> W załączniku zdjęcia. Może to uszczelka pod wybierakiem?

Na moje oko to trochę za duży wyciek jak na uszkodzoną uszczelkę pod pokywą wybieraka. Być może olej ucieka przez ten otwór w którym powinien znajdować się taki plastikowy grzybek, a u ciebie, jak widzę, go nie ma.

Napisano

> Na moje oko to trochę za duży wyciek jak na uszkodzoną uszczelkę pod

> pokywą wybieraka. Być może olej ucieka przez ten otwór w którym

> powinien znajdować się taki plastikowy grzybek, a u ciebie, jak

> widzę, go nie ma.

domniemam, ze koledze chodzi o odpowietrznik ? jesli tak to, zeby takie ilosci przez niego wywalaly to musialoby byc znacznie nadmierne ilosci w skrzyni a z tego co mi wiadomo to oleum w skrzyni nie ma tak duzych wlasciwosci do zmiany swej obietosci po nagrzaniu ja osobiscie pozostaje przy zimering przy wybieraku - nie wykluczone, ze wypadl badz wpadl do srodka ,a widzialem takie kwiatki waytogo.gif

pozdro

Napisano

> domniemam, ze koledze chodzi o odpowietrznik ? jesli tak to, zeby

> takie ilosci przez niego wywalaly to musialoby byc znacznie

> nadmierne ilosci w skrzyni a z tego co mi wiadomo to oleum w

> skrzyni nie ma tak duzych wlasciwosci do zmiany swej obietosci

> po nagrzaniu ja osobiscie pozostaje przy zimering przy

> wybieraku - nie wykluczone, ze wypadl badz wpadl do srodka ,a

> widzialem takie kwiatki

> pozdro

Nie chodziło mi o odpowietrznik, a o otwór w obudowie wybieraka (widoczny na zdjęciach powyżej) w który można włożyć np. wiertło, aby zablokować wybierak, co czynimy przy regulacji mechanizmu zmiany biegów. "Grzybka", który rzeczony otworek zaślepia u kolegi nie widać, stąd zapewne te wycieki. Nie można oczywiście wykluczyć simmeringu. Dodam jeszcze, że ten "grzybek" może wyglądać dwojako: 1-ze "sprężynką" (zdjęcie na WoA), 2-goły czarny plastikowy "grzybek", pełniący jedynie funkcję zaślepki (tak jest u mnie).

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.