Skocz do zawartości

Czy wejdą?


sikoku

Rekomendowane odpowiedzi

> zaraz sie dowiesz ze powinny tam byc 145 z uno

Każdy ma swoje racje... Małe ot. Ile może być warty zestaw Borbet type e 15x7 et 34/35 + Markgum sport s2 2x 205/50 i 2x 195/50 ?? Felgi proste. Tylko lakier do odnowienia ale nei wygladaja tragicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Każdy ma swoje racje... Małe ot. Ile może być warty zestaw Borbet type e 15x7 et 34/35 + Markgum

> sport s2 2x 205/50 i 2x 195/50 ?? Felgi proste. Tylko lakier do odnowienia ale nei wygladaja

> tragicznie

co jednak sprzedajesz ?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zaraz sie od specjalistow dowiesz ze powinny tam byc 145 z uno

może... ja wiem, że mając seryjne palio 1.6 16v szerokość 175 to zdecydowanie za mało - ten rozmiar dobry jest do silnika 1.2 (a jakie są oponki w sienach 1.2?)

niestety po poprzednim właścicielu miałem tylko zimowe opony i nie miałem okazji przekonać,się jak takie auto się prowadzi - szkoda,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak prześledziłem wasze spory.

Kłóciliście się o szerokość opon, ale nikt tu nie zwracał uwagi na szerokość felgi.

Np 185 na feldze 7" , a 195 na feldze 6".

Czasami węższa opona, będzie sprawiać wrażenie szerszej.

A zabierając głos.

Siena to nie jest wyścigówka a auto rodzinne. Nikt z nas nie jest Kubicą i nikt nie jeździ z zawrotnymi prędkościami.

Uważam, że różnica pomiędzy 175 a 195 jest na tyle niewielka, że nie powoduje znacznej poprawy bądź też pogorszenia właściwości jezdnych, wydłużenia/skrócenia hamowania.

Przy dobrych oponach auto będzie hamować.

Przy złych nie.I tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak prześledziłem wasze spory.

Rutkowski to Ty?? Krzysiuuuu!!!

> Kłóciliście się o szerokość opon, ale nikt tu nie zwracał uwagi na szerokość felgi.

> Np 185 na feldze 7" , a 195 na feldze 6".

> Czasami węższa opona, będzie sprawiać wrażenie szerszej.

> A zabierając głos.

> Siena to nie jest wyścigówka a auto rodzinne.

A czy ktoś tu pisze o Sienie jako wyścigówce? To, że ktoś załozy szersze/większe alu i inne opony nic nie znaczy.

Nikt z nas nie jest Kubicą i nikt nie jeździ z

> zawrotnymi prędkościami.

Zmiany w aucie nie oznaczają, żę ktoś jezdzi 150km/h po mieście. Niektórzy robią to dla własnej przyjemności i frajdy z grzebania przy aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rutkowski to Ty?? Krzysiuuuu!!!

> A czy ktoś tu pisze o Sienie jako wyścigówce? To, że ktoś załozy szersze/większe alu i inne opony

> nic nie znaczy.

Niektórzy robią to dla własnej

> przyjemności i frajdy z grzebania przy aucie.

Ufff, kolega widzę mistrzem ciętej riposty.

Tylko staraj się czytać całe posty i nie wyrywać poszczególnych zdań z kontekstu całej wypowiedzi, to może więcej załapiesz.

I ja to nie Krzysiu. Za cienki bolek był przy mnie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bez przerwy się ślizgam,

Ty sie slizgasz i inni tutaj tez... wszyscy jezdzicie przepisowo po miescie, to jak wy kurna jezdzicie, ze sie ślizgacie?

ja jezdze dosc szybko i jakos na fabrycznym rozmiarze nigdy nie miałem najmniejszych problemow z utrzymaniem toru jazdy, czy wyhamowaniem

> jak taka ibiza ma się do sieny?

moja szefowa w lupo ma 185, ale co mnie to obchodzi? temat jest o sienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ty sie slizgasz i inni tutaj tez... wszyscy jezdzicie przepisowo po miescie, to jak wy kurna

> jezdzicie, ze sie ślizgacie?

Czy ja gdzieś napisałem, że zakładam szersze opony dlatego, że się ślizgam??

> ja jezdze dosc szybko i jakos na fabrycznym rozmiarze nigdy nie miałem najmniejszych problemow z

> utrzymaniem toru jazdy, czy wyhamowaniem

Ja w chwili obecnej tez jezdze na "fabrycznym" rozmiarze opon i ani z hamowaniem ani utzrymaniem toru jazdy nie mam najmniejszego problemu.

> moja szefowa w lupo ma 185, ale co mnie to obchodzi? temat jest o sienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ty sie slizgasz i inni tutaj tez... wszyscy jezdzicie przepisowo po miescie, to jak wy kurna

> jezdzicie, ze sie ślizgacie?

nie pisałem, że po mieście,

może mam popsute hamulce i są mocniejsze? a może mam więcej mocy niż Wy?

hmmm muszę jechać na hamownię hehe.gif

> ja jezdze dosc szybko i jakos na fabrycznym rozmiarze nigdy nie miałem najmniejszych problemow z

> utrzymaniem toru jazdy, czy wyhamowaniem

utrzymanie toru jazdy a zrobienie zakrętu z przyzwoitą prędkością to różne rzeczy,

tak samo jak hamowanie z 4 osobami na pokładzie i hamowaniem pustym autem,

> moja szefowa w lupo ma 185, ale co mnie to obchodzi?

>temat jest o sienie

...i palio

he he he he he he

a ja nadal twierdzę, że dla mnie 175 to za mało - właśnie dlatego, że jeżdżę z rodziną, rodzinnym kompletnie niesportowym kombi,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie dalsze rozwazania i tak nie maja sensu bo nikt nikogo nie przekona zlosnik.gif kazdy ma swoje racje i tyle... ja smigam szybko zarowno po miescie jak i po trasie i przerobieniu opon 175/65/14, 185/60/14 i 195/50/15 stwierdzam ze te ostatnie sa najlepsze, zarowno na suchym jak i mokrym, samochod lepiej sie trzyma na zakretach i nawet na seryjnym zawiasie byl bardziej stabilny ok.gif a teraz na twardym i obnizonym zawiasie i takich kapciach jest w ogole rewelka zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak dla mnie dalsze rozwazania i tak nie maja sensu bo nikt nikogo nie przekona kazdy ma swoje

> racje i tyle... ja smigam szybko zarowno po miescie jak i po trasie i przerobieniu opon

> 175/65/14, 185/60/14 i 195/50/15 stwierdzam ze te ostatnie sa najlepsze, zarowno na suchym jak

> i mokrym, samochod lepiej sie trzyma na zakretach i nawet na seryjnym zawiasie byl bardziej

> stabilny a teraz na twardym i obnizonym zawiasie i takich kapciach jest w ogole rewelka

Moje kółka jednak wlazły. Nie wiem jak liczyłem, że z tyły nie da sie wsadzić palca. Okazało sie ze jest szpara tak duza, że można wsadzic 4 palce. Niestety z przodu opona trze o plastyk przy skrecie. Bede cos musiał pomyslec. Jutro może wrzuce jakies foto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.