Skocz do zawartości

egzaminatorzy z Odlewniczej


lefff

Rekomendowane odpowiedzi

bezpodstawnie czy mieli za co?

ja pierwszy egzamin na B też oblałem i wiem za co. za drugim razem już bezbłędnie.

może to wina kandydatów. teraz i tak są większe wymiary ósemki:). a koleś co ze mną zdawał przewrócił się z motorem jak go przepychał metr do przodu.

prawda zawsze jest gdzieś pośrodku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no jak tak to faktycznie

> a drugiej proby nie dostal?

> myslalem ze sie nie czepiaja, bo jak sie ktos zestresuje i ma

> powtorzyc to wlasnie latwiej o glebe..

nie pamiętam czy była druga próba, generalnie chodziło o to że koleś się pytał czy wszyscy robili awaryjne hamowiania i umieją bo wie że różnie to w ośrodkach bywa i wyglądało na to, że jakby ktoś powiedział że nie za bardzo to by mu tego nie dawał, później wyszło, że gość nie ćwiczył tego awaryjnego hamowania i nie wiem czy go oblał za to ściemnianie czy miał dwa podejścia i oba nie przeszedł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> trzeba być mega lamą żeby tam uwalić egzamin.

ja oblałem za 1 razem clown.gif bo mi na górce diabeł zgasł... co ciekawe jak zdawalem po raz drugi, to moim dwóm poprzednikom zdarzyło się to samo i gdy przyszła moja kolej na ruszenie pod górkę to stres był conajmniej taki jak na ustnej maturze z Polskiego hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.