Skocz do zawartości

Moje cacko. Jak się wam podoba?


Rekomendowane odpowiedzi

> hm..sam nie wiem ile to jest warte?a te napisy to były tylko w garbusach?? w sumie to wolałbym się

> ewentualnie wymienić za coś...tylko za co?

Tak, tylko w garbuskach były i to też nie we wszystkich, chyba tylko w tych z 60-64.

Co byś za to chciał. Mam różne części do Warszawy, może jakaś literatura, nie wiem, chcesz się zamienić to proponuj.

Napisy są całe, z bolcami mocującymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

a to moje Moto Guzzi V50. Fakt mój egzemplarz nie może pamiętać PRL bo jest z 1990r...ale produkowali je w nie zmienionym wyglądzie od lat 70 to roku 2000!!

2 cylindry

pojemność 500ccm

zamiast łańcucha szlachetny wał kardana.

7913b94392ac24a9m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

> Zostawić, czy jednak zdjąć ten "piórnik" pod lampą??

Przede wszystkim - pokazać więcej fot food.gif Wieśka wygląda na rewelacyjny stan - a to policyjne to chyba MZ.... no, ładne cacka claps.gif

EDIT - jaka Wieśka! Toż to eSHalinka!!

EDIT2.... więcej dziś nie piję.... to też nie MZ hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przede wszystkim - pokazać więcej fot Wieśka wygląda na rewelacyjny stan - a to policyjne to chyba

> MZ.... no, ładne cacka

> EDIT - jaka Wieśka! Toż to eSHalinka!!

> EDIT2.... więcej dziś nie piję.... to też nie MZ

Noo może już dziś sobie daj spokój z piciem 20.GIF

Tak, to jest SHL z silnikiem Wiatra, i właśnie odnośnie tego piórniczka, pasuje czy nie bardzo??

Tak a to drugie to nie mz, tylko MG czyli Moto Guzzi...kilka postów wyżej zresztą opisane:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Noo może już dziś sobie daj spokój z piciem

> Tak, to jest SHL z silnikiem Wiatra, i właśnie odnośnie tego piórniczka, pasuje czy nie bardzo??

zlosnik.gif IMO nie bardzo...ale z drugiej strony aż tak mocno nie razi wink.gif

> Tak a to drugie to nie mz, tylko MG czyli Moto Guzzi...kilka postów wyżej zresztą opisane:))

właśnie ujrzałem ten post zlosnik.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czy ja wiem, bagażnik dachowy no niby fajny. Ale jak to będzie wyglądać na moim aucie?

Jeśli byłby IDEALNY, to ewentualnie hmm.gif

Choć ja bym był bardziej za oryginalnym BOXem, również w idealnym stanie ok.gif

A najbardziej to bym był za pozostawieniem obecnego stanu rzeczy zlosnik.gif

Co do halogenów natomiast... mi się widzą bardziej na dole, choć na Twoim miejscu bym ich nie zakładał wink.gif Tak w ogóle gdzie i za ile je wyrwałeś? Jeśli to nie tajemnica zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co do halogenów natomiast... mi się widzą bardziej na dole, choć na Twoim miejscu bym ich nie

> zakładał Tak w ogóle gdzie i za ile je wyrwałeś? Jeśli to nie tajemnica

Czemu nie zakładałbyś ich?? szpecą? Bo ja to mam takie mieszane uczucia. Ponieważ tak samo podoba mi się bez nich, jak i z nimi.

A te świateła, to wyrwałem za darmo smile.gif) na złomie były założone na ciężarówce. ściągnałem i pytam się złomiarza ile?

- a weź se.

no i tak też uczyniłem:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czemu nie zakładałbyś ich?? szpecą? Bo ja to mam takie mieszane uczucia. Ponieważ tak samo podoba

> mi się bez nich, jak i z nimi.

Szpecić nie szpecą ok.gif Ale Twój maluszek jest na tyle ładny sam w sobie, że niekoniecznie potrzebuje takich dodatków wink.gif

Fajne są te halogeny, ale chyba bardziej do "epokowego" tuningu niż do ładnej serii ok.gif

> A te świateła, to wyrwałem za darmo ) na złomie były założone na ciężarówce.

icon_eek.gif Właśnie miałem pisać, że coś duże biglaugh.gifTakie były by lepsze hmm.gif

> ściągnałem i pytam się

> złomiarza ile?

