Skocz do zawartości

Suzuki DL 650 V-Storm


BuktopBektop

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

> No to skrobnij coś więcej , przede wszystkim jakie wrażenia , ew.

> skąd , jaki rocznik i cena

Nówka sztuka, przez Szwecję i Niemcy przywędrował do mnie smile.gif za jedyne 23 tysiące frown.gif Na tą chwile ma przejechane niewiele ponad 100 km wiec wrażenia ograniczają się w zasadzie do tego że mocno śmierdzą wypalające się środki ochronne stosowane przez producenta smile.gif Ponieważ moje doświadczenia z innymi motocyklami są praktycznie zerowe wiec nie jestem w stanie dokonać jakiś porównań. Sądzę że za kilkaset kilometrów, wraz z obyciem się z moto będę mógł powiedzieć coś więcej. Minusem zakupu poza polską siecią sprzedaży Suzuki jest brak gwarancji ale myślę że przez rok nic sie nie powinno dziać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nówka sztuka, przez Szwecję i Niemcy przywędrował do mnie za jedyne

> 23 tysiące Na tą chwile ma przejechane niewiele ponad 100 km

> wiec wrażenia ograniczają się w zasadzie do tego że mocno

> śmierdzą wypalające się środki ochronne stosowane przez

> producenta

Znam to skądś, ten zapach wypalanych "konserwantów" - boski. wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znam to skądś, ten zapach wypalanych "konserwantów" - boski.

Boski i jaki kosztowny! hehe.gif

Po trzech latach cieszenia się moim nowiutkim nabytkiem, kiedy postanowiłem go zamienić na coś innego musialem opuścić ok.50% ceny nowego aby go wogóle sprzedac!

Nowy właściciel cieszy się teraz sprzetem prawie jak z salonu, dodatkowo wyposażonym w 3 kufry i inne przydatne dodatki, kupionym za pół ceny buu.gif

Niestety tak jest jak się ma kaprys na nówkę funkiel hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.