Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

arturo07

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. arturo07 odpowiedział fantomasz na temat - Volkswagen
    > Ciekaw jestem kto zapłaci 200 tyś za Golfa R.Lubie vw ale to troche przesada zapłacić tyle kasy za > golfa. > http://otomoto.pl/volkswagen-golf-r-2-0tsi-300km-dsg-4-motion-C32016051.html podstawa 150tysi znajda sie tacy co zapłaca
  2. > Mam w aucie silnik z bezpośrednim wtryskiem paliwa, przejechane 165 tysięcy km i niczego takiego > nie stwierdzono. pomyliło mu sie z FSI
  3. > lubie skode ale pitolisz .......... 200 KM na mokrej nawierzchni lub w okresie jesienno/zimowym > kiepsko startuje ... a co dopiero 300 KM > poza tym podsterownosc przy FWD jest do bani nikt nie pisał o mokrej nawierzchni wiadomo ze przewaga 4x4 jest mega na mokrym dlatego tez moje kolejne auto bedzie miało 4x4, chyba ze zdecyduje sie dolozyc naped do skody i wtedy pojade ze stage 4 na 440KM/530nm
  4. > tak tak jest sens w kraju gdzie na kazdym dobrym kawalku drogi gdzie moznabyloby rowinac ten > potenjal stoi armia fotoradarow, bramowic zliczajacych srednia predkosc i "struzy prawa" w > nieoznakowanych radiowozach.... > sory ale zeby moc sie cieszyc w PL mocami powyzej 200KM niezbedny jest 4x4 bo przy oscie na tych > brudnych drogach zwyczajnie para idzie w gwizdek > i nie zamieszczaj mi filmikow z przejazdow na cwiartke z czasami 5.Xs/100km/h w wykonaiu osiek bo > to sie ma nijak to otaczajacej nas rzeczywistosci ja bym powiedział ze naped 4x4 dopiero powyzej 350km jest potzrebny oska 200km to sie jezdzi jak seryjnym autem 1.4 60km problemy w osce zaczynaja sie powyzej 300km ... no chyba ze jakis lekki wynalazek wazacy pnizej tony to co innego... nowa octa RS z DSG zchipowana na 300KM daje naprawde niezła frajde z jazdy i da sie tym jezdzic jak normalnym autem
  5. bierz rsa , ostatnio shamowany zamiast 220 miał 245, po programie 300ps, a niebawem bedzie zestaw na 400ps
  6. arturo07 odpowiedział SzefSzefow na temat - Motokącik
    > Mam pytamnie dotyczace chiptuningu. > Jest sobie Audi A6 2.0 TFSI, moc seryjna 170KM, można ją podniesc w miarę spokojnie do nawet 250KM. > Przy założeniu, że sie to uda jak wzrośnie przyspieszenie 0-100km/h? > 2.0 TFSI 170KM ma katalogowo 8,5s do 100km/h i waży 1590kg > 3,2 FSI 255KM ma katalogowo 7,1s do 100km/h ale wazy 1700kg > jak wyliczyć jakie przyspieszenie w zchipowanym TFSI? 250-260km na lajcie jak masz k04 turbo , jak IHI to nawet 270-80km na lajcie ok 7s powinno byc chipuj i sie nic ni bój ja mam 370 na serii gratach i lata az miło
  7. wczescniejszy wykup mozliwy po 24mcach w vw dojdzie 2% kary za wczesniejszy wykup odejda odsetki z pozostałych rat po splaceniu tego wszystkiego auto jest twoje i mozesz sprzedac
  8. > Jak w temacie kącikowi bracia! > Jedziemy w temacie!!! > Ocena fachowym okiem mile widziana,nt. rozmowy wyższości TDI nad TFSI fachowcom dziękuję,był już > tutaj nie dawno taki wątek. nic nie widac na fotach ... bierz i rób zestaw jak u mnie
  9. arturo07 odpowiedział prebek na temat - Motokącik
    przyzwoita 1.8 tsi 4x4 zrobic na 340kucy i mozna sie bujac ale raczej wybiore golfa 7 RRRR ....