> - a weź se.

> no i tak też uczyniłem:D

Taki to pożyje zlosnik.gif

Znając moje szczęście pewnie JA musiałbym dopłacić milion skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szpecić nie szpecą Ale Twój maluszek jest na tyle ładny sam w sobie, że niekoniecznie potrzebuje

> takich dodatków

No właśnie, dlatego mówie, że mam mieszane uczucia. Bo podobają mi się ale bez nich też fajnie wygląda

> Fajne są te halogeny, ale chyba bardziej do "epokowego" tuningu niż do ładnej serii

No tu chodzi raczej o smaczek z epoki niż o tuning z epoki! w środku mam gałke z zatopionym samochodzikiem smile.gif) bez przesady, tylko poprostu taki smaczek z epoki. Nawet zastanawiam się nad wakuometrem, albo nad obrotomierzem...ale jeszce do tego nie dorosłem

> Właśnie miałem pisać, że coś duże Takie były by lepsze

Ale te są o tyle fajne, że z tyłu są chromowane, i ten chrom nie jest zniszcozny. Nie ma tak nic z czarnego ani innego plastku!!

> Taki to pożyje

> Znając moje szczęście pewnie JA musiałbym dopłacić milion

Czasem zdaży mi się coś wyrwać...

np. to za darmo dostałem (na allegro widziałem 2 sztuki za ponad 300zł)

67649f150a5827aemed.jpg

albo tego za 20zł...ale nie wyglądał tak jak teraz. kompletny...ale...nie działający

42c455c7f339a592med.jpg

7f064620f7800986med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie, dlatego mówie, że mam mieszane uczucia. Bo podobają mi się ale bez nich też fajnie

> wygląda

ok.gif

> No tu chodzi raczej o smaczek z epoki niż o tuning z epoki!

W tym przypadku na jedno wychodzi zlosnik.gif A smaczkiem mógłby być właśnie box na dachu biglaugh.gif Choć z tym boxem to może zwyczajnie moja fanaberia 893goodvibes.gif Bo dość niedawno prawie takowy kupiłem bo mi się strasznie podobał hehe.gif

> w środku mam gałke z zatopionym

> samochodzikiem )

Fakt, to klasyczny gadżet ok.gif Choć do mnie akurat osobiście nie przemawia wink.gif Tzn ja bym wyszukał coś innego, bardziej oryginalnego wink.gif

> bez przesady, tylko poprostu taki smaczek z epoki.

Rozumiem znaczenie słowa "smaczek" w tym konkretnym przypadku... ale halogeny to nie ten temat grinser006.gif

> Nawet zastanawiam się nad

> wakuometrem, albo nad obrotomierzem...ale jeszce do tego nie dorosłem

Chyba nawet na PRIV coś było grane? wink.gif Pewnie bym sobie kupił, jak bym miał do czego ok.gif

> Ale te są o tyle fajne, że z tyłu są chromowane, i ten chrom nie jest zniszcozny. Nie ma tak nic z

> czarnego ani innego plastku!!

Tak myślałem, że stan jest waytogo.gifzlosnik.gif

> Czasem zdaży mi się coś wyrwać...

> np. to za darmo dostałem (na allegro widziałem 2 sztuki za ponad 300zł)

> albo tego za 20zł...ale nie wyglądał tak jak teraz. kompletny...ale...nie działający

Ale że co... że chcesz mi podnieść ciśnienie przed snem? skromny.gifzlosnik.gif

20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W tym przypadku na jedno wychodzi A smaczkiem mógłby być właśnie box na dachu Choć z tym boxem

> to może zwyczajnie moja fanaberia Bo dość niedawno prawie takowy kupiłem bo mi się strasznie

> podobał

> Fakt, to klasyczny gadżet Choć do mnie akurat osobiście nie przemawia Tzn ja bym wyszukał coś

> innego, bardziej oryginalnego

Ja tą gałke musiałem mieć. Identyczną miał mój dziadek, w swoim 126p. Też zieloną! Zeszło mi 4miesiące żeby taką samą znaleść.

