Skocz do zawartości

Problem z doborem Kołpaków :P


aRtiDG

Rekomendowane odpowiedzi

> mam problem z gustem bo nie wiem jakie kołpaki wybrać jakie mi

> proponujecie do mojej "pięknej" bo mam seryjne i mi się

> cholernie nie podobają tylko tak aby pod kolor nadwozia

> pasowały

> 1

> 2

> 3

> 4

szczerze - to żadne. no chyba że wiochmena chcesz mieć hehe.gif

może może może nr 3

ale oryginały są najlepsze. sam chętnie bym zapodał zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno nie pierwsze dwa biglaugh.gif ja bym celowal w ostatnie....a ostatnio i tak stwierdzilem ze albo gola stal albo felunek 270751858-jezyk.gif w sumie Twoja by tez fajnie wygladala na samej stalowce smile.gif kolpaki mnie wkurzaly, o ile z ori bylo spoko to te powiedzmy "uniwersalne" szczegolnie z przodu czasem sobie lubily dziwnie podzwieczec, poterkotac itp 270751858-jezyk.gif Jak cos to mam na wydanie i oryginalne ( 2 dosyc mocno przytarte) i uniwersalne praktycznie w idealnym stanie wizualnym 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na te które podlinkowałeś i stwierdzam, że FABRYCZNE są NAPRAWDĘ ŁADNE I PRAKTYCZNE (bo przykręcane)

Jeżeli zamierzasz oszpecić, ten i tak brzydki samochód takim g... to nie będę z tobą gadał 033102bebe_1_prv.gif

grinser006.gif20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

numeru jeden bym nie brał! ala chrom wyglada ładnie jak jest nowy po pewnym czasie zacznie złażić i bedzie fe... ja bym zapodał 2 palacz.gif dla mnie bomba sam w zimie wywaliłem orginały i zapodałem iine bo orginały ani koloru nie miały , popekane i poobdzierane były...a najlepiej zainwestuje w aluski. a na zime bedziesz miał komplecik na stalówkach bez potrzeby przekłądania u wulkanizatora i za kazdym razem płacenia 40 zł 2 sezony i ci sie aluski zwrócą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już chcesz coś zmienić, to tylko na aluski. Na allegro można niedrogo wyjąć używanie 14" do Fiata i powinno to dobrze wyglądać. Niefabryczne dekle to dla mnie porażka na maksa. Z tych czterech, które proponujesz najlepsze chyba 4, ale to tak jak wybór pomiędzy rozstrzelaniem, a powieszeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wez kołpaksy

> czy nie lepiej uzbierac troche wiecej gotówki i przyozdobic sienke w

> felgi ?? np. [...]

Nie polecam taniej chińszczyzny! Jedynie te ATT powinny być ok.

> a tu prosze okazja

> http://www.moto.allegro.pl/item595836779_alu_fiat_14_okazja_5x98_4szt.html

No nie wiem czy taka okazja hehe.gif Fiat jeździ na 4 śrubach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam problem z gustem bo nie wiem jakie kołpaki wybrać

Najlepsze i najładniejsze są fabryczne. Na letnie opony warto kupić aluski.

Jak już zakupisz sobie nowe to ja reflektuje na zakup twoich fabrycznych - 2szt.

Będziesz chciał spylić to daj znać na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak już chcesz coś zmienić, to tylko na aluski. Na allegro można niedrogo wyjąć używanie 14"

ciekawe bo szukam juz miesiąc i jakos nie widziałem żadnej okazji. jak mam dac 800 za uzywki to wole kupic nowe att za 1000-1200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz do kupna alusów przymierzam się już dwa lata ale zawsze brak kasy bo trzeba coś innego zrobić puki co muszę się pocieszyć kołpakami wink.gif a może w niedalekiej przyszłości kupie coś z alu 893goodvibes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wiesz do kupna alusów przymierzam się już dwa lata ale zawsze brak

> kasy bo trzeba coś innego zrobić puki co muszę się pocieszyć

> kołpakami a może w niedalekiej przyszłości kupie coś z alu

Ja założyłem do palio kołpaki - coś na wzór zdj. nr 4 (ale nie tak wypukłe jak te ) no i furka elegancko się prezentuje (koszt to 38zł/komplet) . Co do alusów to mam zdanie, że nie warto montować takich obręczy, bo koszt tej zabawy może być niewspółmierny do wartości samochodu wink.gif . Ponadto przy złym układzie możesz zastać z rana samochód na kołkach wink.gif. Zmień kołpaki i będzie git. Zrobię zdjęcie jutro i wstawię to zobaczysz jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja założyłem do palio kołpaki - coś na wzór zdj. nr 4 (ale nie tak

> wypukłe jak te ) no i furka elegancko się prezentuje (koszt to

> 38zł/komplet) . Co do alusów to mam zdanie, że nie warto

> montować takich obręczy, bo koszt tej zabawy może być

> niewspółmierny do wartości samochodu . Ponadto przy złym

> układzie możesz zastać z rana samochód na kołkach . Zmień

> kołpaki i będzie git. Zrobię zdjęcie jutro i wstawię to

> zobaczysz jak to wygląda.

będę bardzo wdzięczny pub2.gif

> przy zlym ukladzie takie uniwersalne kolpaxy tez moga ukrasc

są opaski anty złodziejowskie bokser.gifzlosnik2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie moje kołpaczki w palio już całkowicie prawie złuszczyły zeby.GIF i co? Nie zamienie je bo z dostępnych tanich, to wole to pomalować od nowa, licze że za miesiąc będą jak nówki wyglądały smile.gif

Nie ma to jak oryginał smile.gif dobrze wyglądają, a przynajmniej do auta pasują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ma przymocowane na tyrtytki ??:P fakt mialem te na wcisk i trzymaly sie calkiem dobrze, ale zdarzalo sie ze czasem zaczynaly odstawac i trzeba je bylo ponownie wcisnac :-) sienka bardziej mi sie podobala na tych uniwersalnych, jednak u mnie wylecialy przede wszystkim za wkurzajace cykanie i inne dzwieki ktore czasem z siebie wydawaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.