Skocz do zawartości

50ccm... jestescie w stanie cos polecic?


coenmz

Rekomendowane odpowiedzi

jakies TZR50 albo cos podobnego... znaczy sie gabarytowo i pojemnosciowo. no i zeby mialo manualna skrzynke grinser006.gif

poprostu posmigalo by sie troche a prawka brak wiec nie ma jak wsiasc na cos wiekszego buu.gif no i raczej chodzi o sprzet nastawiony na asfalt bo niestety w mojej okolicy nia ma gdzie w terenie posmigac frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jakies TZR50 albo cos podobnego... znaczy sie gabarytowo i

> pojemnosciowo. no i zeby mialo manualna skrzynke

> poprostu posmigalo by sie troche a prawka brak wiec nie ma jak

> wsiasc na cos wiekszego no i raczej chodzi o sprzet nastawiony

> na asfalt bo niestety w mojej okolicy nia ma gdzie w terenie

> posmigac

Chyba lepiej kupic rower niz 50ccm tak slyszalem gdzies zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jakies TZR50 albo cos podobnego... znaczy sie gabarytowo i

> pojemnosciowo. no i zeby mialo manualna skrzynke

> poprostu posmigalo by sie troche a prawka brak wiec nie ma jak

> wsiasc na cos wiekszego no i raczej chodzi o sprzet nastawiony

> na asfalt bo niestety w mojej okolicy nia ma gdzie w terenie

> posmigac

Poszukaj jakiejs dwusuwowej wloszczyzny. Trafiaja sie 'repliki' wiekszych motocykli sportowych.

Oprocz tego mozesz wybierac wsrod chinskich wynalazkow motocyklopodobnych. wink.gif

Ale przy 50ccm najlepszym wyborem bedzie chyba skuter. Jezeli chcesz cos 'sportoweog' hehe.gif, godna polecenia jest Gilera Runner. Kierujac sie komfortem, polecam Peugeot Elyseo. ok.gif

Gdzies po srodku sa pojazdy typu Piaggio NGR czy NTT.

Przez 2 sezony ujezdzalem Piaggio NTT. Bylo niezlym kompromisem pomiedzy 'osiagami' (jezeli o takich mozna w ogole mowic przy 50ccm... wink.gif) i komfortem. Po zdjeciu blokad w ASO uzyskiwal licznikowe 90kmh i dobrze sprawowal sie jako dojazdowka do biura (aczkolwiek ludzie dziwnie sie patrzyli na mnie, gdy jechalem na skuterze w garniturze grinser006.gif).

MOja rada: rob prawo jazdy kategorii A. biglaugh.gif Nie wymaga to wielkiego wysilku, a wybor maszyn stanie sie znacznie wiekszy. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzilem ostatnio fajna 50-tka YAMAHA jaks tam, sprawdz sobie duzo ich nie ma, chlopak mlody jest i nie ma jeszcze A wiec na maxa tuninguje ten motorek i jak na moja pierwsza jazde w zyciu motorem to szybko jezdzi i fajne przyspieszenie i co wazne nie siedzisz jak ciota ze zloczonymi nozkami jak na skuterze zlosnik.gif Ale za to beznadziejny dzwiek ma ( mimo zmienionego wydechu ). Ogolnie kolo 110 lata a jeszcze jedna blokada do zdjecia, tylko cena motorka jak on kupowal kolo chba 12000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo polecam: http://www.sqtery.com/articles.php?id=81 artykulik napisany przeze mnie. Skuter w posiadaniu przez moja serce.gif ale w sumie najwiecej km przejechalem ja osobiscie biglaugh.gif W tej chwili skuterek dostal sportowy wydech + wario. Polecam sie jako czesciowy znawca tematu skuterowego wiec wal jak w dym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oprocz tego mozesz wybierac wsrod chinskich wynalazkow motocyklopodobnych.

Nie polecam

> Ale przy 50ccm najlepszym wyborem bedzie chyba skuter

ok.gif

> Jezeli chcesz cos 'sportoweog' , godna polecenia jest Gilera Runner.

jak rowniez Yamaha Aerox, Peugeot Speedfight, Aprilla SR, Kymco S9 LC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jakies TZR50 albo cos podobnego... znaczy sie gabarytowo i

> pojemnosciowo. no i zeby mialo manualna skrzynke

> poprostu posmigalo by sie troche a prawka brak wiec nie ma jak

> wsiasc na cos wiekszego no i raczej chodzi o sprzet nastawiony

> na asfalt bo niestety w mojej okolicy nia ma gdzie w terenie

> posmigac

Derbi 893goodvibes.gif kumpel tez mial Aprilie - pod zadnym pozorem nie kupuj, strasznei mu sie psuła. Dobrym wyjsciem jest tez kupno czegos co ma wiecej a w papierach mneij grinser006.gif wiesz o co biega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.