Skocz do zawartości

safety seal


lefff

Rekomendowane odpowiedzi

> Ja mam takie coś cały czas pod siodłem. Nie próbowałem w praktyce ale

> są tacy co próbowali i mówią, że daje rade.

W zasadzie ciekawy pomysł, ale czy do dętkowych też podejdzie?? Na opakowaniu napisali "Tubeless tyre repair" hmm.gifcfaniaczek.gif

Znajomy woził w kufrze taką piankę do uszczelniania opon i jak mu kiedyś popuściła, to długo sprzątał ten syf. tak więc takie coś mogło by być nie głupim pomysłem, a na pewno czystszym! grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> warto inwestowac w taki zestaw?

Powiem tak: wożenie tego doskonale poprawia samopoczucie! hehe.gif

Woziłem podobny zestaw przez ok. 1,5 roku i na szczęście nie musiałem używać.

kiedyś gdy kolega zlapał gumę, na szczęście udało mu sie dojechać do domu, ja zaproponowałem, że sprawdzimy wreszcie to cudo i okazało się całkowitą porażką!

Jakie to szczęście, ze nie musiałem tego testować na drodze!

Uważam, ze na małe przebicia jeśli nie można się dokulać do jakiegoś męczygumy, lepszy jest spray, chociaż strasznie zaświni wewnątrz opone i w wulkanizacji potem mają trudności z właściwą naprawą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> polecisz jakis konkretny spray?

Myślę, że to nie ma znaczenia jakiej firmy, może być nawet jakiś supermarketowy. One wszystkie mają taki sam sklad, wytwarzają po zetknięciu z powietrzem taką lepką maziaje i piane powodującą napełninienie koła. a różnią się tylko ceną. Kiedyś w samochodzie użyłem jakiegos takiego bezmarkowego, własnie do prowizorycznej naprawy detki i spowolnił wyciek powietrza na tyle, ze dało się dojechać do warsztatu. To była malutka dziurka, na wieksza albo rozcięcie w dętce nic nie pomoże poza łatką!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

> trudności nie mają żadnych , tylko im sie nie chce

> wystarczy wymyć ciepłą wodą i koło i oponka będą jak nowe

Generalnie to działa, jeżdżę z tak uszczelnioną gumą jakieś 2 mies i nic nie schodzi. Muszę tu tylko uczciwie zaznaczyć że mój sprzęt nie przekracza 100-110 (Yamaha majesty)

Na innym forum też pisali że wulkanizować później można tylko wulkanizatorom nie chce się czyścić opon po tym świnstwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.