Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

bekon

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. nie mam czasu na vespie jeździć i drugi mam brać? nie ma mowy
  2. bekon odpowiedział maniek301080 na temat - Motokącik
    a kiedy filtr paliwa wymieniałeś? ja miałem takie objawy w Mazdzie 1.6 diesel. Po wymianie już się skończyło
  3. mi gumiarze powiedzieli, że do stalowych się nie daje pierścieni centrujących. tylko do alusów
  4. a może mufki? jak dostawca na skuterze
  5. bekon odpowiedział bielaPL na temat - Zrób to sam
    multiroom? może to. ale dopłata jest.
  6. pewnie zależnie od serwisu. jak na bieżąco to nie do zdarcia. jak od niechcenia to po 1kkm śmietnik. olej i płyn chłodzący to podstawa bo pompa wody lubi puścić. zainwestuj w weryfikację przez mechanika przed i powinno wystarczyć. 125 były dwa rodzaje silników poszukaj na forum vespy. tam jest więcej info o tych silnikach.
  7. sprawdź na rankomat. mi link4 przesłał przedłużenie (OC i Ass) za 237 a tam za 141 proama z NNW się trafiła. najtaniej samo OC było za 107 chyba. i jakieś rankomat pomoc prawna za free dołożyli
  8. o tu film na Tubie oraz artykuł
  9. Cześć Aprilia ode mnie to powiem też kilka słów Przeglądy były robione tylko w ISM i oni ten gwint urwali przy pierwszej wymianie oleju i potem nie kasowali za wstawianie Vcoil. Pewnie nie chciało im się tego sprawdzać w historii. Akumulator był chyba kupiony w 2019 roku więc nie wiem dlaczego wcisnęli nowy, może ten regulator go zabił. Nie stwierdzali wcześniej jego złej pracy. Reszta to już eksploatacja. w końcu ma już te swoje 17 lat ;). Miłej zabawy teraz tylko przy 30 stopniach na zewnątrz jest ciężko bo jajca też moto grzeje
  10. Jak oddałem na przegląd do ISM jesienią to odwieźli mi tak wymyty motocykl, że nie wiedziałem że taki ładny jest. Mycie było w cenie ale pewnie w cenniku na ich stronie jest.
  11. > Oglądam ogłoszenia, testy i czytam opinie i bardzo mi się spodobał. > Przekonują mnie 2 cylindry i wygodna pozycja za kierownicą. > Minusów w zasadzie nie zauważam tam jest jeden garnek. drugi to atrapa
  12. > Jak wyglada bo mam do poniedziałku a nigdy nie bylem? u mnie szukał tabliczki znamionowej i nr na główce ramy sprawdzał. potem światła, klakson, stop. skasował swoje i do widzenia za rok. pozdrawiam bekon
  13. padnięty aku nowy kupiony zalany elektrolitem i się ładuje do pełna podłączony do aku w samochodzie nie wykazywał objawów spadającego napięcia. stary aku miał 4,5V na koniec dzięki za pomoc wszystkim
  14. > Cela Ci się w aku nie oberwała? teraz nie mam jak sprawdzić w robocie jestem jak wrócę to sprawdzę czy te wahania są przy podłączonym tylko aku od auta. dzieki

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.