Skocz do zawartości

UWAGA ZŁODZIEJE!!!


kosprzem

Rekomendowane odpowiedzi

> Ja jako jeszcze niestety nowa jestem przeciw,to nie jest

> metoda na złodzieja

Domyślam się zlosnik.gif

Po prostu nic nie zastąpi zdrowego rozsądkua ni procesu myślenia (chociaż z tym ostatnio jakoś krucho w społeczeństwie się robi hehe.gif), żadne nakazy, zakazy ani dyrektywy zlosnik.gif UE zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje moze DU Lanos to nie VW np z 1990 r ale i tak wielu zwolennikow na gieldach ma i zapytaj sie handlarza jakie auto wezmie w ciemno do sprzedania to ci powie ze Lanosa i SC - wiec spijmy czujnie frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co ty , czesci tanie jak barszcz to nawet sie nie oplaca

> brac bo ryzyko zbyt duze ( rzucajacy sie w oczy na

> ulicy a bez felg jechac nie beda ) a i dola za

> skok pewnie bidna

masz racje moze i zarobek kiepski ale za to latwy i szybki bo chetnych na uzywane DU duuuuzo shocked.gif. Ciekawe czemu przeciez to kiepskie koreanczyki podobno hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No tak, a takiego ta nawet nie trzeba tropić (o ile się

> go zaparkowanego spotka gdzieś np na

> parkingu/ulicy). No ale trzeba się pochwalić, że

> się coś tam ma

taaaaaa.... a slyszal ktos z was o naklejkach dla sciemy a w zeczywistosci siedzi tam co innego tonguea.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> taaaaaa.... a slyszal ktos z was o naklejkach dla sciemy

> a w zeczywistosci siedzi tam co innego

Sama wlepka o niczym nie świadczy (ja nie zakładam), ważny jest montaż przeprowdzony z głową. Zakładam alarmy od paru lat i zdarzało mi się naprawiać auta po próbie kradzieży, i z tego z zaobserwowałem to szukają przedewszystkim dwóch kabelków od obwodu odcinającego. a te niestety są najczęściej zaizolowane jako jedna wiązka wchodziąca w jednym miejscu do instalacji samochodu /podstawowy błąd/ reszty można się domyśleć. Dostęp do centralki i do newralgicznych dla systemu zabezpieczenia punktów powinien być jak najbardziej utrudniny i skomplikowany. Na nie wiele zda się alarm z dynamik code , antynapadem i itp. jak będzie zamontowany w dostępnym w ciągu 2min miejscu, a po nitce do kłębka .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy, jak to zwiecie wink.gif wiec kilku rzeczy musze sie domyslac, no i temat tego watka, ale mimo wszystko zapytam:

Rozumiem ze "Wasz - czy moze kiedys bede mogl powiedziec Nasz Policjant" stacjonuje w Warszawie. Czy tak?

Jesli tak, to juz wam zazdroszcze. Tu u nas, na peryferiach widac, nawet policjanci sa peryferyjni, ze o reszcie sluzb nie wspomne, choc ostatnio narzekac na tych pierwszych nie mozna wink.gif

Policjancie Nasz czy Ich - uszanowanie wielkie za czyny opisywane wyżej, nie ma nic cenniejszego, jak liczenie sie z uzytkownikami czegokolwiek, czym zawiadujemy (administrator sieci komputerowej mimo zawodu) Nie do wiary, ze sa w tym kraju ludzie az tak rozumiejacy po co uruchamia sie Forum.

Co do marzen, zgoda Lucyferze, milo byloby gdyby nadeszly czasy, o ktorych piszesz i to najlepiej juz szybko wink.gif

Pozdrawiam

ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nigdy nie ma pewności z kim się rozmawia. Taki złodziej nie

> napisze w swoim I-szym poście "jakie macie alarmy"

> Przystąpi do jakiegos kącika, zarzuci fotke jakiegoś samochodu,

> zaprzyjaźni się i jest naszym klubowiczem i kolegą. Pojawi

> się kilka razy na Cargo, aby na żywo obejrzec furkę i

> wszystko ma jak na dłoni.

