-
Kupiłem swój pierwszy motór
nie mam czasu na vespie jeździć i drugi mam brać? nie ma mowy
-
Usterka
a kiedy filtr paliwa wymieniałeś? ja miałem takie objawy w Mazdzie 1.6 diesel. Po wymianie już się skończyło
-
Felgi stalowe - pierścienie centrujące.
mi gumiarze powiedzieli, że do stalowych się nie daje pierścieni centrujących. tylko do alusów
-
Jakie rękawice na chłód?
a może mufki? jak dostawca na skuterze
-
Kablówka
multiroom? może to. ale dopłata jest.
-
Żywotność silników w skuterach
pewnie zależnie od serwisu. jak na bieżąco to nie do zdarcia. jak od niechcenia to po 1kkm śmietnik. olej i płyn chłodzący to podstawa bo pompa wody lubi puścić. zainwestuj w weryfikację przez mechanika przed i powinno wystarczyć. 125 były dwa rodzaje silników poszukaj na forum vespy. tam jest więcej info o tych silnikach.
-
Ubezpieczenie.... :-// [125]
sprawdź na rankomat. mi link4 przesłał przedłużenie (OC i Ass) za 237 a tam za 141 proama z NNW się trafiła. najtaniej samo OC było za 107 chyba. i jakieś rankomat pomoc prawna za free dołożyli
-
Nowy przegląd opon całorocznych
o tu film na Tubie oraz artykuł
-
Koszty motocykla po zakupie
Cześć Aprilia ode mnie to powiem też kilka słów Przeglądy były robione tylko w ISM i oni ten gwint urwali przy pierwszej wymianie oleju i potem nie kasowali za wstawianie Vcoil. Pewnie nie chciało im się tego sprawdzać w historii. Akumulator był chyba kupiony w 2019 roku więc nie wiem dlaczego wcisnęli nowy, może ten regulator go zabił. Nie stwierdzali wcześniej jego złej pracy. Reszta to już eksploatacja. w końcu ma już te swoje 17 lat ;). Miłej zabawy teraz tylko przy 30 stopniach na zewnątrz jest ciężko bo jajca też moto grzeje
-
Motokocyk czy dodatkowe spodnie
Moped
-
detaling motocyklowy
Jak oddałem na przegląd do ISM jesienią to odwieźli mi tak wymyty motocykl, że nie wiedziałem że taki ładny jest. Mycie było w cenie ale pewnie w cenniku na ich stronie jest.
-
[KzAK] Jednoślad do 125 ccm
> Oglądam ogłoszenia, testy i czytam opinie i bardzo mi się spodobał. > Przekonują mnie 2 cylindry i wygodna pozycja za kierownicą. > Minusów w zasadzie nie zauważam tam jest jeden garnek. drugi to atrapa
-
Przegląd techniczny motocykla...
> Jak wyglada bo mam do poniedziałku a nigdy nie bylem? u mnie szukał tabliczki znamionowej i nr na główce ramy sprawdzał. potem światła, klakson, stop. skasował swoje i do widzenia za rok. pozdrawiam bekon
-
Skuter Honda zgasł i nie zapala
padnięty aku nowy kupiony zalany elektrolitem i się ładuje do pełna podłączony do aku w samochodzie nie wykazywał objawów spadającego napięcia. stary aku miał 4,5V na koniec dzięki za pomoc wszystkim
-
Skuter Honda zgasł i nie zapala
> Cela Ci się w aku nie oberwała? teraz nie mam jak sprawdzić w robocie jestem jak wrócę to sprawdzę czy te wahania są przy podłączonym tylko aku od auta. dzieki