Skocz do zawartości

KIA SPORTAGE 2,0 DIESEL 4WD -czy warto?


olinmondeo

Rekomendowane odpowiedzi

> Radauskas chyba kupił niedawno takie auto, zerknij do tego wątku: link.

> Pozdro

Tak, kupiłem smile.gif I wszystko gra,.. oprócz wyświetlacza ze zuzyciem ropy. 9,9 w mieście ( po Nissanie Almera 1,5 dci ) wywołuje małą konsternacje na naszych minach ( mojej i zony ). Ale kupuj,.. będzie z kim pogadać. W internecie nie ma ZADNEGO forum użytkowników Sportage'a w tej wersji ( ponoć to III ). Jest forum starszych Sportage'ów ale to zupełnie inne auta,.. żadnych wspólnych tematów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam

> mam do kupienia takie auto: KIA SPORTAGE 2,0 DIESEL 4WD na co zwrocic uwage? co sie psuje.auto

> jest z 2006roku i ma przebieg 102tysiące. z góry dziekuje za pomoc

Pisz do kolegi szandrzej jego tata ma sportage wiecej on Ci powie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszystko gra,.. oprócz wyświetlacza ze zuzyciem ropy. 9,9 w mieście ( po Nissanie

> Almera 1,5 dci ) wywołuje małą konsternacje na naszych minach ( mojej i zony ).

sprawdż jeszcze,czy komputer dobre wyniki pokazuje.u mnie w elantrze[ten sam silnik]komputer zawyżał spalanie o ok.20%.ale tak czy owak ten silnik do oszczędnych nie należy hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> troche mnie martwi to spalanie, chyba wroce do szukania SORENTO, moze mniej nie pali ale chociaz

> auto wieksze i chyba ladniejsze... z drugiej strone wnetrze slabo mi sie podoba w tej

> sorento...

jak może mniej palić dużo większy samochód z większym oporem powietrza i sporo większym silnikiem diesla ??

Realne spalanie po mieście jest na poziomie 11l/ 100

dynamiczna jazda: 12l/ 100

trasa to inna para kaloszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Tak, kupiłem I wszystko gra,.. oprócz wyświetlacza ze zuzyciem ropy. 9,9 w mieście ( po Nissanie

> Almera 1,5 dci ) wywołuje małą konsternacje na naszych minach ( mojej i zony ). Ale kupuj,..

> będzie z kim pogadać. W internecie nie ma ZADNEGO forum użytkowników Sportage'a w tej wersji (

> ponoć to III ). Jest forum starszych Sportage'ów ale to zupełnie inne auta,.. żadnych

> wspólnych tematów.

To jest dość ciężkie auto o mocy 140KM, więc nie oczekuj od niego spalania na poziomie 6 litrów w mieście zlosnik.gif

Spora masa, duży opór aerodynamiczny, do tego napęd 4x4 i swoje spalić musi.

Wersją 112KM da się spalić 6,5 litra, ale to w trasę trzeba się wybrać smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To jest dość ciężkie auto o mocy 140KM, więc nie oczekuj od niego spalania na poziomie 6 litrów w

> mieście

> Spora masa, duży opór aerodynamiczny, do tego napęd 4x4 i swoje spalić musi.

No tak,.. nie ma się co dziwić. Tylko trochę "boli" ten parametr po przesiadce z Almery 1,5 dci. W sumie to spalanie nie jest problemem. Wystarczy zarobić 150,- zł. więcej każdego miesiąca waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Niestety komputer pokazuje dobrze. Tyle ile na liczniku przejechanych km. tyle wchodzi do zbiornika

> x 10

Witam. Ja po sąsiedzku, mam Captive 2,0 150KM i spalanie na poziomie 10L/100 w mieście uważam za normę a czasem udaje mi się spalić i 11. Wreszcie czytam o normalnych spalaniach a nie o bujdach typu 150KM i 7L/100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.