To jakaś wielka teoria spisku, sami złodzieje wokoło hehe.gif

czychają tylko żeby dowiedzieć się tylko że ktoś mieszkający tu i tu ma astre albo lanosa itp. bo ciężko taki samochód znależć...

Złodzieje chyba dobrze wiedzą gdzie są alarmy zamontowane, bo nie chce mi się wierzyć że zakłady instalacyjne za każdym razem zmieniają miejsce hehe.gif

A weterani na forum powinni założyć samorząd a każdy nowy powinien przechodzić weryfikacje po uprzednim przesłaniu CV, życiorysu, listu motywacyjnego, trzech zdjęć. rotfl.gif

Pozdrawiam

20.GIF

Nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jestem nowy, jak to zwiecie wiec kilku rzeczy musze sie

> domyslac, no i temat tego watka, ale mimo wszystko

> zapytam:

> Rozumiem ze "Wasz - czy moze kiedys bede mogl powiedziec

> Nasz Policjant" stacjonuje w Warszawie. Czy tak?

Tak, zerknij w jego profil. Naczelnik stołęcznego Wydzialu Ruchu Drogowego z krwi i kosci, o czym mogę swoim diabelskim slowem zaswiadczyć, bo poznalem go w rzeczywistosci. A między innymi chodzi mi o to, żeby nie bylo ich i nas. Policji to niech się boją bandyci, a normalni ludzie niech mogą znaleźć u niej pomoc w trudnych sytuacjach. Ale to trochę roboty jeszcze wymaga - musimy się nauczyć czegos w Polsce bardzo rzadkiego - wzajemnego szacunku.

> Jesli tak, to juz wam zazdroszcze. Tu u nas, na

> peryferiach widac, nawet policjanci sa peryferyjni,

> ze o reszcie sluzb nie wspomne, choc ostatnio

> narzekac na tych pierwszych nie mozna

Zaraz, zaraz, mój stryjco jest tam ordynatorem szpitala. Fakt, że prochu nie wymysli, ale od razu peryferyjny? zlosnik.gif Jeden z moich lepszych przyjaciół ze studiów też tam mieszka - do dzis rozumiemy się bez słów, mimo że kontaktujemy się raz na parę lat.

> Policjancie Nasz czy Ich - uszanowanie wielkie za czyny

> opisywane wyżej, nie ma nic cenniejszego, jak

> liczenie sie z uzytkownikami czegokolwiek, czym

> zawiadujemy (administrator sieci komputerowej mimo

> zawodu) Nie do wiary, ze sa w tym kraju ludzie az

> tak rozumiejacy po co uruchamia sie Forum.

Są, i jest ich więcej, niż się pozornie wydaje. Tylko muszą się wreszcie kiedys dogadać, że można zrobić wspólnie cos dobrego. Bo rozwalić, to i każdy głup potrafi.

> Co do marzen, zgoda Lucyferze, milo byloby gdyby

> nadeszly czasy, o ktorych piszesz i to najlepiej

> juz szybko

Prędzej czy później, nadejdą. Nadejdą później niż bysmy chcieli, ale prędzej, niż możnaby się spodziewać.

> Pozdrawiam

I ja pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Qrcze

ale ja chyba nie pisalem nigdy wczesniej, ze radio Blaupunkta zostawiam zawsze w schowku pasazera, a pstryczek wlasnej roboty mam zamontowany pod kierownica po lewej stronie confused.gifconfused.gifconfused.gif

Bo sobie nie przypominam, zebym cos takiego kiedys napisal hmm.gif

A tym bardziej, ze parkuje na Powstancow 32 i ta dioda od alarmu to atrapa hehe.gif

Moze troszke i w tym prawdy jest, ale to ze ktos rejestruje sie na forum, a potem przyjezdza na zloty i sie przypatruje samochodom, a mimochodem pyta o zabezpieczenia, to wg mnie lekka przesada. Chociaz strzezonego Pan Bog strzeze.