> Rozumiem znaczenie słowa "smaczek" w tym konkretnym przypadku... ale halogeny to nie ten temat

Heheh, jak to nie ten temat. Taki smaczek na zewnątrz auta zeby.GIF

> Chyba nawet na PRIV coś było grane? Pewnie bym sobie kupił, jak bym miał do czego

No było było wink.gif

> Tak myślałem, że stan jest

> Ale że co... że chcesz mi podnieść ciśnienie przed snem?

Jak podnieść ciśnienie? post zamieściłem przed 16 270751858-jezyk.gif

To nie moja wina że prawie o 23 zasiadłeś łaskawie przy kompie hehehe:D:D

Jak wygrzebie gdzieś na kompie foty, w dniu jak go kupiłem do wrzuce tu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja tą gałke musiałem mieć. Identyczną miał mój dziadek, w swoim 126p. Też zieloną! Zeszło mi

> 4miesiące żeby taką samą znaleść.

biglaugh.gif nieźle ok.gif Ale tych gałek (różnych odmian) na allegro to się przewinęło już milionpińcet wink.gif Wiec JEST GDZIE tego szukać ok.gif

> Jak podnieść ciśnienie? post zamieściłem przed 16

> To nie moja wina że prawie o 23 zasiadłeś łaskawie przy kompie hehehe:D:D

W sumie racja hehe.gif

> Jak wygrzebie gdzieś na kompie foty, w dniu jak go kupiłem do wrzuce tu !

Dajesz dajesz waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nieźle Ale tych gałek (różnych odmian) na allegro to się przewinęło już milionpińcet Wiec

> JEST GDZIE tego szukać

Ale mi chodziło konkretnie taką samą. A z tym już był problem:) bo wszędzie czerwne, a jak była zielona to autko w śroku inne

> W sumie racja

> Dajesz dajesz

Cięźko to widzę, czy coś znajdę...ale jak to Adam M. mówił "Trzeba mieć nadzieje" smile.gif)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smile.gif

To jest mój Fiacik z silnikiem 600 ccm3.

Słabiutki był jak nie wiem co - pamiętam, ze podczas podróży do Trójmiasta na właśnie budowanej obwodnicy trójmiejskiej trzeba było pod górkę jechać na 2 biegu - był tak załadowany, że nie dawał rady na wyższym smile.gif Ale zjeździłem nim Polskę wzdłuż i wszerz - czasem tylko gdzieś w polu trzeba było czyścic aparat zapłonowy albo wymienić platynki - zajmowało mi to jakieś pół godzinki zeby.GIF

Eh... to były czasy smile.gif

BTW - od tych reflektorów mam jeszcze chyba gdzieś plastikowe osłonki - używam je obecnie jako podstawki pod kwiatki smile.gif Miały halogenowe żarówy - wtedy to był szał i nowość i rzeczywiście świeciły ładnie na mniej więcej 80 metrów. Z tym, ze Fiacik miał prądnicę - alternatorów wtedy nie montowano - i po jakimś czasie siadał akumulator smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To jest mój Fiacik z silnikiem 600 ccm3.

> Słabiutki był jak nie wiem co - pamiętam, ze podczas podróży do Trójmiasta na właśnie budowanej

> obwodnicy trójmiejskiej trzeba było pod górkę jechać na 2 biegu - był tak załadowany, że nie

> dawał rady na wyższym Ale zjeździłem nim Polskę wzdłuż i wszerz - czasem tylko gdzieś w polu

> trzeba było czyścic aparat zapłonowy albo wymienić platynki - zajmowało mi to jakieś pół

> godzinki

> Eh... to były czasy

> BTW - od tych reflektorów mam jeszcze chyba gdzieś plastikowe osłonki - używam je obecnie jako

> podstawki pod kwiatki Miały halogenowe żarówy - wtedy to był szał i nowość i rzeczywiście

> świeciły ładnie na mniej więcej 80 metrów. Z tym, ze Fiacik miał prądnicę - alternatorów wtedy

> nie montowano - i po jakimś czasie siadał akumulator

Hehe i dlatego ja swoich nie podpinam, co by nie korciło do zapalania, a potem odpalanie na pych smile.gif

Fantastyczne masz wspomniania z 126!!