  10. > Wiesz, generalnie to walnąłeś gafę pisząc, że Arturo uturbił silnik, który jest już uturbiony. Na > tym generalnie można by poprzestać dalszą rozmowę, bo sam nie wiesz o czym piszesz. > W mojej opinii, ta Skoda jest świetnym przykładem WYTRZYMAŁOŚCI silnika. Silnik dostaje o wiele > mocniej w dupsko niż jednostka na "mniej wydajnym" osprzęcie. +1 silnik nie rozbierany - zmienione jedynie T na wieksze k04 (seryjnie k03) - wydech - ic z s3 - strojenie mysle ze wszystkie inne elementy dostaja duzo mocniej po dupsku niz w serii 160 wiec mozna jedynie czekac/gdybac co kiedy siadzie pierwsze... z wypowiedzi CS własnie 1.8 i 2.0 na łancuchu maja wsadzone najmocniejsze seryjne elementy silnika wiec mam sie nie martwic... 320km to lajcik przeciez na tym T:)
  11. > Jak zakułeś i uturbiłeś to co innego... nie pisz głupot silnik nigdy nie rozbierany
  12. > Zdecydowanie Superb. 1.9 to ostatni porządny silnik, 105Kmdupy nie urywa, ale Rogalotti za 1200 > robi z niego 143KM i prawie 350Nm i daje radę wtedy świetnie, przy czym spalanie to dalej > okolice 6 w trasie przy żwawej jeździe. > 1.8 160KM-owszem osiągi będzie miał deko lepsze w stosunku do superba po chipie to jakieś > 1.5sek/100km ale....ten silnik to porażka jakaś, oleju nie trzeba zmieniać tyle go łyka między > wymianami że non stop jest świeży-i mówię tu o aucie nowym, nie o dojechanych trupach, mając > na myśli nowy 0km-dojechane do 20 tyś teraz. 1.8 tsi zalezy od egzemlarza moj oliwy nie złopie 1l/15kkm aa i mocy ma 2 x wiecej niz fabryka
  13. 1.vet 2.web 3.ham 4.alo 5.but 6.rai 7.mas 8.gro pp vet
  14. arturo07 odpowiedział Slawcio na temat - Motokącik
    > Z ciekawości po drodze do domu podjechałem do VW. Traf chciał, ze właśnie odebrali papiery od 7-ki > i jako pierwszy miałem okazję na mały test drive. Przebieg auta 15km... > Cóż. Nowy Golf po przyjrzeniu się bliżej jest faktycznie całkiem nowy, choć na dzień dobry > pomyliłem go ze stojąca obok 6-tką. > Z zewnątrz ma dynamiczniejszą linię, inne szyby, przetłoczenia, wlew paliwa faktycznie ciekawie się > otwiera. > Szok następuje po zajęciu miejsca za kierownicą. Jakość wykończenia i użytych materiałów to > przepaść w porównaniu do przedników. Spasowanie pierwsza klasa. Masa drobnych, subtelnych > detali, które cieszą oko a po wymacaniu nie tylko oko > Przełączniki, włączniki, pstryczki wszystko na swoim miejscu i co ciekawe jest tego bardzo mało, > wręcz ascetycznie. Funkcjonalność 100/100. Lakierowane elementy deski i panelu środkowego > bardzo eleganckie. Bardzo duży, dotykowy, wyświetlacz navi działa i wygląda rewelacyjnie. > Spłaszczona u dołu kierownica leży idealnie w rękach a pstryczki w kierownicy ułożone wzorcowo. > Sama jazda. 1,4TSI, koła 17'' i jest jak to w Golfie. Tak jak być powinno. > Byłem ciekaw co wymyśliło VW. Zgadzam się, że wnętrze na poziomie Audi A3 bądź lepiej. > Tak, to był, jest i będzie król segmentu, > Będzie to mój kolejny dupowóz i to niebawem. > A komu się nie podoba niech się nie podoba. Nie musi. > Wady? Kluczyk się inaczej otwiera, nie płasko a bokiem. a ja czekam na RRRRRRR

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.