Skocz do zawartości

Alfa Romeo 156 2.4 JTD


Tenenberg

Rekomendowane odpowiedzi

> Ze to doskonałe samochody?

Mocno względna sprawa zlosnik.gif Doskonałych samochodów nie ma smile.gif

> Ze sa piekne i ponadsczasowe?

Przeważnie ładne są

> Ze maja swietne silniki (2,5 v6, JTD).

No interesują mnie raczej bardziej przyziemnie konstrukcje jak 1,9 JTD

> Ze czasem sie

> psuja jak kazda rzecz?

Rożne samochody miałem i jedne psuły się tak, ze moglem naprawić je sam za parę groszy, na inne szedł majątek. Wiec sprawa nie jest oczywista - co się psuje, jak często i za ile to można naprawić?

P.S.

Do Kolegi który meczy się z Toyota. Współczuję. Mnie się nie psuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę się nie obrażać jeden na drugiego a z drugiej strony nie insynuować.

Jedni kierują się w życiu pragmatyzmem, inni dają sobie większe pole na ewentualne rozczarowania.

Utożsamianie postawy życiowej z marką samochodu jest cokolwiek za dużym uproszczeniem.

Dlatego, czy ktoś jest mądry albo nie bo ma taki czy inny samochód to nie jest dobra droga w dyskusji.

Na tym kąciku zachwycamy się lub znęcamy nad Alfami (i Lanciami) ale konstruktywnie.

Dyskusje o innych markach proszę prowadzić na dedykowanych kącikach.

to tyle rekolekcji wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja się nie kłócę.

ja też nie tylko opowiadania głupot nie lubie bo po co komu wciskać kity to że jeżde takim samochodem nie innym to nie znaczy że jest najlepszy na świecie mnie pasuje ale nie powiem że jest najpiękniejszy(bo to rzecz gustu) najszybszy (to tez zależy od kierowcy) najwygodniejszy (bo każda D...pa jest inna i do innych rzeczy pasuje) czy NAJEKONOMICZNIEJSZY (szczególnie2,4 nawet w dieslu).

Mam zaszczyt obcowania z róznymi markami samochodów i tak szczerze to w tej grupie cenowej innego nie chce , ale to moje zdanie , a 120 to my z kolegą Tminem po aleksandrowskiej w Łodzi jeździmy a nawet szybciej czasami więc trudno tu o ekonomi miastowej mówić zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> o chłopie..... krew w żyłach mi zmroziło

To nie była jazda po autostradzie gdzie wyprzedzanie odbywało się bezproblemowo - jazda powyżej 120 nie jest już ekonomiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To nie była jazda po autostradzie gdzie wyprzedzanie odbywało się bezproblemowo - jazda powyżej 120

> nie jest już ekonomiczna.

icon_eek.gif popatrz to mi bravo jadąc na wakacje do Chorwacji spaliło średnio 5.6 l/100km a prędkości odbiegały daleko od przepisowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To nie była jazda po autostradzie gdzie wyprzedzanie odbywało się bezproblemowo - jazda powyżej 120

> nie jest już ekonomiczna.

czy jeżdżę powoli czy gaz do dechy to ten silnik i tak ma to w nosie.... 600km na zbiorniku za każdym razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja też nie tylko opowiadania głupot nie lubie bo po co komu wciskać kity to że jeżde takim

> samochodem nie innym to nie znaczy że jest najlepszy na świecie mnie pasuje ale nie powiem że

> jest najpiękniejszy(bo to rzecz gustu) najszybszy (to tez zależy od kierowcy) najwygodniejszy

> (bo każda D...pa jest inna i do innych rzeczy pasuje) czy NAJEKONOMICZNIEJSZY (szczególnie2,4

> nawet w dieslu).

> Mam zaszczyt obcowania z róznymi markami samochodów i tak szczerze to w tej grupie cenowej innego

> nie chce , ale to moje zdanie , a 120 to my z kolegą Tminem po aleksandrowskiej w Łodzi

> jeździmy a nawet szybciej czasami więc trudno tu o ekonomi miastowej mówić

no to mamy pozamiatane..... zaraz nam postawią fotolaby po drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> popatrz to mi bravo jadąc na wakacje do Chorwacji spaliło >średnio 5.6 l/100km a prędkości

> odbiegały daleko od przepisowych

Ja też jechałem do Chorwacji Bravo i większość trasy pokonałem autostradami .

W Polsce jechałem np. z Bytomia do Bydgoszczy - z ominięciem gierkówki - sprawdź jakie są tam drogi- praktycznie brak dróg gdzie są dwa pasy w jednym kierunku, a TIRów pełno . Trzeba dużo wyprzedzać, gwaltownie przyspieszać. To nie jest płynna jazda ze stałą prędkością tongue.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a 120 to my z kolegą Tminem po aleksandrowskiej w Łodzi

> jeździmy a nawet szybciej czasami więc trudno tu o ekonomi miastowej mówić

i uważasz, że jest się czym chwalić publicznie na forum?

Trochę pokory i rozsądku, jak nie w jeździe to, w wypowiedziach na przyszłość sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czy jeżdżę powoli czy gaz do dechy to ten silnik i tak ma to w nosie.... 600km na zbiorniku za

> każdym razem

a ja ostatnio zrobiłem 800 ... niewiem.gif a minimalnie 700 w zimę zwykle koło 750

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i uważasz, że jest się czym chwalić publicznie na forum?

> Trochę pokory i rozsądku, jak nie w jeździe to, w wypowiedziach na przyszłość

a może mniej obłudy...... uważasz ze większość jeździ 50 na godzinę? Wszyscy strasznie cnotliwi ...zwłaszcza za klawiaturami bo za kierownicą rzadziej sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a może mniej obłudy...... uważasz ze większość jeździ 50 na godzinę? Wszyscy strasznie cnotliwi

> ...zwłaszcza za klawiaturami bo za kierownicą rzadziej

przekraczanie prędkości to jedno, a chwalenie się jeżdżeniem po mieście 120kph drugie.

Chcesz sobie tak jeździć Twój wybór, ale nie chwal się tym jakby takie przeginanie było normą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przekraczanie prędkości to jedno, a chwalenie się jeżdżeniem po mieście 120kph drugie.

> Chcesz sobie tak jeździć Twój wybór, ale nie chwal się tym jakby takie przeginanie było normą.

po primo to nie ja się chwalę tylko zareagowałem na obłudną wypowiedź

po drugie primo na tym odcinku o o którym mówił dobry rzadko kto jeździ poniżej setki no chyba ze ma popsutego golfa III

a po trzecie primo to się czepiata porządnych ludzi hehe.gif

POKÓJ MIŁOŚĆ WYBACZENIE swiety.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przekraczanie prędkości to jedno, a chwalenie się jeżdżeniem po mieście 120kph drugie.

> Chcesz sobie tak jeździć Twój wybór, ale nie chwal się tym jakby takie przeginanie było normą.

ooo [kurza twarz] to dziś przegiołem bo mi 4-go biegu brakło (żeby nie było że się "chwale "ile to jechałem)

Pokornie przepraszam że pisze prawde bow.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.