Masz go może jeszcze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam już tego Fiacika (zostały mi po nim tylko chromowane zderzaki i uchwyt do pasów) - całkiem ruda go zjadła i ponieważ na nowy wtedy nie było mnie stać dokonałem ekwilibrystycznego smile.gif posunięcia i załatwiłem sobie z fabryki nowe nadwozie a w łódzkim Polmozbycie zrobili mi przekładkę. Fotki nie mogę zapodać bo w tamtym czasie modne stawały się slajdy i mój nowy - stary Fiacik jest na nich uwidoczniony a nie mam przystawki żeby je zeskanować. Dokładniej to opisałem w mojej książce ale niestety wydawnictwo ten rozdział wywaliło... Mogę go tu wrzucić - tylko nie bardzo wiem w którym miejscu. Ciekawie się to dzisiaj czyta z perspektywy 40 lat zeby.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mogę go tu wrzucić

> - tylko nie bardzo wiem w którym miejscu. Ciekawie się to dzisiaj czyta z perspektywy 40 lat

czekamy ok.gif może być i w tym wątku, może być i w nowym ... na pewno na tym kąciku, bo po on jest ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

> No i tak dziś wydarłem z garażu umyłem i kilka fotek pykłem:))

Fajne romety ok.gif Mój Komar Sport dziś zrobił kilka metrow jazdy próbnej pub2.gif, udało się uruchomić silnik i okazało się, że pięknie pracuje - trzyma wolne obroty i ma całkiem sporo siły ok.gif Kompleksowa restauracja jeszcze się odwlecze, ale na razie zmierzam do stanu używalności wink.gif

> No i wziąłem mojego "CHROMIKA" na wycieczkę po mieście...

IMO halogeny do zdjęcia...calkowicie mi się nie widzą, ale to kwestia gustu wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Fajne romety Mój Komar Sport dziś zrobił kilka metrow jazdy próbnej , udało się uruchomić silnik i

> okazało się, że pięknie pracuje - trzyma wolne obroty i ma całkiem sporo siły Kompleksowa

> restauracja jeszcze się odwlecze, ale na razie zmierzam do stanu używalności

HEH no to mnie to cieszy, że działa ten komarek.

Mój też śmiga...ale nie jeżdżę nim, widzisz jakie są na nim opony...szkoda mi ich. Odpalę go czasem, i sobie tak po burczy.

A dziś je obydwa przetarłem z kurzu...niby przykryte stoją a i tak się dość zakurzyły slinka.gif a plandek nie używam bo się skrapla i wilgotne są slinka.gif

> IMO halogeny do zdjęcia...calkowicie mi się nie widzą, ale to kwestia gustu

Dokładnie kwestia gustu. Na żywo wygląda o wiele lepiej!!

Zresztą też nie byłęm przekonany do nich jak je założyłem. Ale teraz nie żałuję tego! I poweim Ci że jesteś jedyną osobą której się nie podoba smile.gif)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> HEH no to mnie to cieszy, że działa ten komarek.

> Mój też śmiga...ale nie jeżdżę nim, widzisz jakie są na nim opony...szkoda mi ich. Odpalę go

> czasem, i sobie tak po burczy.

Ja bym nie wytrzymał, by nie przejechać choć kawałek zlosnik.gif. Wczoraj odpaliłem silnik, ucieszyło mnie to bardzo. Wyregulowałem, pochodził trochę, ale nie jeździłem. Dopiero dziś wymieniłem łożyska w kołach i główce ramy (tu mam mały problem, bo miska wyrobiła tuleję ramy i jest luźna - na razie zapunktowałem wnętrze tulei ramy i już siedzi dość sztywno, ale to jeszcze nie to 270751858-jezyk.gif) i nie wytrzymałem, by kawałek nie przejechać. Byłem przeszczęśliwy zlosnik.gif - przypomniały się szczenięce lata z rometami - zacząłem w wieku 7 lat wink.gif

> A dziś je obydwa przetarłem z kurzu...niby przykryte stoją a i tak się dość zakurzyły a plandek

> nie używam bo się skrapla i wilgotne są

Ja tak co jakiś czas przecieram Motorynkę wink.gif

> Dokładnie kwestia gustu. Na żywo wygląda o wiele lepiej!!

