Skocz do zawartości

Czy będzie polski zespół F1 a'la RedBull?


rwIcIk

Rekomendowane odpowiedzi

> Darmowa reklama. Sam pomysł realny - ale jaki miał by związek z F1

> ten zespół? Taki jak obecny zespół HRT

RedBull - też producent napojów - kiedyś zaczynał od kupna Jaguara smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znaczy się porównujesz potencjał Red Bulla z potencjałem polskiej

> firmy tak?

Nie no, pytałeś o związek z F1 - IMO taki sam jak na początku miał RedBull, czyli żaden.

Jeśli chodzi o kasę, to już inna kwestia ... ale zauważ, że polska firma zaczyna się liczyć na rynku zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie no, pytałeś o związek z F1 - IMO taki sam jak na początku miał

> RedBull, czyli żaden.

> Jeśli chodzi o kasę, to już inna kwestia ... ale zauważ, że polska

> firma zaczyna się liczyć na rynku

Hmmm na polskim rynku to i owszem. Red Bull <> Tiger to napoje energetyczne. Na tym koniec podobieństw.

Zaraz nasuwa mi się pomysł z torem F1 w Polsce. Sorry, ale jak ktoś się czymś takim łudzi to jest frajerem skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hmmm na polskim rynku to i owszem. Red Bull Tiger to napoje

> energetyczne. Na tym koniec podobieństw.

> Zaraz nasuwa mi się pomysł z torem F1 w Polsce. Sorry, ale jak ktoś

> się czymś takim łudzi to jest frajerem

Eeee, to jest zupelnie nierealne ... choć podobno dawno temu były proweadzone rozmowy z szanownym Eclestonem o torze Poznań hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Eeee, to jest zupelnie nierealne ... choć podobno dawno temu były proweadzone rozmowy z szanownym

> Eclestonem o torze Poznań

a tak w ogóle, to nie ma planów, żeby zrobić trochę więcej torów w Polsce? Nie koniecznie pod F1, ale żeby kraj z 40mil obywateli miał tylko jeden tor, to normalnie wstyd angryfire.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie no, pytałeś o związek z F1 - IMO taki sam jak na początku miał RedBull, czyli żaden.

> Jeśli chodzi o kasę, to już inna kwestia ... ale zauważ, że polska firma zaczyna się liczyć na

> rynku

nie wiem czym redbull rozpoczynał zabawę w sporcie ale f1 to jest jedynie wycinek ich działalności... narty, motory, samoloty, f1, woda... praktycznie gdzie nie spojrzeć to widać logo redbull

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie wiem czym redbull rozpoczynał zabawę w sporcie ale f1 to jest jedynie wycinek ich

> działalności... narty, motory, samoloty, f1, woda... praktycznie gdzie nie spojrzeć to widać

> logo redbull

Ale zaczynali na przełomie lat 80 i 90 od produkcji napojów hehe.gif

Potem zaczęli sponsorować sporty extremalne, w tym F1, a potem kupili zespół F1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no zgadza się i ile czasu im to zajęło?

A co to ma do rzeczy. Zajęło ile zajęło.

Od czegoś zaczynali, wcale nie od motoryzacji i do doszli do szczytu w F1.

Czemu od razu podchodzimy sceptycznie, jak jakiś Polak chce do czegoś podobnego dojść.

Niech próbuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A co to ma do rzeczy. Zajęło ile zajęło.

można to traktować jako skalę porównawczą

> Od czegoś zaczynali, wcale nie od motoryzacji i do doszli do szczytu w F1.

> Czemu od razu podchodzimy sceptycznie, jak jakiś Polak chce do czegoś podobnego dojść.

> Niech próbuje.

ależ ja nie mam nic "naprzeciwko". poruszam tylko kwestię dochodzenia do celu.

właśnie mamy takie podejście albo sceptyczne albo hurraoptymizm. ktoś powiedział, że chciałby mieć team w f1 (pewnie to jego daleko idące marzenia), a tu już ludzie krzyczą, że zaraz będzie polski team w f1

Orlen stworzył Verva Racing Team w Porsche Supercup cichutko, spokojnie i już maja 2 wyścigi za sobą ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> można to traktować jako skalę porównawczą

> ależ ja nie mam nic "naprzeciwko". poruszam tylko kwestię dochodzenia do celu.

> właśnie mamy takie podejście albo sceptyczne albo hurraoptymizm. ktoś powiedział, że chciałby mieć

> team w f1 (pewnie to jego daleko idące marzenia), a tu już ludzie krzyczą, że zaraz będzie

> polski team w f1

> Orlen stworzył Verva Racing Team w Porsche Supercup cichutko, spokojnie i już maja 2 wyścigi za

> sobą

Nie taka była intencja mojego postu.

Zauważ pytanie w tytule i przeczytaj jeszcze raz treść zdania poprzedzającego link smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie taka była intencja mojego postu.

> Zauważ pytanie w tytule i przeczytaj jeszcze raz treść zdania poprzedzającego link

wiem, trochę odbiegłem od tematu włączając się w dyskusję pomiędzy Tobą i Stigiem ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.