Skocz do zawartości

I ty mozesz pościgać się w 8C (i nie tylko)


MarekSz

Rekomendowane odpowiedzi

> za jedyne 59.90

> Squadra Corse Alfa Romeo

Gierka już lekko starszawa, ale przyzwoita. Parę lat temu w nią grałem i mi się podobała. Graficznie bardzo dobra, fizyka jazdy - kilka lat temu nie brakowało bardziej realistycznych, ale można powiedzieć że jest przyzwoita. Poziom trudności - normalny, tzn. człowiek który sporadycznie ma do czynienia z grami i się postara, to ma szanse na dobre wyniki. W tej grze samochody mają strasznie miękkie zawieszenia. Generalnie OK ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

> Test Drive Unlimited - i tańszy, i duuużo fajniejszy. Co prawda tylko

> dwie Alfy: GT i 8C ale zawsze np tu---> KLIK

8C jest dostepna w salonie, ale nie ma cany - moze musze przejsc jakis etap zeby moc to kupic.

Przymierzam sie do Brery, ale musze zarobic kaske zeby bylo mnie na nia stac zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

283209993-tdu_brera2.jpg

A zarabiam na Brere przy pomocy pieknej czerwonej GT grinser006.gif

283209993-tdu_GT1.jpg

post-571-1435250576482_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umarlem ze smiechu. Kupilem w koncu Brere - zarobilem na nia na wyscigach przy pomocy GT. I podjezdzam Brera pod autostopowiczke a ona tekst w stylu "wybacz, ale nie chce zeby ktos mnie zobaczyl w takim samochodzie" boje_sie.gif .... i nie wsiadla rotfl.gif

Ale siara zlosnik.gifhehe.gifhehe.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.