Skocz do zawartości

Chciałem się przywitać new 207-ka w "rodzinie"


Fili_P

Rekomendowane odpowiedzi

btw mógłby mi ktoś z presencem zrobić fotkę komory silnika od spodu-chicałem coś sprawdzić (intersują mnie głównie te osłonu plastikowe)

i btw2: kto to wymyślił taki niski zderzak i tablice 5cm nad jezdna.... cholender muszę podjazd przerabiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> btw mógłby mi ktoś z presencem zrobić fotkę komory silnika od

> spodu-chicałem coś sprawdzić (intersują mnie głównie te osłonu

> plastikowe)

> i btw2: kto to wymyślił taki niski zderzak i tablice 5cm nad

> jezdna.... cholender muszę podjazd przerabiać

dobra nie musi być z presenca- może być z dowolnej wersji - tylko isię nachylić i pyknąć fotkę od przodu na komorę silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tak:

-1,4 16V (a w zasadzie 1360 czy 70 coś tam)- 90KM 113Nm przy 3250

-39200km

-rok prod XII2006 - pierwsza rej 15.II.2007

-wersja Presence+klima+superzamekz alarmem

Auto od rodzinki z Ostródy, bardzo zadbane, serwisowane w ASO, garażowane, od I właściciela, rzeczywiście bezwypadkowe (nie wliczając jednej rzeczy-ale o tym zaraz).

Cena zakupu.... 30200zł :-( dużo/mało... sami oceńcie)-wydaje mi się, że optmalnie w stosunku do stanu auta

Plusy wszystkim znane:

Minusy: bardzo nisko przedni zderzak (musze przerobić podjazd :-( ) i rozwalona środkowa część osłony plastikowej dolnej komory silnika-auto zakopało się na budowie i była walka-do wymiany. Do przeczyszczenia tylni prawy bęben-odchyłka w sile hamowania.

Tunig optyczny wykonany przez poprzedniego właściela (a właściwie złodzieji)-kołpaki z Makro ;-) i pełne wypucowanie auta (w tym zdjęcie pokrowców-tapicerka szok jak z salonu)->jak sprzedawałem Majonezika to nie udało mi się tak wylizać auta wewnątrz (najpierw byłem zły o te 200zł z ceny-targowała się uparta bestia jak 100-50: ale za takie doprowadzenie auta do stanu czystości to nawet bym zapłacił ;-)

282931197-P1120057.JPG

post-16121-14352504676799_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co sie okazuje (dlatego prosilem o fotki spodu)

moja wersja (informajce uzyskane dzieki koledze Rudobrody-DZIEKI) i dostepowi do serviceboxa - info po VINie) nie miala takowej oslony.... co ciekawe ponoc niema takze predkosciomierza, czy obrotomierza buhahahahha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy okazji zmiany kol na zimowe zauwazylem ze tarcze sa juz dosc konkretnie zjechane (ciensze z widocznym rantem)-trzeba przyznac auto solidnie hamuje (a z tym AFu czy jak on tam sie zwal - BAS u inych itp brake assistancew zasadzei staje deba (choc nie tak jak meganka co prawda)

po ilu dzialaliscie cos z tarczami wentylowanymi z przeodu w 207kach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cena zakupu.... 30200zł :-( dużo/mało... sami oceńcie)-wydaje mi się,

> że optmalnie w stosunku do stanu auta

drogo grinser006.gif

szef sprzedał na wiosne III 2006r 1.6HDI z przebiegiem 32 albo 35kkm za 26000zł, stan idealny

ale pociesze Cię,że to poszło do komisu za gotówke, bo szef potrzebował na biegu kasiory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.