Skocz do zawartości

Podnosnik (lewarek) do lowridera - jakie macie?


bob_best

Rekomendowane odpowiedzi

moj seryjny niestety kiedys mnie zawiodl i zerwal sie gwint ale dwala rade na najnizszej glebie, teraz mam chyba od opla taki malutki od Darcyka kupilem, ale ogolnie to lekko podnosisz zwyklym lewarem a potem zabka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Od skody/vw - chodza po 50 zl a podlozysz pod najnizsza glebe

Dokładnie, mam obniżone VW - żeby wsadzić żabę pod niego trzeba unieść auto,

a tym fabrycznym lewarkiem spokojnie bez kombinacji wszystko wchodzi waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No ale umówmy się, że seryjny to tak tylko do wymiany koła a jak

> chcesz cos dłubać to coś bardziej stabilnego.

Ja mam dośc dłubania na podnośniku bo 2 dni po tym jak dłubałem chciałem wymienic uszczelke pod zaworami i mi pierdzielnęło auto na zole tarczą hamulcową bo zgrzew na seryjnym podnośniku puścił.

Kupiłem na giełdzie żabe ale z wcieciem tak jak było w seryjnym za 30 zł do 1t udźwig i tyle:P

A jak ktos chce grzebać na lewarku to polecam dodatkowo takie podstawki z 3 nóżkami do 2t udźwig a koszt to jakieś 50 zł za 2;] pozdro wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przede wszystkim to musi byc podnosnik ktoremu moge zaufac, a seria

> do takich nie nalezy

ja bym żadnemu nie ufał przy wchodzeniu pod auto, ale do wymiany koła seria jest optymalna smile.gif

Tylko zależy którą masz wersje bo były co najmniej dwie, z ruchoma podstawą i z nieruchomą "wgryzającą" się w asfalt zeby.GIF ja używam tej drugiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swojego podnoszę standardową żabą- co prawda mam tylko 3cm w dół, a jak podnoszę to zawsze na gruncie, więc wystarczy lekko podkopać i wchodzi... więc nie wiem jak by to było na twardym podłożu 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.