Skocz do zawartości

Tata Nano w Polsce...


Sebbeks

Rekomendowane odpowiedzi

> Mnie zastanawia tylko jedno... tyle się pisało o kolejnych wpadkach chińskich samochodów w crash

> testach. Próbowałem znaleźć w necie jakikolwiek test Indici... i nic.

testy testami... to nowe auto konkurujace cenowo pewnie z jakims 10letnim (lub wiecej) markowym autem. I w tym sie zabijesz i w tamtym.

Auto chinskie tez mozna kupic - kwestia swiadomego wyboru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> testy testami... to nowe auto konkurujace cenowo pewnie z jakims 10letnim (lub wiecej) markowym

> autem. I w tym sie zabijesz i w tamtym.

> Auto chinskie tez mozna kupic - kwestia swiadomego wyboru

Akurat Indica nie jest taka tania, 26k PLN to już cena zbliżona np do nowej Pandy (co prawda w wersji golas, ale zawsze). I nie zamierzam jej kupować, nie dlatego że nazywa się Tata, tylko dlatego, że widziałem jak wygląda w środku... wink.gif

Ale crash test bym obejrzał z ciekawości...

Chińczyków chyba się bardziej boją, bo chińskie auta objechali w gazetach jeszcze zanim się pojawiły w EU zlosnik.gif (co może świadczyć o tym że są jednak lepsze od Taty...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Akurat Indica nie jest taka tania, 26k PLN to już cena zbliżona np do nowej Pandy (co prawda w

> wersji golas, ale zawsze). I nie zamierzam jej kupować, nie dlatego że nazywa się Tata, tylko

> dlatego, że widziałem jak wygląda w środku...

> Ale crash test bym obejrzał z ciekawości...

też mnie to dziwi, nie raz już sprawdzałem i szukałem, ale nic icon_eek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.