Chociaz.......... niezly pomysl. Mi sie podoba furka Jazwesa i tak mysle jak tu sie do niej dobrac biglaugh.gifbiglaugh.gifbiglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SYSTEM

Zlodziej ma najprostszy sposob aby zwinac bryczke.

Jedzie na zloty np:lanosa i szuka ktory mu sie podoba , spisuje numery rejestracyjne, jak ma jakies uklady u policjanta to prosi go o sprawdzenie skad jestes gdzie mieszkasz i wie co gdzie masz jaki alarm (widziany na zlocie) i ci zapiern..za bryke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zlodziej ma najprostszy sposob aby zwinac bryczke.

> Jedzie na zloty np:lanosa i szuka ktory mu sie podoba , spisuje

> numery rejestracyjne, jak ma jakies uklady u policjanta to

> prosi go o sprawdzenie skad jestes gdzie mieszkasz i wie co

> gdzie masz jaki alarm (widziany na zlocie) i ci zapiern..za

> bryke

dlatego trzeba mieszkać nie tam gdzie się jest zameldowanym zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Autokącik to wspaniała rzecz, ale niestety nie jest

> pozbawiony wad:

> AUTOKACIK TO KOPALNIA INFORMACJI DLA ZŁODZEJI!!!

> świadczy o tym rozmowa dwóch mężczyzn, którą

> podsłuchałem w supermarkecie, cytuję:

> "- każdy ci tam wyspiewa jaka ma bryke, co w niej

> trzyma, gdzie ja trzyma, i jeszcze ci q*** fote

> pie******!

> - q***, za*******!!

> - No a co q***, Wiatrak kilku frajerów wyniuchał!

> - autokacik powiadasz?"

> Wnioski niech każdy wyciągnie sam, a przede wszystkim

> dobrze zastanówcie się co piszecie! Pamiętajcie że

> każdy może to przeczytać!

> Prośba do szanownych moderatorów o wieczne podwieszenie

> tej wiadomości, niech przyszli Kącikowicze mają

> świadomość tego w co się mogą wpakować będąc

> nieostrożnymi.

gratulacje za dobry pomysl aby napisac i przestrzec tych wszystkich ktorzy za duzo mowia o swoich samochodach, a wiadomo faceci to moga rozmawiac o tym godzinami, tylko moze nie na tak duzym forum oslabiony.gif bo jak slusznie zauwazyles ktos moze to wykorzystac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...

> Autokącik to wspaniała rzecz, ale niestety nie jest pozbawiony

> wad:

> AUTOKACIK TO KOPALNIA INFORMACJI DLA ZŁODZEJI!!! świadczy o tym

> rozmowa dwóch mężczyzn, którą podsłuchałem w supermarkecie,

> cytuję:

> "- każdy ci tam wyspiewa jaka ma bryke, co w niej trzyma, gdzie ja

> trzyma, i jeszcze ci q*** fote pie******!

> - q***, za*******!!

> - No a co q***, Wiatrak kilku frajerów wyniuchał!

> - autokacik powiadasz?"

> Wnioski niech każdy wyciągnie sam, a przede wszystkim dobrze

> zastanówcie się co piszecie! Pamiętajcie że każdy może to

> przeczytać!

> Prośba do szanownych moderatorów o wieczne podwieszenie tej

> wiadomości, niech przyszli Kącikowicze mają świadomość tego w

> co się mogą wpakować będąc nieostrożnymi.

O i to są konkrety bo szukanie samochodu po tablicy rejestracyjnej .... hmmm. Przecież i tak piszemy skąd jesteśmy, co, gdzie i jak - w profilu. Mówimy o spotkaniach itd. Po 2 ile aut jeździ ze sprzętam i innymi rzeczami. Montaże w aucie Freeco niemalże on line to nie czysta gradka w takim mniemaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.