> Zresztą też nie byłęm przekonany do nich jak je założyłem. Ale teraz nie żałuję tego! I poweim Ci

> że jesteś jedyną osobą której się nie podoba )

Znaczy mam wypaczony gust hehe.gif... w sumie tak, bo podobają mi się wynalazki PRLu zlosnik.gif - jak mówiłem żonie, że przywiozę nowy stary sprzęt, to chciała wiedzieć co to. Odpaliłem google i jej pokazałem Sporta... złapała się za głowę i powiedziała, że to brzydactwo. Ale jak zobaczyła go na żywo....to stwierdziła, że na zdjęciach już lepiej wyglądał zlosnik2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no piekne cacka chuopie!!

odnosnie halogenow..calkiem ladnie to wyglada..

ale nie sa one rozne? (tak wyglada na fotach, moze to zludzenie)

ja do swojego mam tez zolte tylko ze prostokatne...

chyba nie wuytrzymam i niedlugo tez zaloze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no piekne cacka chuopie!!

A dziękuję dziękuję...widziałeś całą moją zbieraninę??

> odnosnie halogenow..calkiem ladnie to wyglada..

> ale nie sa one rozne? (tak wyglada na fotach, moze to zludzenie)

To niestety nie jest złudzenie frown.gif jeden ma mniej pofalowane szkiełko...ale trzeba się przyjrzeć. Zresztą dawali to brałem co było...

> ja do swojego mam tez zolte tylko ze prostokatne...

> chyba nie wuytrzymam i niedlugo tez zaloze...

z tyłu chromowane czy nie?? Wesem czy jakiś inny wynalazek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A dziękuję dziękuję...widziałeś całą moją zbieraninę??

tak widzialem..niezla kolekcja..

> To niestety nie jest złudzenie jeden ma mniej pofalowane szkiełko...ale trzeba się przyjrzeć.

na foto rzucilo sie mocno w oczy

> Zresztą dawali to brałem co było...

jasna sprawa..

> z tyłu chromowane czy nie?? Wesem czy jakiś inny wynalazek?

tak chromowane z tylu..przod zolte szklo (ciezkie jak cholera)

raczej wynalazek...

nigdzie na samych halogenach ani na opakowaniu nie ma oznaczen..

jedynie w tych czarnych plastikowych oslonach jest cos po radziecku i cena 25 rubli hehe.gif

284988340-1.JPG

284988340-2.JPG

sa mega wielkie..ale mi sie podobaja..

ciekawe jak beda wygladac na aucie...

post-64231-14352512755783_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak widzialem..niezla kolekcja..

> na foto rzucilo sie mocno w oczy

No, rzuciło, bo jest z bliska robione, i tak samo jest w rzeczywistości. Jak podejdziesz i będziesz się przyglądać to zobaczysz.

> jasna sprawa..

> tak chromowane z tylu..przod zolte szklo (ciezkie jak cholera)

Moje mają szkło białe, tylko odlask w środku barwiony...a żarówka H3 smile.gif a podłączać nie mam zamiaru:D

> raczej wynalazek...

> nigdzie na samych halogenach ani na opakowaniu nie ma oznaczen..

> jedynie w tych czarnych plastikowych oslonach jest cos po radziecku i cena 25 rubli

No nie mów że jeszcze masz osłonki na nie?? w sensie że pokrowce?

> sa mega wielkie..ale mi sie podobaja..

> ciekawe jak beda wygladac na aucie...

Będziesz je podpinać?

Wyglądać będą fajnie...to napewno

A może jakiś punkt odniesienia dasz na fotce, albo powiedz chociaż jak długie są!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hehe no niezgodnie ale cóż...jakbym podlączył to bym chyba upalił całą elektrownie w aucie...a i

> bateria życia nie miałaby

Miałem takie w swoim Malcu i nie było żadnych problemów skromny.gif

z006.jpg

PS: komplet na BlueVision grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.